PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@BART97 w punkt
0
Wiedziałem zeby na letnie nie zmieniać jeszcze
0
@shinthps juz myslalem :D
0
@shinthps ktoś Cię uraził?
8
@zadafcb Odnoszę wrażenie że z roku na rok coraz szybciej ten czas ucieka
0
Ale okropna pogoda cały dzień pada i pada :/ i tak przez najbliższy tydzień.
0
@Barca1992 No ta bylo tak samo to tym razem również tak będzie w ogole poco tam jade jak już wiadomo co będzie
0
@Barca1992 Żebyś się nie zdziwił czasem :)
0
@AmigoBlancos Awans pewny
0
Kogo koszulkę planujecie kupić na nowy sezon? Ja Mbappe o ile przejdzie do Realu
0
Fajnie by było trafić na Urugwaj, Lewandowski kontra Suarez fajnie to by brzmiało.
1
@jedrek7000 oglądając to miałem ciarki przez 2/3 materiału :D
0
@swiergol2 Pełno negatywnych wiadomości było na temat powrotu Benzemy do kadry także nie tylko trolle i powrót Ibry byl negatywnie odbierany nawet przez Szwedów :) Jak nie wraca specjalnie przed Imprezą?? Nagle postanowil wrócić po awansie tak o? Gdyby Ronaldo wrocil tak jak Pique teraz to prawdopodobnie byś miał takie zdanie jak ja teraz tylko kierujesz się sympatią do klubu i zawodnika dlatego masz odmienne zdanie. Kończę dyskusję
0
Wjechał vlog na Łączy nas Piłka 35minutowy pięknie
0
@swiergol2 Nie ja po prostu nie jestem fanem takiego czegoś że kończysz karierę reprezentacyjną przed wielką imprezą i gdy drużyna się zakwalifikuję to nagle wracasz, przykład Benzemy pierwszy z brzegu wrócił przed Euro to był wysyp płaczu czy Zlatan i to samo mam zdanie o Pique to jest moje zdanie i mam do tego pełne prawo to że ty masz inne zdanie to twoja sprawa i ja to szanuję.
1
@Nano22 a co innego ci zostało ? Idz na policję może się uda + sąd
1
@Lionel_Messi10 Rudiger ma chore wymagania z tego co wiem chyba w przedziale 12-15mln
1
@PatrychoO Kibicach Realu napisales to myslalem ze chodzi ogólnie o kibiców Realu :D
0
@PatrychoO Ja tylko Polsce kibicuje żadnej innej reprezentacji :)
0
@swiergol2 ale co ty porównujesz??? Porównujesz goscia bez formy do gościa który zakończył karierę reprezentacyjną i chce wrócić jak jest okazja zagrac na mundialu
0
@gryfiT. A no tak jak zagral 18 minut to kij z nim, przypominam jak Benzema dostal powołanie na Euro to był placz że nie zasłużył i Giroud powinien być 1 wyborem
0
@Dankhog On już teraz jest pewny gry na mundialu (jeśli nie dostanie kontuzji) czyli z automatu jeden zawodnik ucierpi
0
@P33ck Nie o to mi chodzi tylko o to że przez niego jeden zawodnik nie pojedzie który walczył o ten awans
0
@MesQueUnClub_87 No ja rozumiem że dostał tym bardziej że formę ma bardzo dobrą, ale jak deklarujesz się że kończysz karierę to kończysz a nie jedziesz na mundial za zawodnika który się starał i ciężko pracował, mógł powiedzieć przeciez nie ale to moje zdanie
0
@Criss18Barca @AdiKingu96 @MesQueUnClub_87 tak jak napisał @Rust_Cohle
4
@tbas Naucz się czytać potem się pluj
2
Pique kończy karierę reprezentacyjną ----> Hiszpania awansuje na mundial ----> Pique wraca do kadry.
Słabiutkie zachowanie względem innych którzy walczyli o awans dla reprezentacji a on wraca na gotowe.
1
@dmcteam spokojnie nie ty jedyny tak sadziłeś :)
0
@IronSanHybrid dlatego chcę ogladnac :D
1
@IronSanHybrid nie po prostu nigdy w tvnie nie oglądałem dlatego pytam, filmy itd ogladam zawsze na komputerze ale chętnie przypomnę sobie Harrego