PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid w 2020 skończyłem z konsolami i przerzuciłeś się na PC, irytowało mnie dodatkowe płacenie za granie online (Xbox Gold, PS+)
0
@IronSanHybrid Ja niestety nie zagram, brak konsoli :/
0
Hogwart Legacy ma kosztować około 300zl troszkę sporo :D
0
@Wilczeq to tylko na ps?
1
@IronSanHybrid Hermiona :)
3
@Wilczeq Tajemnice Dumbledore'a wczoraj miały premierę
1
Nie kupujcie tych borówek co reklamują to jest chemia
1
@gumaz tak, największy fan Harrego Pottera @MesQueUnClub96 poszedl ogladac Borussie ....
0
Szkoda mi się zrobiło Hermiony :(
0
@Kapitan hawk Co byś zjadl z tamtego stołu? :)
0
@CZAJUN_119 a nie był? Dla mnie byl No ale pewnie jesteś fanem Sentino
0
@zaiks teraz we wszystkim jest chemia :D
2
Ja wybiorę lays fromage
0
@FCB_dimiC dzieki :) i polecam złotówkę z kilkoma groszami kosztuje taka torebeczka w 3 minuty gotowy i smaczny
0
@FCB_dimiC A taki malutki w torebce do kubka
0
Rosół z biedronki do Harrego idealny :) 10/10 połączenie
2
Wyłączajcie ta Uwagę... Harry czeka
0
@CZAJUN_119 My piszemy o Prime :) nikt do tej pory go nie przebił o to chodziło @masq i ja jestem tego samego zdania
4
Zaraz Harry Potter W TVN'ie tak dla przypomnienia :D
1
@MesQueUnClub96 MesQueUnClub96 w punkt !
0
@masq Wiadomo że Eminem nigdy nie miał i raczej nie będzie miał ale nie lubię ich dzielić :D za bardzo ich szanuje i lubie.
Flo Rida również był świetny a w szczególności kawałem Whistle
Jak ja słyszę że ludzie jarają się teraz jakimś Sentino czy Malikiem Montana to im współczuję :D no ale gusty guściki
0
@DonMatteo901 pamietam jak ludzie byli źli że Flori sprzedal Higuaina zamiast Karima :D
0
@masq Snoop 50 Cent Eminem 2Pac czy Dre w swoim prime nie mieli sobie równych według mnie
0
@Rust_Cohle Spota dokończę i przyjadę
0
@Kapitan hawk Nie potrafisz wyprowadzić nawet żadnego sensownego argumentu troszkę przykro mi teraz że ,,pod ścianą" ciebie postawiłem :/ dyskusja dalsze jest zbędna ponieważ czuje się jakbym rozmawial z 12 latkiem.
0
@Criss18Barca Sporo młodych osób wyjeżdża za granicę m.in. dlatego nie płaci się podatku do 26 roku życia.
0
@Viajero Fede niżej niz Milinković czy Goretzka....
0
@lukas10 według mnie najlepsze stroje mieliscie w sezonie 2012/13
1
@DaPidejpi Ja to żartobliwie napisałem :P
0
@DaPidejpi Nieźle ubliżasz naszym Orłom ...