PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OsamaDembele dziękuję, pozdrawiam
2
@Ronmes Zamieszanie z Abramowiczem, fart Realu, sędzia za Realem moze jeszcze zaraz niektórzy powiedzą ze wina Ramadanu Bo w ekipie Chelsea 3 piłkarzy praktykuje Ramadan a w Realu tylko 2 piłkarzy... to jest pilka nozna tu się gra do końca Luka popisał się znakomita asysta i tyle
5
@PatrykBarca a na środek obrony Hari Magłaja z Lągle
3
@IronSanHybrid i te gwizdy zwierząt z Monachium xd
0
@IronSanHybrid masz może przetłumaczone?
2
@Omoziu w Londynie to samo zrobil xd
9
Valverde chlop ma płuca ze stali, dogrywka a ten od bramki do bramki biega odbierając pilke i w dodatku omijając kilku rywali, uwielbiam gościa.
0
@Emhyr Liczy się dwumecz w pierwszym meczu byli lepsi od Chelsea
1
@PatrykBarca To ja pisałem że Chelsea nic nie strzeli
0
@clyde tak :) wejdz sobie zobacz, wyzywają się z innymi tak jak niektórzy kibice Realu tutaj, idiotow nigdy nie brakowało
2
@clyde nie wiem czy wiesz ale to działa w dwie strony
1
@MesQueUnClub_87 Tak szczerze obiektywnie, dobre zawody w miarę poprowadził, pomyłki się zdarzały jak np rzut rożny po którym padła bramka dla Chelsea czy karny w 46 dla Chelsea
0
Co sie stało ze Bayern nie awansował? Zła taktyka czy pech ? Nie miałem okazji ogladac
0
@Dankhog tak wierze jak najbardziej, a teraz idz poczytać o zasadach
1
@Dankhog Brakowało jednego podania do sam na sam i tylko żółta kartka xd piękne podsumowanie
0
@urolmaster nie martw się nigdzie nie pójdą :)
1
@urolmaster nie martw się, dobre okienko otworzylem
0
@arasz1819 Prawie trafiłeś wynik xd
5
@urolmaster Piękna kulturka
1
@Pawel13sz ale się bawią :D
0
@taris Mecz meczowi nie równy
0
@Witekk10 ,,na Stamford przecież Real uja pokazał. Dostali w prezencie bledy Chelsea i je wykorzystali. Nie byli lepsi.'' Musiałem mu przypomnieć sytuację Realu bo nie pamietał
0
@macio_944 Kontrowersje? Hmm rzut rożny dla Chelsea po którym padła bramka jak to skomentujesz?
0
@Witekk10 W Londynie Real od 2 połowy praktycznie ciągle bronił wyniku, tutaj od początku to samo było to chyba wiadome że Chelsea w statystykach wygrywa
3
@Gibbon_FCB A co powiesz o rożnym dla Chelsea po którym padła bramka?? zapewne nic...
1
@KrwawiaceoczyVEB Sorry ale jeszcze emocje nie opadły xd
2
@DaPidejpi Co ty mówisz Vinicius dobra sytuacja to poprzeczka, Carvajal nie trafił 100% sytuacji to samo Benzema, tutaj Benzema poprzeczka znowu, Chelsea rzut rożny gdy piłka się odbiła od piłkarza Chelsea.
0
Niektórzy chcą widzieć to co chcą xd ręką przy bramce Alonso to nie nie ma ręki, Real gra do końca No ale jakim prawem graja do końca niesamowite, Real zagral slabo ale liczy się dwumecz a nie tylko jeden mecz
0
@kejdzi A 6 dni temu był taki hejt w stronę Rudigera że to żart że on chce 7mln za sezon xd
0
@Emhyr Chodzi bardziej o emocje tu jest na szali półfinał ligi mistrzów, nie idzie wysiedzieć uwierz mi