1

@Hubsao Przecież w trakcie sezonu nie powie że ma inny klub chyba logiczne nie?

0

@Peciak Gra dobrze ale chyba zapomniałeś o innych piłkarzach jak np. Salah nazywając Dembele najlepszym prawo skrzydłowym na świecie.

0

PSG wygrało 5-1 z Lorient, Mbappe 2 bramki i 3 asysty.

0

@taris Z tym Betisem różnie może być, Real może sobie zapewnić mistrzostwo przed meczem z Betisem

3

@PatrychoO Ładnie ta lewa strona w Paryżu chodzi.

0

@arkasath w jakim meczu?

0

@MesQueUnClub96 Próbowałeś już kiedyś alkohol?

0

@qubson12345 nie stresuj się idz i zdasz na spokojnie to tylko teoria

0

@qubson12345 ten egzamin jest łatwy serio jak przerobiłeś sporo testow to w 5min to zrobisz na maksa bedziesz widział obrazek od razu bedziesz znal odpowiedź

0

@qubson12345 No jakbyś nie zdal
@Deviler ja się nie bawiłem w takie cos bylem w Wordzie to podszedłem minuta i po sprawie

0

@qubson12345 wez ze sobą 30zl

1

@Bocheno1 Nicola to bardzo piękne imię dla kobiety wręcz dla takiej hotówy

0

And if the world would end tomorrow
We don't care tonight is the night
Ale to był hicior :D fajne czasy

0

@Rust_Cohle w/e dla mnie srednio mnie obchodzi ile osób jest tu ile tam

0

@PatrychoO To samo działa w drugą stronę, kibice Barcelony przesiadują również na wiadomo której stronie.

4

W życiu kieruję się zasadą żeby nie życzyć drugiemu temu co mi nie miłe ale jak widzę te zdjęcia z Buczy na Ukrainie to mam nadzieję że tych zbrodniarzy każdego z osobna spotka ten sam los co tych niewinnych ludzi a rosja jako kraj zniknie.

0

@tomek8756 Nie będzie Tomku

3

@MesQueUnClub96 Chyba nie przyzwyczaiłeś się do tego że niektórzy na La Rambli mówią to co chcą widzieć a nie to co widzą.

5

@MesQueUnClub96 I co w związku z tym?

1

@MesQueUnClub96 Jakie 9 o czym ty piszesz xd

7

Gdy spadnie śnieg i przejeżdża się przez las jest to jeden z najpiękniejszych widoków, przynajmniej dla mnie

6

@Shadow23FCB Ale wiesz, że nikogo nie interesuję że Ciebie to nie interesuję?

0

@dniel nie pamiętam dokładnie ale chyba 57 na 10 czy 11 rzutów

4

@bartekvisca @Bykunn Bylem wczoraj na tych kręglach i powiem wam ze fajna gierka i bardzo łatwa tylko pograłem 30minut bo awaria toru xd

1

@Bykunn @bartekvisca zaraz ide grać 1 raz w kręgle jakieś porady? zeby sie nie osmieszyc? xd

0

Grał ktoś z was w kręgle ?

0

@Mixtape według ekspertów to nie, każdy wydrukowany

0

@barcelonaLM możesz nie przepadać za Realem ale nie okłamuj się..

4

Słaby mecz Realu ale są 3 punkty a to najważniejsze.

1

@dawidw4 Nie musisz wszystko jest git :P
@MesQueUnClub96 nie cisnę tylko sobie żartuje, dlaczego wszystko odbierasz jako atak w twoja strone ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?