0

@abram3k nic nowego

0

@Borneo czyli co według ciebie oni za darmo ich finansują? Bez żadnej reklamy itp ? Tak o po prostu daja za darmo im pieniądze i nic z tego nie mają?

0

@hardmind od czasu wojny nie

0

@Fake69 najlepiej finansować Putina i zabijanie niewinnych ludzi

1

@LaRoja 18 marca o 12:00

2

@DaPidejpi Real - Villareal
Bayern - Atletico
Chelsea - Benfica
City - Liverpool

0

Morata chyba najbardziej overhyped pilkarz

1

@MesQueUnClub96 ,,kibic Barcelony''

1

@MarioVeB! Ależ Mario ty ofensywny

0

@Medium z City do juve przeszedł

0

Ładnie pokryty Pau :D

0

@avanes tak z ciekawości czemu za United i Juve nie przepadasz

1

@MichalZZZ tak widzialem

1

@Hubsao kto by robil Screeny takich rzeczy glupot xd

0

@Worny No bylo pisane nie raz

0

Arthur to ten co miał z Asensio o złota pilke walczyć?

0

@Michu94 Ty dalej jesteś za tym żeby Dembele który wielokrotnie nie szanował swojego klubu został? nieźle :D

0

@tomek8756 normalnie widze przynajmniej widzialem jeszcze dzisiaj po poludniu

0

@tomek8756 ja normalnie mam moje playslity

1

@VegetaPolska nie wiedza co traca :)

1

@VegetaPolska jeszcze nie spotkalem sie z taka opinia ani zadna negatywna :D zawsze slyszalem pozytywne opinie.

0

@tomek8756 Dzięki :) na weekendzie sprawdzę.

0

@tomek8756 Masz Tomku coś w stylu project x albo american pie? Amerykanskie domówki takie

1

@RonnieVEB Nie chodzi o żartowanie, wejdź na jego profil i zobacz historie postów on praktycznie nic nie wstawia oprócz komplikacji z Ronaldo wygląda to jedynie jakby czekał na jego potknięcie, no ale jego sprawa ja tylko wyraziłem swoja opinie.

3

@PatrychoO Ale ty masz wielki kompleks na punkcie Ronaldo, 99% wpisów to na temat jego osoby zamiast się cieszyć że żyłeś w erze 2 gigantów Ronaldo i Messiego to czekasz na potknięcie Cristiano xd ale zapewne zrozumiesz to za kilka lat.

0

@MESSIah16 W punkt. Żyją ich porażkami bo nic innego im nie zostało niż siedzenie i czekanie na potknięcie dwóch gigantów.

0

@Suzu mam nadzieje ze akurat to jego marzenie sie nie spelni :D

1

@bartas97 juz to widze jak bije sie 1v4 gdy 1v1 z byle kim przegrywa

2

@Michu94 Dobrze ze za marzenia nie karają

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?