PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor akurat Militao nie jest rzeźnikiem, bardziej bym powiedział że to Gavi jest tym ,,rzeźnikiem" aniżeli Militao
1
@vangoor to czyli nie lubisz piłkarzy co graja troszkę agresywniej od reszty a więc podsumowując nie przepadasz również za Gavim który co chwilę żółta kartkę lapie za agresywna grę :)
0
@taris Nie smuć się wszystko jest git piłeczka chodzi.
0
@Kapitan hawk Nie rozumiem dlaczego tak negatywnie odpisujesz, ja do Ciebie z szacunkiem piszę :(
0
Piękna asysta Viniciusa i główeczka Case 1:0 do przerwy :D
0
@WarioWep Ja Alvesa lubię :P jedynie za kim nie przepadam to Alba i Pique.
0
@Kapitan hawk Trzymaj kciuki za 3 punkty dla Realu :D
1
@Khajio Najważniejsze że z Polską tak nie mógł :)
0
@Rust_Cohle Jak skomentujesz tą sytuację?
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
@priest9999 W Paryżu nie grał w 1 składzie, Z Celtą Rayo to samo :D to jest zawodnik na 1 skład i musi grać jak najwięcej, cieszy mnie fakt że w końcu razem z Camavinga od 1 minuty :D
@Hubsao oby nie :D
1
@Hubsao Real praktycznie zawsze po dobrym meczu w lidze mistrzów ma ciężary :D
@tbas ja tam wierze w niego :D
0
Skład Realu na dzisiejszy mecz
Real Madryt: Courtois; Lucas, Militão, Alaba, Marcelo; Casemiro, Camavinga, Valverde; Rodrygo, Vinícius, Benzema.
Fajnie że jest Valverde i Camavinga w końcu :D
2
@Emhyr Ani tu ani tu
0
@karci0 my piszemy o ego czy krytykowaniu swoich kolegów?
0
@GeraltzKatalonii xd to my chyba innego Ronaldo oglądaliśmy przez lata
0
@WiernyKibic2012 Powiem Ci tak, jeśli się stresujesz że ktoś na Ciebie nakrzyczał to lepiej nie wsiadaj za kierownicę, w życiu na drodze trzeba zachować zimną krew, nie raz miałem sytuację gdzie mało brakowało a mnie by już nie było, inni zapewne również mieli takie sytuacje i ty również prawdopodobnie będziesz takie miał (nie życzę Ci tego), egzamin to pikuś, podejdź na spokojnie bez stresu i pójdzie z górki :) powodzenia.
1
@BorzyKrzys Tak ciężkie bo gość się naśmiewa z jego żony w jego obecności, mnóstwo osób dotkniętych tą chorobą mogło zostać urażonych
2
@Ojciec5tkidzieci Przeciez on nie powinien kary dostać .. stanął w obronie swojej żony, chorej żony... dokąd ten świat zmierza
0
@Peroso36 Trzeba było słuchać za co 10 punktów :D
5
Szybciutko te 3 godzinki zleciały :P
0
@IronSanHybrid Bil się i wygral tą walkę :)
0
Gryffindor Góra !!! :)
0
@qubson12345 Nie są za superliga to im wolno xd
0
Jakby myla to by nie miała problemu z infekcjami
0
@IronSanHybrid No to może źle przeczytałem :D po Harrym sprawdzę dokladnie
0
@Thoms94 Na CDA
0
@IronSanHybrid No Windowsa xd ale to chyba jakoś trzeba pc z xboxem połączyć cos w tym stylu mi się zdaje
0
@IronSanHybrid chyba jedynie poprzez Microsoft Windows, nie jestem w temacie o co chodzi z tym Microsoft windows