PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@masq Pobierz sobie taką aplikacje Shazam gdy będzie leciała jakas nutka włączasz i od razu masz
0
@BART97 No a popatrz teraz na to że jakiś idiota wydał rozkaz i ile osób go slucha i co się dzieje
@HighestInTheRoom człowiek by zgłupiał
0
@BART97 jakoś by funkcjonowało na pewno ale przynajmniej do władzy by nie dochodziły takie świry jak putin
2
Polityka... to najgorsze co człowiek wymyślił
0
@Kapitan hawk Aha, no to sądzę że źle się zachował Cristiano, brzydkie zachowanie z jego strony
0
@Kapitan hawk Coś sporo czasu na notatniku ty spędzasz ciekawe dlaczego
0
@anxted Brak zaproszenia nie idzie w parze z lubieniem
0
@Kapitan hawk Pięknie znowu się wydałeś :)
4
Felipe Saad :
Kiedyś zaprosiłem N'golo Kante na swoje urodziny. To było niewielkie przyjęcie. Kiedy zjawił się w restauracji, był zawstydzony. Przekazał mi pudełko czekoladek i przeprosił za swój prezent. Powiedział mi wtedy, że nikt go wcześniej nie zaprosił na takie przyjęcie.
Po prostu nie da się nie lubić Kante.
3
Widzę właśnie na tiktoku ze Harry Maguire podczas meczu Everton United sygnalizował zagranie ręką Maticia i chciał za to wolnego xd
3
@arasz1819 Fajnie że jako kibic Realu potrafisz docenić grę Messiego :) chociaż w tym się zgadzamy, dobrej nocy ;).
0
@bartekvisca Jak najszybciej.
1
@AmigoBlancos Miłego seansu Amigo
5
@Bartek22 Tsubasa ostatnio sam się wydał to może spytaj go
0
@Cobra303 Mi również bardziej Thierrego przypomina
2
@PatrykBarca A więc nie oglądasz meczy Realu, dyskusja zbędna
0
@masq siedząc w PSG to te rekordy będą nic nie warte w porównaniu do rekordów Messiego oraz Ronaldo :D
0
@qubson12345 Młody Isco tak ale teraz to jest troszkę wrak piłkarza niestety w 2013/14 był jednym z najlepszych pomocników, z przyjemnością się patrzyło na jego grę.
0
Latem może dojść do sensacyjnego transferu. Hiszpańskie media podają, że FC Barcelona chce sprowadzić Isco, który ostatnie dziewięć lat reprezentował barwy Realu Madryt.
źródło : Sport
skąd oni mają pomysły na takie artykuły xd
2
@BART97 42 letni Modrić :D
0
W przyszłości fajna rywalizacja może być w środku pola między Realem i Barca.
11
@MesQueUnClub96 Pamiętam jak zapłonął w 2014 :D stres był wielki no ale poszło gładko 4-0 :D po 2 Ramosa i 2 CR7
0
@Kapitan hawk Następnym razem się uda :)
1
@MesQueUnClub96 Wiem, ale tylko mówię że Lewego niektórzy niedoceniają ze względu na lige
2
@MesQueUnClub96 Patrz jak to jest Dodi, Messi asystuje drużynie która jest praktycznie na samym dole ligi to się cieszą, Lewy strzeli 3 bramki w Bundeslidze to mowia ze strzela tylko w Bundeslidze (nie ujmuje Messiemu)
1
@Messibestplayerintheworld to nie tylko z Getafe :D Camavinga wchodząc na boisko za każdym razem gre przyspiesza
1
@zaiks a przede wszystkim Camavinga z Fede :D Fajnie chodzi ta pomoc świetne odbiory
1
@WarioWep Ty nie rozumiesz o co zapytałeś, zbędna dyskusja
@Pawel13sz według mnie nie ale to moja opinia, Iker potrafił strzaly z metra wyciągać będąc po drugiej stronie bramki :D
0
@WarioWep Po 1 ty pytasz o Prime nikt nie miał lepszego Prime'a niż Iker nawet Buffon według mnie, po 2 Iker po kontuzji miał bardzo bardzo ciężko to nie był ten sam bramkarz po 3. Courtois nie był cale życie TOP Bo początki w Realu mial tragiczne
0
@WarioWep Casillas mial ciężka kontuzję i śpiecie z Jose... o czym ty mówisz