PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
MAMY MUNDIAL !!!!! ZIELINSKII
1
Krychowiak błagam zagraj dobrze
0
Pierwsza połowa nie była zła mielismy też swoje sytuacje i ładnie się bronimy (mimo że panicznie) została druga połowa PO AWANS!
0
@DaPidejpi nie wybiegaj w przyszłość na dzień dzisiejszy liczy się jedynie awans na mundial
0
Oby tylko nie Krychowiak :/
0
@Nazio87 aktualnie pizze i w gotowsci są laysy fromage i strong a ty?
1
Mati poproszę gola debiutanckiego :)
1
@MesQueUnClub96 jedziemy dodi z nimi awans jest nasz
1
Nowa gwiazda na La Rambli nam rośnie @OsamaDembele :)
0
@DaPidejpi Ja będę jeść pizze oraz chipsy :P
1
@John_Doe A to przepraszam że wierze w naszych :)
0
Piękny skład! Czuje w kościach że dzisiaj Polacy zagrają kapitalny mecz. Dobrze ze Krychowiaka nie ma z całym szacunkiem
0
@Janas11224 A nie przepraszam zle przeczytalem
1
@Janas11224 nie każdy pająk ma 4 nogi chyba
0
@busquets5 Auba do kwadratu + Araujo + Ferran ?
1
@DaPidejpi 1. 0 Bo można pieska adoptować
2. Raz
0
@DaPidejpi @MesQueUnClub96 wy cos tak na serio ?
1
@DaPidejpi na internecie pisze 8
1
@Janiama Dzisiaj to się zmieni :)
1
@blaugrana900 https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/monitory-led/monitor-msi-optix-g241?gclid=Cj0KCQjw3IqSBhCoARIsAMBkTb0wp-AVPMKfTituaqbVsimkBeVB2Hn4pbW1k3HhN6_H5SnMpVFw8BIaApjdEALw_wcB
Polecam idealny do gier kupilem z 2 miesiące temu i jest git
0
@kuz damy rade awans jest nasz
2
@dmcteam Polska awansuje na 100% wygrają bez problemu ze Szwedami dzisiaj :) niektórzy już skreślili naszą reprezentację po meczu ze Szkocją lecz nie zdają sobie sprawy że to był eksperyment i 1 mecz Czesia, dzisiaj będziemy świętować :)
0
@OsamaDembele niech Ci rodzice wykupią Disney jak nie wiesz co chcesz na prezent
1
Trzeba powoli szykować się do kupna biletów do Kataru aby móc naszych orłów dopingować podczas mundialu!
Lewy prowadź nas !! Oby Czesiu wiedział jak zaskoczyć Szwedów, jaki wynik typujecie ja 2:1 dla nas oczywiście
0
@OsamaDembele to figurki jakieś
0
@Adamski69 zabójca!!
0
@OsamaDembele Dlaczego Omnitrix nie dla Ciebie
0
@OsamaDembele dlaczego ? Odpowiedz jeśli możesz ponieważ eksperci z forum chcą się dowiedzieć czemu
0
@MesQueUnClub08 Dobra prowokacja
1
@TheNekro94 Kibicuj jak najgłośniej
@sokot jeden