PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nikomu ale to nikomu nie życzę takiego meczu swojej drużyny
0
Nie Wytrzymam w tym meczu serce 400 bic na sekundę
0
@AlphaNumeric Ale jeszcze raz co to ma do tego? chcieli 0-0 ale im się nie udało, po prostu nie przepadasz za Bayernem za ćwierćfinał w 2020 i tyle
2
@AlphaNumeric A co to ma do tego? Atletico grało na wyjeździe po prostu jesteś nieobiektywny i tyle
1
@Sau_Ron Real - Chelsea :D
0
@Nazio87 z tego co wiem to on nagrywał to że szpitala i po prostu zalozyl białą koszulkę aby pokazać jego stan przynajmniej tak mowil
0
@szkutnik91 Real Chelsea
0
@Medium Nikt nie jest na tyle glupi żeby aż takie cos zrobic i mieć kilka operacji i prawdopodobnie rany do końca życia....
2
@Nazio87 Specjalnie sobie palcie pociął,twarz i klatkę piersiową xd niektórych myślenie mnie szokuje
0
@busquets5 xd chodziło bardziej o pasję, takie zachowania piłkarzy się szanuje przynajmniej ja
0
Polecam wam zobaczyć najnowszego tiktoka Realu Madryt, takie zachowania piłkarzy zawsze cieszą nie zależnie któremu klubowi się kibicuje, Pasja po prostu pasja.
0
@MesQueUnClub96 Super 5 napastników, wymień mi tych 5 napastników bo ja widzę 1.
1
Jeszcze lekko ponad godzinka a już powoli czuć emocje.
0
@arasz1819 świetny cytat brawo !
0
@arasz1819 Hehe to nie możliwe zeby 2:13 było, chyba chciałeś Arasz napisać 2:1
0
@Janas11224 to chyba dobrze nie ?
1
@leviOsa 2h 20min
0
@Janas11224 A ja tyle mam do powiedzenia na temat dzisiejszego meczu:
Hala Madrid!
2
@P33ck 1. Mundial 2010
2. Porto
3. Casillas
4. Euro 2012
5. Bundesliga
6. Marsylia
7.Drogba
8. Afryka
9. 2000-2009
10. United
0
@AmigoBlancos Powinien być podtapiany, glodzony a jedynie co by mógł jesc to coś słonego zeby pic mu się chciało. Tacy ludzie muszą być tak traktowani bo kara śmierci to najlepszy scenariusz dla nich
2
@Ghotti Mnie to bawią hamburgery za 18 zł :D
0
@AmigoBlancos Sądzę że Real nie da sobie strzelić bramki a w szczególności w 1 połowie.
0
@MesQueUnClub96 Robi to dzisiaj Villareal Bayern
1
@Peciak O nie, ma więcej asyst niż 3 piłkarzy Realu.... co za wstyd, z ciekawości ci powiem Trent ma 17 asyst w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach, niesamowite Liverpool będzie najlepszym klubem na świecie w przyszłości bo 23 letni OBRONCA ma 17 asyst.
0
@Image Oglądaliśmy inny mecz
0
@Image Nie padł tylko bronił wyniku... bo 3:1 to dobra zaliczka
3
@DaPidejpi Spójrz w drugą stronę, Vinicius mógł wykorzystać sytuację, Benzema również 100% sytuacji nie wykorzystał.
0
@Kapitan hawk Trzymaj kciuki za Real jutro !
0
@patrykzmc2000 XD
1
@bartas97 I oby Mbappe wybrał dobrze :D