1

@MesQueUnClub96 cześć ogladasz IO? Bo ja nie

0

@HypeR tak tylko to cos innego

0

@ranger3120 to są przyjaciele :D

2

Papito vs Kqly na High League 3 :D odegrałby się za 2014 :D

0

@RobiS Piękne czasy :/ uwielbiałem tamta 5 sporo pięknych wspomnień :/

0

@mrboom ta historie znam na pamiec od kilku ładnych lat :D

0

@RobiS Nawet awatary z Jarkiem ustawili ;) Faceit, ESL ITD

25

To jest coś pięknego jakie Pasha ma wsparcie od e-sportu na twitterze praktycznie każdy zawodnik oraz drużyna mu gratuluje coś pięknego. Pasha to wzór do naśladowania.

1

@Kitek1640 ostatnio zacząłem grać adc właśnie i gram Kaisa po AP i Syndra ;)

0

ale smieszne karly

0

@RomanHoffer jedz nie zaluj sobie

1

@Sau_Ron 1. Ferland Mendy 2. Davies 3. Cancelo

0

@kubusbarca11 Jesteś typowym Polakiem zamiast cieszyć się sukcesem naszego rodaka to tobie nie pasuje bo mu idzie lepiej.
Proszę wymień mi aktualnie lepszych od niego

0

@barcelonaLM no tak bo pilkarzowi moze cos nie wyjsc

11

0

@MesQueUnClub96 pogramy razem?

2

@MesQueUnClub96 Czemu rodzicow nie poprosiles o ta edycje pod choinke?

0

@MesQueUnClub96 Dzięki za informację z pierwszej ręki :)

0

Ostatnio pytałem was o wasz ulubiony mundial a jakie było wasze ulubione euro moje zdecydowanie w 2012 gdy m.in. w Polsce się odbywało euro atmosfera była niesamowita wtedy szkoda ze Reprezentacji naszej nie poszło za dobrze :/

1

@Joe_Pesci h2so4

21

@Woland10 teraz porównajmy poziom w Afryce do poziomu w Europie.
Egipt na mundiali w 2018 mial 0 punktów na 3 mecze w dodatku przegrali z Arabia Saudyjska

1

@Sulimo Myślisz że nie wiem ze to prowokacja ? A w 2015 nie było wałów na korzyść Barcelony ? Czy tylko widzi się wały na korzyść Realu?
No a co innego masz powiedzieć bedac kibicem Barcelony jak nie tryplet > 3 Ligi mistrzów.

1

Komentarz usunięty

3

@AssisMoreira Mi osobiście się podobało, fajnie było widzieć to z drugiej strony i ich wspomnienia ;)

0

@Borneo No dobra pilke gra to atletico

1

A jednak Bilbao się nie podłożyło żal

0

@arasz1819 martw się o Barcelonę z Napoli a nie o Real

0

@kamiVeB on był szefem już w Porto :D dobrze ze czekal na swoją szansę w Realu

0

@Hartge Zaraz to się zmieni No bo Kylian będzie

0

@tomek8756 inny gust mamy Panie Tomku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?