0

@IronSanHybrid w 2020 skończyłem z konsolami i przerzuciłeś się na PC, irytowało mnie dodatkowe płacenie za granie online (Xbox Gold, PS+)

0

@IronSanHybrid Ja niestety nie zagram, brak konsoli :/

0

Hogwart Legacy ma kosztować około 300zl troszkę sporo :D

0

@Wilczeq to tylko na ps?

1

@IronSanHybrid Hermiona :)

3

@Wilczeq Tajemnice Dumbledore'a wczoraj miały premierę

1

Nie kupujcie tych borówek co reklamują to jest chemia

1

@gumaz tak, największy fan Harrego Pottera @MesQueUnClub96 poszedl ogladac Borussie ....

0

Szkoda mi się zrobiło Hermiony :(

0

@Kapitan hawk Co byś zjadl z tamtego stołu? :)

0

@CZAJUN_119 a nie był? Dla mnie byl No ale pewnie jesteś fanem Sentino

0

@zaiks teraz we wszystkim jest chemia :D

2

Ja wybiorę lays fromage

0

@FCB_dimiC dzieki :) i polecam złotówkę z kilkoma groszami kosztuje taka torebeczka w 3 minuty gotowy i smaczny

0

@FCB_dimiC A taki malutki w torebce do kubka

0

Rosół z biedronki do Harrego idealny :) 10/10 połączenie

2

Wyłączajcie ta Uwagę... Harry czeka

0

@CZAJUN_119 My piszemy o Prime :) nikt do tej pory go nie przebił o to chodziło @masq i ja jestem tego samego zdania

4

Zaraz Harry Potter W TVN'ie tak dla przypomnienia :D

1

@MesQueUnClub96 MesQueUnClub96 w punkt !

0

@masq Wiadomo że Eminem nigdy nie miał i raczej nie będzie miał ale nie lubię ich dzielić :D za bardzo ich szanuje i lubie.
Flo Rida również był świetny a w szczególności kawałem Whistle

Jak ja słyszę że ludzie jarają się teraz jakimś Sentino czy Malikiem Montana to im współczuję :D no ale gusty guściki

0

@DonMatteo901 pamietam jak ludzie byli źli że Flori sprzedal Higuaina zamiast Karima :D

0

@masq Snoop 50 Cent Eminem 2Pac czy Dre w swoim prime nie mieli sobie równych według mnie

0

@Rust_Cohle Spota dokończę i przyjadę

0

@Kapitan hawk Nie potrafisz wyprowadzić nawet żadnego sensownego argumentu troszkę przykro mi teraz że ,,pod ścianą" ciebie postawiłem :/ dyskusja dalsze jest zbędna ponieważ czuje się jakbym rozmawial z 12 latkiem.

0

@Criss18Barca Sporo młodych osób wyjeżdża za granicę m.in. dlatego nie płaci się podatku do 26 roku życia.

0

@Viajero Fede niżej niz Milinković czy Goretzka....

0

@lukas10 według mnie najlepsze stroje mieliscie w sezonie 2012/13

1

@DaPidejpi Ja to żartobliwie napisałem :P

0

@DaPidejpi Nieźle ubliżasz naszym Orłom ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?