PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 No ale co to ma do tego Bartku
0
@Rust_Cohle to jest MiaSanMia96
0
@Rust_Cohle dzieki tez pozdrawiam.
@NoziX1 drugi karny wątpliwy tez według mnie, niektórzy piszą że nawet 1 byl wątpliwy xd
@tbas xd
@Zoker xd
0
Czy Real kiedyś dostal oczywistego karnego według niektórych tu? Czy każdy karny jest drukowany
2
@Yiamuiaijahaima to jest troll nie masz co z nim dyskutować xd
1
Ale szczęście dopisało
5
@Janas11224 prawidlowy
1
@Tomek_TF Byłem pewny że on o tej sytuacji wiedział i po prostu chciał trochę pośmiać się, no ale dobra napisał że nie pamięta to nie ważne.
0
@Rewolucja123 Nie no xd ale chyba oglądałeś mecz i na pewno znając Ciebie sobie analizowałeś dokładnie to musiałeś pamiętać.
@cris2706 przeciez ja go nie porownalem do Neymara... odpisałem tylko @Marcin91fcb ze się naoglądał Neymara, i czemu niby nie osiągnie jego poziomu? Ma na to czas na spokojnie tak samo jak Pedri na osiągnięcie poziomu Xaviego czy Iniesty
0
@Rewolucja123 To czemu ty nie pokazałeś Viniciusa z Gavim? Ja to odebrałem jako próba ośmieszenia Viniciusa.
@Tomek_TF to ja nie mogę wrzucić też podobnego skrótu ? wrzuciłem jako taką kontrę :) i chyba to nikogo nie uraziło
1
@Rewolucja123 ja tylko pokazuje twoje jednostronne zachowanie
@Marcin91fcb No potrafi potrafi xd tylko za dużo Neymara się naogladal
0
@Rewolucja123 Przewijaj dalej, to tylko Gavi po starciu z Viniciusem.
0
@PatrychoO to kibicuj Polsce :P
1
@MesQueUnClub96 trzymaj dzisiaj kciuki za Real
1
@PatrychoO piękniejszy niż Argentyna ?
1
@Janiama oby nie byłby to dramat dla nas i zawodnika
1
@Tollusiek @PatrychoO co się stało że w Polsce mieszkacie ? :D
0
@Batys To był taki żarcik :P u mnie również.
0
Dobrze że na Podkarpaciu mamy podgrzewane drogi,trawę itd. nie ma żadnego sniegu i jest suchutko.
0
@Gwyn ja wymieniłem :D
1
@WiernyKibic2012 Pamiętaj jeśli auto nie bedzie chciało ruszyć to wciśnij gaz do spodu i powoli puszczaj sprzęgło
0
@malicinho a ostatecznie liczy się wynik czy styl gry? I tak nas zjadała ze miała może 1 dogodna sytuacje (Forsberga) xd gdzie my mogliśmy im z 4 bramy władować
0
@malicinho ręce mi opadają... my nigdy nie graliśmy tiki taki.. my zawsze próbowaliśmy grac prosta pilke i że Szwecją się udało, ładnie broniliśmy i wykorzystaliśmy bledy rywala. Sam Szczęsny to powiedział i się pod tym podpisuje..
2
Piękny to był klimacik, jeszcze kiedy były normalne lokalizacje mistrzostw.
0
@Lionel_Messi10 Komu będziesz kibicować w meczu Polska Argentyna? :D
0
Kto według was wstępnie jest faworytem do wygrania mundialu?
2
@HighestInTheRoom Ja nawet sądzę że jest szansa na 9 punktów gdybyśmy mieli bardzo dobry dzień a Argentyna słaby, oczywiście Argentyna zdecydowanym faworytem jest w tym meczu No ale to pilka wszystko może się zdarzyć
2
@MesQueUnClub96 w końcu się z tobą zgodzę !
1
@Kacper1432 Mundial zaczyna się w poniedziałek zamiast w piątek xdd to jest najlepsze
1
@JordiElNino Przed bierzmowanie czyli około 6 lat temu