0

@Emhyr PSG juz z nimi kontrakt podpisało, zaoferowali po 70mln na sezon Bo czemu nie? Im wolno

1

@krzaken dlaczego? Nie ogladam meczy Bayernu ale podobno nie jest za dobry przynajmniej tak pisal @MesQueUnClub96 który ogląda każdy mecz Bayernu

0

@MrPGG Kilka tygodni temu była też informacja że Kylian rozważa nad Barcelona, teraz pytanie komu wierzyć.

6

@Barca1992 Najgorętsze nazwisko aktualnie w świecie pilki nożnej także nie ma co się dziwić :D

0

@bartas97 przekupili też ojca xd

1

@Sau_Ron Jak co okienko :P Dla mnie jako kibica Realu będzie to trochę stresujące no ale jestem nastawiony pozytywnie :P

2

@krzaken Real jest podobno zainteresowany Gnabrym :P

2

@MesQueUnClub96 zależy która

0

@Luciano99 a może to Figo przeszedł egzorcyzm ?

1

@Luciano99 Szatańskie co najwyżej to jest PSG które ma pozwolenie na wszystko na rynku a co za tym idzie? szkodzi każdemu klubowi.

1

Chce was tylko uświadomić ze różne prasy na takich tytułach zarabiają krocie. Poczekajcie na oficjalne stanowisko piłkarza i klubu a nie się nakręcacie, jedna prasa napisze że przedłuży kontrakt a druga ze idzie do inne klubu.

0

@Emhyr Macron namawia? że co??

0

@Kwiatek67 Cicho xd

3

@Rust_Cohle Wszystko związane z Marshallem lub 2Packiem jest super.

0

@Huck Na tym to właśnie polega

0

@marcin62 troszke opoznienie masz :D

3

@HighestInTheRoom Oni robią największe dymy w tej federacji za każdym razem a na tym to polega :D

0

@Bagsik88 Nie chce mi się dyskutować bo widzę że już komentarz który nie złamał regulaminu został usunięty.

1

@Bagsik88 Nie rozumiem poco się tak okłamujesz, większość tutaj potrafi być obiektywna, w sumie nie dziwię się dlaczego jesteś nieobiektywny skoro za wzór do naśladowania sobie wziąłeś wiadomo których użytkowników tutaj :)

1

Komentarz usunięty

0

@Sysia11 w sumie tutaj masz racje ale już nie mogę usunąć xd

0

@Peciak po 1. On wie ze to są żarty i ma do siebie dystans
Po 2. ,,Na stronie od kiedy Barcelona zaczęła odczuwać skutki pandemii" to teraz znajdź u mnie na profilu zle słowo o Barcelonie no chyba że napisałeś tak zeby się,,zrewanżować" że trochę cie wyśmiałem wczoraj z tym Dembele jako najlepszy prawo skrzydłowy

0

@barcelonaLM No ale przecież to tak wygląda, rano informuje o konkursie o 15 robi ten konkurs po 30minutach odwoluje xd

0

@MesQueUnClub96 Znowu szukasz atencji... oglądasz konkurs i nagle go odwołujesz, powiedz mi na co ci tyle atencji? Bez urazy.
Pozdrawiam

0

@Danyys jeśli dobrze pójdzie to mecz z Betisem będzie o nic

8

@BART97 herb xd

0

@tbas ale przecie PSG nie gra w lidze mistrzów

0

@tbas Jakby mu nie zaszkodziły??? PSG o nic juz nie gra bo juz mistrza pewnie mają, co ty w ogóle piszesz chłopie

0

@PatrykBarca Wyżej już jest dyskusja na ten temat

0

@tbas Rabiot mówi ci to coś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?