PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mikael Ty jesteś Jerzy Janowicz ?
2
City antyfutbol, obrzydzają tylko pilke..
0
@Bykunn No to dziwne :D
0
@Bykunn przeciez okazja wisi od kilku tygodni za 6zl w dodatku są po 8zl przynajmniej były z 1.5 miesiąca temu
0
@Bykunn Gdzie wy macie za taką cenę McFlurry..
4
I juz zaczyna się fart Realu ....
0
@Semafor80 McFlurry 6zl sztuka :P to jak 21zl za dwa McFlurry
0
City puchnię Panowie
0
W 92:48 bedzie bramka na 1:1 i w dogrywce 4:1 Atletico wygra
0
@KrychaFCB opatrunek to jest
0
@BigDaglas nie jestem pewien ale chyba na stronach bukmacherskich
1
@ToreTToOO dzieki :D
0
@Jestjakjest A gdzie Lewy, Ferran, Dembele i Salah miałby grac?
3
Dawno o Lewandowskim nie wspomniał Pan Dariusz
3
Gdyby Foden z pierwszej strzelil byłoby 2-0
0
@MesQueUnClub96 Poco mają pokazywać zabawę Villarealu nad słabym Bayernem?
1
A już myślałem że będę mógł popatrzeć na łydki Grealisha
0
@gumaz zależy od meczu
0
Ale buczenie :D
0
@Bagsik88 Ale co nie kłam, doskonale sam wiesz że mnie męczyłeś co chwile z tym, nie będę jak głupi w 2k komentarzach szukał kilku dyskusji tak bardzo chcesz, sam szukaj i znajdziesz
1
@AmigoBlancos Ty to byś pewnie wolał żeby Borek komentował zamiast Szpakowskiego :D
0
@Bagsik88 Masz mój swój profil jak tak bardzo chcesz wejdź i sobie szukaj tych dyskusji :) przypominam również że pisałeś mi o Rudigerze chyba z 10 razy że byłem pewny tego transferu.
1
@cris2706 ,,Każdy klub praktycznie bierze kredyt'' weź pod uwagę słowo PRAKTYCZNIE bo ono jest kluczowe. Perez dobrze zarządza finansami, nie daje sobie wejść na głowę jak to robił Bartomeu (przez co Barcelona jest w tej sytuacji w której jest) także WEDŁUG MNIE jak najbardziej na plus. Wiadome że PSG czy City nie martwią się finansami i dają ile popadnie (przynajmniej PSG) bo mają pieniądze z innego źródła.
Tak na marginesie PSG i City również by grało w Superlidze no ale zrezygnowali a PSG stanęło w obronie ,,prawdziwej piłki'' a dlaczego stanęło to doskonale wiemy wszyscy :)
0
@Bagsik88 No przecież dopiero sam u góry to potwierdziłeś... ,,A ja ci odpisałem już kolejny raz''
0
@Bagsik88 No dobra i co mi do tego teraz? przecież piszemy o tym samym po raz trzeci
0
@cris2706 ,,Co do Ibry to to chyba nie myślisz, że Inter puściłby go za 40 mln" ja poszedlem twoim tokiem rozumowania a nie ty moim. Każdy klub praktycznie bierze kredyt który potem spłaca z tych rzeczy co wymieniłem.... Tak bardzo boli Pereza to że nie ma szans z PSG dlatego zaraz konczy się budowa Santiago a sytuacja finansowa chyba jest w dobrym stanie jeśli ich stać na przebudowę oraz 200mln za zawodnika który ma rok kontraktu
0
@pato1234 scrolluj do góry i patrz co napisałeś brzmi to jakbyś się rządził, kończę z toba dyskusje bo nie dojdziemy do wspólnego zdania
@Bagsik88 juz ci chyba dwa razy pisalem ale napisze ci trzeci raz. Mnie to bardziej bawi brak obiektywizmu bo Real I Barcelona są ,,wrogami" ludzie piszą to co chcą widzieć a nie to co widzą. Zapamiętaj to już zebym czwarty raz nie musiał tego pisac :D
1
@AFA90 Tak trzymaj, możesz wrzucić nagranie jakieś jak wyzywasz się z kacapami
0
@IronSanHybrid To ty chyba loda ekipy nie jadłeś...
0
@pato1234 frustracja ? Nie po prostu przeraża mnie twoje głupie myślenie i rządzenie się cudzą ,,rzeczą"