0

@Kapitan hawk Ha ha ha :D

2

@bartas97 Niech sprzedają to dziadostwo, psują tylko piłkę nożną.

0

@arasz1819 Fajnie widzieć Cię spokojnego :)

0

@AlexDark00 Hahaha co sprawdził że jestem za Realem :D

9

Komentarz usunięty

1

To nie jest już Siuuuuuuuu, od teraz jest to Suuuuuuuuuui :D


0

@Yoshi94 bo większość tu dzieci nie ma i nie dostaje 500+ a podatku młodzi nie płacą bo to ma im pomóc i zachęcić do pozostania

0

@Toretto Poniedziałek - bo sie nie chce
Piątek - dłuższy weekend

1

PIS ponad wszystko ! 500+ daja jest dobrze dobry przekaz leci

0

Kto według was jutro awansuje do półfinału ligi mistrzów ?
1. Real czy Chelsea
2. Bayern czy Villareal

1

@Zoker Najlepszym dowodem na to była 1 połowa wczorajszego meczu

1

W końcu po 12 latach dowiedzieliśmy się prawdy ! W końcu dowody nie do podrobienia zostały nam przedstawione!

0

@Sulimo Nigdy nie przepadałem za żabka, spora ilość produktów jest po terminie, przynajmniej u mnie

1

@Bykunn Nie widzę zeby ktokolwiek wierzyl z forum

0

@Rielan Jedynie kto uwierzy to te stare babki xd

2

@arasz1819 No to fajnie, miłego dnia :)

9

@arasz1819 Dlaczego oglądasz coś co Cię denerwuje? Wyłącz i zajmij się czymś innym, szkoda nerwów

5

@arasz1819 Co ty taki nerwowy dzisiaj

1

@Pawel13sz Paweł, La Rambla to dyskusja o wszystkim, nie musi pisac o Barcelonie

0

@Arkadio90 Fede coraz częściej gra od 1 minuty, za Zidane ciagle gral w 1 składzie A Camavinga również coraz bardziej cieszy się zaufaniem Carlo
@Viajero Nie no raczej każdy to widzi, że rosną Realowi i Barcelonie piłkarze na lata
@Comfortable_ 23 lata to dalej bardzo młody wiek
@wojopancer nie mów hop, styl gry sporo pozostawia do życzenia

1

Przyszłe pojedynki Realu i Barcelony zapowiadają się przepięknie, z jednej strony Pedri i Gavi z drugiej Valverde i Camavinga, oby ich tylko kontuzje omijały i jestem pewien że Real i Barca wrócą na szczyt. Dobrej nocy wszystkim

0

@Kapitan hawk Ile juz podszywek złapałeś? Po pierwszej połowie bylo ich multum

0

Koeman nie kłamał że ma lepsze główki od Neymara :D

0

Clement Maguire

1

@bartas97 Pierwszy taki 50/50 , dwa w 100% zasluzone

0

A taki dobry był w Sevilli taki Francuski

0

@Dwight_Schrute Jak coś on nie wbiegł tylko Alves jak głupi wystawił łape.

0

@cris2706 To najwyraźniej nie oglądałeś tamtego meczu

0

@Kapitan hawk Sądzisz że dadzą rade jeszcze coś ugrać ?

0

Dziwny rzut karny, dziwna decyzja Alvesa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?