PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk Ha ha ha :D
2
@bartas97 Niech sprzedają to dziadostwo, psują tylko piłkę nożną.
0
@arasz1819 Fajnie widzieć Cię spokojnego :)
0
@AlexDark00 Hahaha co sprawdził że jestem za Realem :D
9
Komentarz usunięty
1
To nie jest już Siuuuuuuuu, od teraz jest to Suuuuuuuuuui :D
0
@Yoshi94 bo większość tu dzieci nie ma i nie dostaje 500+ a podatku młodzi nie płacą bo to ma im pomóc i zachęcić do pozostania
0
@Toretto Poniedziałek - bo sie nie chce
Piątek - dłuższy weekend
1
PIS ponad wszystko ! 500+ daja jest dobrze dobry przekaz leci
0
Kto według was jutro awansuje do półfinału ligi mistrzów ?
1. Real czy Chelsea
2. Bayern czy Villareal
1
@Zoker Najlepszym dowodem na to była 1 połowa wczorajszego meczu
1
W końcu po 12 latach dowiedzieliśmy się prawdy ! W końcu dowody nie do podrobienia zostały nam przedstawione!
0
@Sulimo Nigdy nie przepadałem za żabka, spora ilość produktów jest po terminie, przynajmniej u mnie
1
@Bykunn Nie widzę zeby ktokolwiek wierzyl z forum
0
@Rielan Jedynie kto uwierzy to te stare babki xd
2
@arasz1819 No to fajnie, miłego dnia :)
9
@arasz1819 Dlaczego oglądasz coś co Cię denerwuje? Wyłącz i zajmij się czymś innym, szkoda nerwów
5
@arasz1819 Co ty taki nerwowy dzisiaj
1
@Pawel13sz Paweł, La Rambla to dyskusja o wszystkim, nie musi pisac o Barcelonie
0
@Arkadio90 Fede coraz częściej gra od 1 minuty, za Zidane ciagle gral w 1 składzie A Camavinga również coraz bardziej cieszy się zaufaniem Carlo
@Viajero Nie no raczej każdy to widzi, że rosną Realowi i Barcelonie piłkarze na lata
@Comfortable_ 23 lata to dalej bardzo młody wiek
@wojopancer nie mów hop, styl gry sporo pozostawia do życzenia
1
Przyszłe pojedynki Realu i Barcelony zapowiadają się przepięknie, z jednej strony Pedri i Gavi z drugiej Valverde i Camavinga, oby ich tylko kontuzje omijały i jestem pewien że Real i Barca wrócą na szczyt. Dobrej nocy wszystkim
0
@Kapitan hawk Ile juz podszywek złapałeś? Po pierwszej połowie bylo ich multum
0
Koeman nie kłamał że ma lepsze główki od Neymara :D
0
Clement Maguire
1
@bartas97 Pierwszy taki 50/50 , dwa w 100% zasluzone
0
A taki dobry był w Sevilli taki Francuski
0
@Dwight_Schrute Jak coś on nie wbiegł tylko Alves jak głupi wystawił łape.
0
@cris2706 To najwyraźniej nie oglądałeś tamtego meczu
0
@Kapitan hawk Sądzisz że dadzą rade jeszcze coś ugrać ?
0
Dziwny rzut karny, dziwna decyzja Alvesa