PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr PSG juz z nimi kontrakt podpisało, zaoferowali po 70mln na sezon Bo czemu nie? Im wolno
1
@krzaken dlaczego? Nie ogladam meczy Bayernu ale podobno nie jest za dobry przynajmniej tak pisal @MesQueUnClub96 który ogląda każdy mecz Bayernu
0
@MrPGG Kilka tygodni temu była też informacja że Kylian rozważa nad Barcelona, teraz pytanie komu wierzyć.
6
@Barca1992 Najgorętsze nazwisko aktualnie w świecie pilki nożnej także nie ma co się dziwić :D
0
@bartas97 przekupili też ojca xd
1
@Sau_Ron Jak co okienko :P Dla mnie jako kibica Realu będzie to trochę stresujące no ale jestem nastawiony pozytywnie :P
2
@krzaken Real jest podobno zainteresowany Gnabrym :P
2
@MesQueUnClub96 zależy która
0
@Luciano99 a może to Figo przeszedł egzorcyzm ?
1
@Luciano99 Szatańskie co najwyżej to jest PSG które ma pozwolenie na wszystko na rynku a co za tym idzie? szkodzi każdemu klubowi.
1
Chce was tylko uświadomić ze różne prasy na takich tytułach zarabiają krocie. Poczekajcie na oficjalne stanowisko piłkarza i klubu a nie się nakręcacie, jedna prasa napisze że przedłuży kontrakt a druga ze idzie do inne klubu.
0
@Emhyr Macron namawia? że co??
0
@Kwiatek67 Cicho xd
3
@Rust_Cohle Wszystko związane z Marshallem lub 2Packiem jest super.
0
@Huck Na tym to właśnie polega
0
@marcin62 troszke opoznienie masz :D
3
@HighestInTheRoom Oni robią największe dymy w tej federacji za każdym razem a na tym to polega :D
0
@Bagsik88 Nie chce mi się dyskutować bo widzę że już komentarz który nie złamał regulaminu został usunięty.
1
@Bagsik88 Nie rozumiem poco się tak okłamujesz, większość tutaj potrafi być obiektywna, w sumie nie dziwię się dlaczego jesteś nieobiektywny skoro za wzór do naśladowania sobie wziąłeś wiadomo których użytkowników tutaj :)
1
Komentarz usunięty
0
@Sysia11 w sumie tutaj masz racje ale już nie mogę usunąć xd
0
@Peciak po 1. On wie ze to są żarty i ma do siebie dystans
Po 2. ,,Na stronie od kiedy Barcelona zaczęła odczuwać skutki pandemii" to teraz znajdź u mnie na profilu zle słowo o Barcelonie no chyba że napisałeś tak zeby się,,zrewanżować" że trochę cie wyśmiałem wczoraj z tym Dembele jako najlepszy prawo skrzydłowy
0
@barcelonaLM No ale przecież to tak wygląda, rano informuje o konkursie o 15 robi ten konkurs po 30minutach odwoluje xd
0
@MesQueUnClub96 Znowu szukasz atencji... oglądasz konkurs i nagle go odwołujesz, powiedz mi na co ci tyle atencji? Bez urazy.
Pozdrawiam
0
@Danyys jeśli dobrze pójdzie to mecz z Betisem będzie o nic
8
@BART97 herb xd
0
@tbas ale przecie PSG nie gra w lidze mistrzów
0
@tbas Jakby mu nie zaszkodziły??? PSG o nic juz nie gra bo juz mistrza pewnie mają, co ty w ogóle piszesz chłopie
0
@PatrykBarca Wyżej już jest dyskusja na ten temat
0
@tbas Rabiot mówi ci to coś?