0

@tomek8756 jak się żyje w Wwa ?

0

@tomek8756 Wwa?

4

@lukaszbrk nie wazne jak bylebyśmy wygrali

2

@AdamaTraore Mi chodzi o to że nie będą patrzeć na to że obostrzenia zostały zdjęte i będą dalej nosić

16

Mam nadzieję że ci co się boją wirusa to będą dalej nosić maseczki :)

3

@kubix05 Tak teraz patrzę i myślę jak mogłem to jeść przecież to jest tak słodkie tyle to ma cukru że hej

2

@lukas10 Spoko tak trzymaj

1

@BART97 mają nawet i lepiej bo wiecznie pokrzywdzeni xd

0

Tak z ciekawości są już takie operacje które pozwalają zmienić kolor skóry?

18

To już trzecia przecież dwie minuty temu była jeszcze 1:59

0

@chavez no ale ty piszesz ze cos oddali a tylko oddal arab

1

@chavez Co oddali oprócz Araba pensji na trenera

0

@Kaziol47 To anuluj

2

Ja to bym się wstydził tak powiedzieć xd

3

Nikt nie zasłużył bardziej niż Pasut

13

Jaś Kapela sam by ich dwóch na raz poskładał.

0

@Rust_Cohle Jak w podstawówce

0

@BarcaaVEB Zobacz co teraz napisał xd

0

@BartqRKO On dalej gra w Liquid i jest Igl'em

12

@szymonex10 dobrze ze nie ma koncertu zawsze to jest syf i tylko czas zabiera

1

@Jacu327 Ale co rozczarowaniem? karta walk w miarę git tylko niefortunne kontuzje co są częścią sportu xd

0

@BarcaaVEB Pasha chyba drunk xd

2

@BarcaaVEB Złego nitro oznaczył xd

2

Main event powinien być Amadi z Polakiem a nie Tromba i Gimper xd

2

Oby tylko koncertu nie było

6

Szkoda widzieć Popka w takim stanie

0

@Rust_Cohle nokauta dostal ten z gangu patrzenia w dni????
E. teraz widze gang patrzenia w dni zbanowany hahaha pieknie

0

Amadi wie do czego wyjsc :)

0

@Encore Ale zobacz jak walki wyglądały

1

Amadi Amadi jazda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?