0

@DaPidejpi ale głównie ludzie z tego powodu go oceniają
@gryfiT. To co on nie ma prawa do błędu?? To też człowiek To nie jest robot

0

@AllBundy to jest wschodząca gwiazda la rambli

25

@SkN Niektórzy chcieliby zeby on lądował po 5 bramek na mecz Bo jest główna gwiazda xd

0

@lucca87 w 2018 tez były silne ekipy a Chorwacja zajęła 2 miejsce
@Rust_Cohle napisalem to z pominięciem urazów (liczę że nie będzie żadnych problemów i będzie dostępna najlepsza kadra)
@Objectivo z grupy wyjdą :) mimo tego że jeszcze nie wiemy z kim gramy

0

@Objectivo to są moje przypuszczenia... jasnowidzem nie jestem
@Emhyr mnie nie mieszaj do tego grona ja trąbiłem od początku że awansujemy a ludzie się śmiali :)

0

@Zoker przede wszystkim po barazach będą wysokie morale będą wierzyć do końca + po nieudanym euro i mundialu będą chcieli się pokazać jak najlepiej :) wczorajszy mecz pokazal jak chcą to potrafią nie grali wielkiego meczu ale potrafili dobrze się bronić i wykorzystywać swoje sytuacje
@socha zobaczymy :D

0

Cos czuje ze Polska będzie ,,czarnym koniem" na mundialu i na pewno wyjdą z grupy a nawet zaryzykowałbym powiedzeniem ze dojdą do ćwierćfinału minimum :)

0

@kamiVeB może i masz rację po prostu jestem uczulony na takie zachowanie

0

@Danny Gaucho wątpię że akurat on by zakończył karierę reprezentacyjna

0

@Worny No po wyeliminowaniu Włoch palma trochę prezydentowi odbila

0

@Danny Gaucho Według Ciebie Ronaldo da radę pobić rekord Ruiza?

0

Macedonia tak pięknie skakała do Portugalii na Twitterze (bodajże), fajnie że Portugalia awansowała tak zwana Karma :)

1

Komentarz usunięty

2

@Rewolucja123 mam nadzieję że na mundialu zamknie ci buzię

4

@Rewolucja123 Po tym jak awansowaliśmy na mundial i on się do tego przyczynił to ty chcesz go zwalniać po prostu śmiech na sali i pewnie teraz siedzisz sobie i się cieszysz że dali się sprowokować

2

@Rewolucja123 widzę że ktoś chce prowokacja na gorące się dostać

1

@seba1324 miłego seansu

0

@seba1324 sprawdz ile trwa na Wikipedii i ile na cda i trailery jakieś ogladnij

0

@seba1324 cda sprawdz

0

@Unique Gratulacje :D

1

@OsamaDembele @MesQueUnClub96 zakolegujcie się jesteście podobni do siebie

0

@OsamaDembele dobre Osama

0

@Azacca nie koniecznie? Dwóch gigantów którzy przez lata ze sobą konkurowali jeden drugiego napędzał

1

@Azacca dlaczego szkoda ? Chyba każdy chcial zobaczyć last dance Cristiano i Leo

1

@AdamaTraore moje również :D

0

Duma po prostu duma, łzy szczęścia Czesia przepiękny obraz

2

@Geble Mówili że Szwedzi się przejada po nas !!

4

Dzisiaj wielokrotnie pisałem że Polacy dadzą radę i awansujemy na mundial wiele osób mówiło że nie damy rady MAM NADZIEJE ŻE TERAZ SIĘ NIE CIESZCIE Z AWANSU POLSKI!!!!
Jedziemy na MUNDIAL !!! 4 wielka impreza z rzędu!!!

15

Oho Zaraz bedzie afera na skalę światową biały przepycha czarnoskórego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?