0

@Kapitan hawk Dlaczego Chelsea? przecież ty za Realem jesteś wczoraj to potwierdziłeś :)

0

@patry295 Nie przejmuj się po prostu teraz go unikaj i niech spada dziad :D

0

@Szalik A gdzie jest niby Izrael? w Europie? xd

0

@aldewir Korea,Chiny,Japonia czyli wschodnia strona

0

@Rust_Cohle No co ty mówisz Kohel Azjatki są hot

0

@MarioVeB! 1:1 bedzie

0

Podobają wam się Azjatki czy tak średnio?

5

0

@kuz Fede i Camavinga w formie to potwory xd chyba nie ogladales meczów jak Fede mial 1 skład i gral od deski do deski, za każdym razem robil różnice na boisku to samo Camavinga wchodząc na boisko robil różnice, jedyny problem to Carlo który nie stawia na nich za bardzo ale przyszłość mamy Dobra jeśli będą dostawali szanse

1

@Adi123456789 Wiadome że tak, Fede i Camavinga mają duży potencjał jeszcze jakby przyszedł Tchouameni którym się Real interesuję to ta pomoc wyglądałaby obiecująco, szkoda że Carlo im nie chce dawać szans i stawia ciągle na CKM ;/ mnie jako kibica Realu trochę to smuci bo jak widzę że taki Kroos bez formy gra zamiast Fede czy Casemiro zamiast Camavingi to mnie to po prostu złości ;D

0

@DaPidejpi Z dobre kilka lat temu dałem im followa na facebooku i tak zostało, jest to normalny fanpage o piłce nożnej dodają różne informacje także zawsze może się przydać.

0

@damianex10 To że fanpage tak się nazywa to nie znaczy że tak jest :)

0

FIFA chce wydłużyć regulaminowy czas trwania meczów do 100 minut! Zmiany miałyby wejść w życie już na najbliższym mundialu!
Źródło : Ekstraklasa Trolls

2

@Adi123456789 Też jestem tego zdania :P Przynajmniej dzisiaj Fede od 1 minuty także fajnie

0

@LosBlankos 1. Drogba
2. Eto'o
3. RvP
4. Toni
Droga u mnie na 1 miejscu między innymi przez sympatię do tego zawodnika :)

0

@AmigoBlancos ja czuje 1-1

2

@PatrychoO Ja osobiście nie przepadam za takimi piosenkami lecz jeśli ma taką ilość odbiorców to coś musi mieć w sobie ale wiadomo trzeba przepadać za takim gatunkiem muzyki :)

4

@Hubsao biedne zwierzęta :/ one tez cierpią na Ukrainie

0

@Rust_Cohle córeczka z tatusia pewnie dumna :P

0

@Kapitan hawk Dlaczego się trzęsiesz ? dlaczego się stresujesz? Napisałem Ci przecież, że nie mam Ci za złe tego że wpadłeś jak śliwka w kompot także na spokojnie. Do usłyszenia pora iść coś przekąsić :)

0

@Kapitan hawk Ale spokojnie nie denerwuj się, oddychaj, wpadłeś trudno się mówi na pewno złapiesz jakieś doświadczenie co ci pomoże w przyszłości.

0

@Kapitan hawk Dobrze że się przyznajesz :)

0

@Kapitan hawk Niezła podszywka, krytyka Messiego.

0

@barcowy1899 może problemy z kablem lub bateriami?

0

@TheNekro94 Urywki oraz najlepsze momenty z Roastu są :D

0

@Danny Gaucho wszystkiego najlepszego

0

@Zoker jak jest ciepło to znośny ale jak pada deszcz i jeszcze zimny wiatr zawieje to jest dramat wtedy

0

Ale zimnica a do tego deszcz, najgorszy rodzaj pogody, nie dość że zimno to jeszcze człowiek taki niewyspany

1

@BART97 argument nie do podważenia

0

@Gall w Realu za sam podpis ma dostać chyba 100 :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?