0

@Sysia11 między innymi życzenie komus najgorzej kontuzji to też prześmiewcze komentarze?

0

@Sysia11 o tym mowie xdd

0

@kuz akurat tutaj się z tobą nie zgodzę, Valverde gdy gral regularnie to była to maszyna lecz gdy zaczal częściej siedziec na ławce to stracił formę (co jest czymś normalnym) Fede ma potencjał na bycie jednym z najlepszych pomocników tylko musi grac, Camavinga śmiało mógłby grac np. Za Casemiro Bo gra świetnie gdy wejdzie tylko ze właśnie problem w tym ze Carlo CKM nie zmienia zbyt a powinien Bo Kroos i Casemiro slabo ostatnim czasem sobie radzą

0

@patryk355 Real tez mial dołek :)

2

@kuz przyjdzie Mbappe Camavinga się do tego czasu ogra Valverde jest, problem u nas polega na tym ze Carlo mało rotuje i teraz się to powoli odbija

1

Komentarz usunięty

0

@taris i moje obawy się sprawdziły haha gratulacje

1

@Roobo Piłkarza nie ocenia się po 1 meczu tak na marginesie ;)

0

@kolomen2 Patola

0

@eltores I zwłaszcza pod koniec sezonu żeby tego mistrzostwa nie wypuścić. Niestety zasłużona porażka od samego początku praktycznie wybijanie na oślep, głupie błędy.
Nic tylko pogratulować im.

0

@cris2706 przeciez tutaj tez tak jest, wszedzie tak jest

0

@araevik127 Zgadza się 4-4-2

0

@AmigoBlancos Fajny składzik ale ja bym dał zamiast Casemiro Camavinge :D

0

@Ferran A kogo Carlo miał wystawić Jovicia? Isco?

2

@Medium Na ostatnich okrążeniach awarie :(

1

Szkoda Redbulla i brawa dla Ferrari

1

@Rust_Cohle Tak samo :P Ladnie Leclerc pojechał

0

@Kapitan hawk Nie pisze do ciebie :)

0

Komentarz usunięty

0

Masakra :( Szkoda Maxa

0

@Criss18Barca zapomnialem juz kto byl powolany a kto nie

1

@MrPGG xd kabaret

0

@Criss18Barca Grosicki powołany?

1

@DaPidejpi Audi najlepsza marka na świecie

1

Audi > Mercedes

1

1

@MesQueUnClub96 Transmisja tylko na eleven?

1

Komentarz usunięty

0

@Kapitan hawk kto pytał?

2

@Lionel_Messi10 Alves również był/jest wzorem Desta :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?