PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi ale głównie ludzie z tego powodu go oceniają
@gryfiT. To co on nie ma prawa do błędu?? To też człowiek To nie jest robot
0
@AllBundy to jest wschodząca gwiazda la rambli
25
@SkN Niektórzy chcieliby zeby on lądował po 5 bramek na mecz Bo jest główna gwiazda xd
0
@lucca87 w 2018 tez były silne ekipy a Chorwacja zajęła 2 miejsce
@Rust_Cohle napisalem to z pominięciem urazów (liczę że nie będzie żadnych problemów i będzie dostępna najlepsza kadra)
@Objectivo z grupy wyjdą :) mimo tego że jeszcze nie wiemy z kim gramy
0
@Objectivo to są moje przypuszczenia... jasnowidzem nie jestem
@Emhyr mnie nie mieszaj do tego grona ja trąbiłem od początku że awansujemy a ludzie się śmiali :)
0
@Zoker przede wszystkim po barazach będą wysokie morale będą wierzyć do końca + po nieudanym euro i mundialu będą chcieli się pokazać jak najlepiej :) wczorajszy mecz pokazal jak chcą to potrafią nie grali wielkiego meczu ale potrafili dobrze się bronić i wykorzystywać swoje sytuacje
@socha zobaczymy :D
0
Cos czuje ze Polska będzie ,,czarnym koniem" na mundialu i na pewno wyjdą z grupy a nawet zaryzykowałbym powiedzeniem ze dojdą do ćwierćfinału minimum :)
0
@kamiVeB może i masz rację po prostu jestem uczulony na takie zachowanie
0
@Danny Gaucho wątpię że akurat on by zakończył karierę reprezentacyjna
0
@Worny No po wyeliminowaniu Włoch palma trochę prezydentowi odbila
0
@Danny Gaucho Według Ciebie Ronaldo da radę pobić rekord Ruiza?
0
Macedonia tak pięknie skakała do Portugalii na Twitterze (bodajże), fajnie że Portugalia awansowała tak zwana Karma :)
1
Komentarz usunięty
2
@Rewolucja123 mam nadzieję że na mundialu zamknie ci buzię
4
@Rewolucja123 Po tym jak awansowaliśmy na mundial i on się do tego przyczynił to ty chcesz go zwalniać po prostu śmiech na sali i pewnie teraz siedzisz sobie i się cieszysz że dali się sprowokować
2
@Rewolucja123 widzę że ktoś chce prowokacja na gorące się dostać
1
@seba1324 miłego seansu
0
@seba1324 sprawdz ile trwa na Wikipedii i ile na cda i trailery jakieś ogladnij
0
@seba1324 cda sprawdz
0
@Unique Gratulacje :D
1
@OsamaDembele @MesQueUnClub96 zakolegujcie się jesteście podobni do siebie
0
@OsamaDembele dobre Osama
0
@Azacca nie koniecznie? Dwóch gigantów którzy przez lata ze sobą konkurowali jeden drugiego napędzał
1
@Azacca dlaczego szkoda ? Chyba każdy chcial zobaczyć last dance Cristiano i Leo
1
@AdamaTraore moje również :D
1
@GeneralXavi https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11559084#comment-11559084 :D
0
Duma po prostu duma, łzy szczęścia Czesia przepiękny obraz
2
@Geble Mówili że Szwedzi się przejada po nas !!
4
Dzisiaj wielokrotnie pisałem że Polacy dadzą radę i awansujemy na mundial wiele osób mówiło że nie damy rady MAM NADZIEJE ŻE TERAZ SIĘ NIE CIESZCIE Z AWANSU POLSKI!!!!
Jedziemy na MUNDIAL !!! 4 wielka impreza z rzędu!!!
15
Oho Zaraz bedzie afera na skalę światową biały przepycha czarnoskórego