PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@abram3k nic nowego
0
@Borneo czyli co według ciebie oni za darmo ich finansują? Bez żadnej reklamy itp ? Tak o po prostu daja za darmo im pieniądze i nic z tego nie mają?
0
@hardmind od czasu wojny nie
0
@Fake69 najlepiej finansować Putina i zabijanie niewinnych ludzi
1
@LaRoja 18 marca o 12:00
2
@DaPidejpi Real - Villareal
Bayern - Atletico
Chelsea - Benfica
City - Liverpool
0
Morata chyba najbardziej overhyped pilkarz
1
@MesQueUnClub96 ,,kibic Barcelony''
1
@MarioVeB! Ależ Mario ty ofensywny
0
@Medium z City do juve przeszedł
0
Ładnie pokryty Pau :D
0
@avanes tak z ciekawości czemu za United i Juve nie przepadasz
1
@MichalZZZ tak widzialem
1
@Hubsao kto by robil Screeny takich rzeczy glupot xd
0
@Worny No bylo pisane nie raz
0
Arthur to ten co miał z Asensio o złota pilke walczyć?
0
@Michu94 Ty dalej jesteś za tym żeby Dembele który wielokrotnie nie szanował swojego klubu został? nieźle :D
0
@tomek8756 normalnie widze przynajmniej widzialem jeszcze dzisiaj po poludniu
0
@tomek8756 ja normalnie mam moje playslity
1
@VegetaPolska nie wiedza co traca :)
1
@VegetaPolska jeszcze nie spotkalem sie z taka opinia ani zadna negatywna :D zawsze slyszalem pozytywne opinie.
0
@tomek8756 Dzięki :) na weekendzie sprawdzę.
0
@tomek8756 Masz Tomku coś w stylu project x albo american pie? Amerykanskie domówki takie
1
@RonnieVEB Nie chodzi o żartowanie, wejdź na jego profil i zobacz historie postów on praktycznie nic nie wstawia oprócz komplikacji z Ronaldo wygląda to jedynie jakby czekał na jego potknięcie, no ale jego sprawa ja tylko wyraziłem swoja opinie.
3
@PatrychoO Ale ty masz wielki kompleks na punkcie Ronaldo, 99% wpisów to na temat jego osoby zamiast się cieszyć że żyłeś w erze 2 gigantów Ronaldo i Messiego to czekasz na potknięcie Cristiano xd ale zapewne zrozumiesz to za kilka lat.
0
@MESSIah16 W punkt. Żyją ich porażkami bo nic innego im nie zostało niż siedzenie i czekanie na potknięcie dwóch gigantów.
0
@Suzu mam nadzieje ze akurat to jego marzenie sie nie spelni :D
1
@bartas97 juz to widze jak bije sie 1v4 gdy 1v1 z byle kim przegrywa
2
@Michu94 Dobrze ze za marzenia nie karają
1
Komentarz usunięty