0

@AmigoBlancos Ogólnie za np. Kroosa

0

@AmigoBlancos Valverde nigdy nie jest zmęczony biegając od jednego pola karnego do drugiego :D w ogóle sądzisz że Valverde powinien grać od pierwszych minut?

0

@Kapitan hawk @PodkarpackiKibic kolejny twój komentarz, który nie odnosi się do tematu lecz o mnie.

No cóż, wkrótce czeka cię niespodzianka...
ty rozumiesz że w głównej mierze się do tego odniosłem?
Wołaj kolegę bo argumentów brak :(
,,Smuteczek''

0

@Kapitan hawk Masz nawet dyskusję w której pisałeś o mnie, szkoda że mój komentarz został usunięty lecz na pewno przypominasz sobie co tam ja i ty pisaliśmy :)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11525434#comment-11525453
Gdy ktoś piszę coś negatywnego na temat Barcelony to od razu piszesz że ta osoba jest ,,podszywką'' także idąc twoim tokiem rozumowania ja również mam prawo nazywać Cię ,,podszywką'' gdy od razu po pierwszym meczu Chelsea - Real piszesz że Real już jest w finale, 3-1 to jeszcze nie jest pewny awans, jeśli Real awansuję będzie musiał się zmierzyć z City które jest jedną z najsilniejszych ekip w Europie, ja jako kibic Realu Madryt wierzę w finał i wierzę w wygranie go lecz kibicowi Barcelony który próbuje znaleźć ,,Podszywki'' nie wypada pisać że największy wróg już jest w finale ligi mistrzów. Jesteś nie właściwą osobą która powinna pisać ,,kolejny twój komentarz, który nie odnosi się do tematu lecz o mnie'', jest to po prostu czysta hipokryzja z twojej strony gdzie udowodniłem już ja na samym wstępie.

2

@Lionel_Messi10 wole wódkę zamiast piwa, piwo mi w ogole nie siedzi nie wiem czemu

0

@AmigoBlancos Mam nadzieję że zagra Mendy z Chelsea, zdrowy Mendy to jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie, jest nie do przejścia.

0

@Emhyr Przez kogo są takie ceny piłkarzy? Przez PSG?

3

@Bykunn o 7:00 (15 znaków)

0

@OsamaDembele Dziękuję Osama

0

@OsamaDembele Wieje i to bardzo

0

@Tomek97 tak jak napisał @pt9

0

@VegetaPolska Według mnie Isco

2

@negreanu My mówimy o zwykłym Kowalskim który chce mieć dom i stała pracę w jednym miejscu

12

@Bykunn Wynajmowanie to akurat straszna sprawa, płacisz gościowi co miesiąc i ostatecznie nic nie masz po zakończeniu wynajmu

0

@AnnaMarianna zielony głównie a tak to pewnie jakiś beż

1

@AnnaMarianna Taki bardziej luźny, spodnie nie za szerokie a góra długa żeby dłonie zasłaniały nawet :D

0

@AnnaMarianna dres :)

0

@Kapitan hawk Sam zacząłeś do mnie ,,pić'' :) dlaczego się tak denerwujesz skoro mnie zaczepiasz ?
PS. komentarz ,,który nie odnosi się do tematu lecz o mnie'' chętnie mogę podesłać screenshota jak to samo robiłeś pisząc kolejny raz o mnie nie odnosząc się do tematu :)

0

@Pawel13sz Nie że coś ale ja takie to na orliku co chwilę strzelam...

0

@masq ja tylko wyrażam moja opinie że to wygląda jak fake miedzy innymi dlatego ze watpie zeby dla niego pieniądze odgrywały najwazniejsza rolę

0

@KmN niepotrzebnie Panie przeszedłeś na złą stronę sprzedaj i kupuj Pan Audice

2

@KmN Daj spokoj z BMW jedyna Dobra marka to Audi

0

@Kondziubarca fake jak nic

0

@Kapitan hawk pięknie jeszcze kolegę w to wkopałeś niesamowite :) No ale dzisiaj troszkę ostrożniejszy jestes musze przyznać 3 wpadki zrobily swoje hehe

0

Ferran Auba słaby mecz, przed wejściem Dembele to Adama jako jedyny coś próbował zdziałać No ale wiadomo trzeba hejtować Adame bo jak wiadomo nadaje się tylko do biegania

0

@Zawsze_Wierny Nie chce Cię martwić ale akurat dzisiaj to Barcelona gra słabo.

2

@cules100pro Adama jako jedyny z trójki z przodu coś próbuje wykombinować no ale tak trzeba Adamie ubliżyć bo jest najsłabszy.

2

Ależ brama, przepiękna

1

@BARCA1899Messi Wcale tu nie ma takich komentarzy xd to działa w dwie strony dzieciaki które kibicują Realowi tak będą pisać o Barcelonie a dzieci kibicujące Barcelonie będą tak pisać o Realu

5

Adama z trójki z przodu jako jedyny próbuje coś zdziałać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?