PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@AdamaTraore Dudu *
1
@kuz cos za coś prawda ?
0
@Cwaniak4 Dobrze ze u Ciebie w ogóle jest lotnisko :P
4
@AdamaTraore To u mnie
0
@alianta2 @Wiktorek2002 wiadomo że każdy chciałby mieć go w zespole sam jestem jego wielkim fanem ale mnie to po prostu śmieszy że tak nagle ludzie potrafią zmienić zdanie
0
A tyle osób nie przepadało za Kylianem za jego zachowanie ależ jedna plotka może doprowadzić do zmiany zdania na temat piłkarza u wielu osób
0
Weźcie sobie tego Haalanda a od Mbappe się odczepcie
1
@Rust_Cohle xd biedny dodi najpierw byl wujtek teraz przyszla pora na matke
1
Czechy Szwecja dogrywka !!! Świetna informacja dla nas
0
Szwecja Czechy raczej dogrywka pięknie
1
@AmigoBlancos ale ty go nie lubisz haha
1
Ludzie to 1 mecz Czesia testuje różne schematy czemu od razu narzekacie
0
@draxidox mam nadzieje ze nie będziesz się cieszyć z awansu jeśli awansują
0
Jest gwiazda teraz zacznie się zabawa
0
@xerter jak cos to sparing a we wtorek mecz o mundial nie euro
0
Turbo Grosika wpuść jak to czytasz Czesiu
0
A my przypadkiem nie mieliśmy dominować w środku pola ?
2
Nie docenialiśmy Jakuba Wawrzyniaka a teraz gra Reca
0
@MesQueUnClub96 Szwecja, podwójna motywacja po euro
0
@PIWOSZ89 Nie chcialbys zobaczyć po raz ostatni na mundialu dwóch gigantów Leo i Ronaldo ? :P
0
@Azacca jeśli obostrzenia teraz znikną to będziesz dalej je stosował? Bedziesz np. Trzymał dystans od innych?
0
@Azacca ponieważ to jest zwykła grypa która została napędzana przez media i chyba się z tym ze mną zgodzisz że media wpływ miały na to ogromny
0
@Azacca nie, i według mnie nie zniknie nigdy i trzeba będzie z nim żyć, pewnie bedzie to zwykła grypa.
0
@Azacca Np. Dlatego że nagle wszystkie obostrzenia znikają i temat wirusa ucicha już powoli.
PS. Miejmy nadzieję że na stałe
0
@AmigoBlancos Akurat średnio mnie te gorące czy herby interesują :D bardziej jestem ciekaw opinii ludzi co się zaszczepili bo zaraz tak nagle z dnia na dzień wirus wyparuje :P
0
@Danny Gaucho No ta szczepionka była na szybko robiona także nie wiadomo w 100% z tego co wiem a przynajmniej słyszałem i czytałem nową szczepionkę robi się kilka lat a nie kilka miesięcy.
0
Pytanie do tych co się zaszczepili na wiadomo co, żałujecie tego bo tak naprawdę nie wiadomo co to było czy jest wam to obojętne?
0
@P33ck Przecież Czesiu ma już bilans 1:0
0
Ale ten Dudu to wariat widać że nie boi się niczego.
1
@MesQueUnClub96 Mam nadzieję że tak i że wygrają również wygrają w finale, chciałbym zobaczyć ,,Last Dance'' Messiego i Cristiano na mundialu.