3

@AdamaTraore Dudu *

1

@kuz cos za coś prawda ?

0

@Cwaniak4 Dobrze ze u Ciebie w ogóle jest lotnisko :P

4

@AdamaTraore To u mnie

0

@alianta2 @Wiktorek2002 wiadomo że każdy chciałby mieć go w zespole sam jestem jego wielkim fanem ale mnie to po prostu śmieszy że tak nagle ludzie potrafią zmienić zdanie

0

A tyle osób nie przepadało za Kylianem za jego zachowanie ależ jedna plotka może doprowadzić do zmiany zdania na temat piłkarza u wielu osób

0

Weźcie sobie tego Haalanda a od Mbappe się odczepcie

1

@Rust_Cohle xd biedny dodi najpierw byl wujtek teraz przyszla pora na matke

1

Czechy Szwecja dogrywka !!! Świetna informacja dla nas

0

Szwecja Czechy raczej dogrywka pięknie

1

@AmigoBlancos ale ty go nie lubisz haha

1

Ludzie to 1 mecz Czesia testuje różne schematy czemu od razu narzekacie

0

@draxidox mam nadzieje ze nie będziesz się cieszyć z awansu jeśli awansują

0

Jest gwiazda teraz zacznie się zabawa

0

@xerter jak cos to sparing a we wtorek mecz o mundial nie euro

0

Turbo Grosika wpuść jak to czytasz Czesiu

0

A my przypadkiem nie mieliśmy dominować w środku pola ?

2

Nie docenialiśmy Jakuba Wawrzyniaka a teraz gra Reca

0

@MesQueUnClub96 Szwecja, podwójna motywacja po euro

0

@PIWOSZ89 Nie chcialbys zobaczyć po raz ostatni na mundialu dwóch gigantów Leo i Ronaldo ? :P

0

@Azacca jeśli obostrzenia teraz znikną to będziesz dalej je stosował? Bedziesz np. Trzymał dystans od innych?

0

@Azacca ponieważ to jest zwykła grypa która została napędzana przez media i chyba się z tym ze mną zgodzisz że media wpływ miały na to ogromny

0

@Azacca nie, i według mnie nie zniknie nigdy i trzeba będzie z nim żyć, pewnie bedzie to zwykła grypa.

0

@Azacca Np. Dlatego że nagle wszystkie obostrzenia znikają i temat wirusa ucicha już powoli.
PS. Miejmy nadzieję że na stałe

0

@AmigoBlancos Akurat średnio mnie te gorące czy herby interesują :D bardziej jestem ciekaw opinii ludzi co się zaszczepili bo zaraz tak nagle z dnia na dzień wirus wyparuje :P

0

@Danny Gaucho No ta szczepionka była na szybko robiona także nie wiadomo w 100% z tego co wiem a przynajmniej słyszałem i czytałem nową szczepionkę robi się kilka lat a nie kilka miesięcy.

0

Pytanie do tych co się zaszczepili na wiadomo co, żałujecie tego bo tak naprawdę nie wiadomo co to było czy jest wam to obojętne?

0

@P33ck Przecież Czesiu ma już bilans 1:0

0

Ale ten Dudu to wariat widać że nie boi się niczego.

1

@MesQueUnClub96 Mam nadzieję że tak i że wygrają również wygrają w finale, chciałbym zobaczyć ,,Last Dance'' Messiego i Cristiano na mundialu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?