PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 cześć ogladasz IO? Bo ja nie
0
@HypeR tak tylko to cos innego
0
@ranger3120 to są przyjaciele :D
2
Papito vs Kqly na High League 3 :D odegrałby się za 2014 :D
0
@RobiS Piękne czasy :/ uwielbiałem tamta 5 sporo pięknych wspomnień :/
0
@mrboom ta historie znam na pamiec od kilku ładnych lat :D
0
@RobiS Nawet awatary z Jarkiem ustawili ;) Faceit, ESL ITD
25
To jest coś pięknego jakie Pasha ma wsparcie od e-sportu na twitterze praktycznie każdy zawodnik oraz drużyna mu gratuluje coś pięknego. Pasha to wzór do naśladowania.
1
@Kitek1640 ostatnio zacząłem grać adc właśnie i gram Kaisa po AP i Syndra ;)
0
ale smieszne karly
0
@RomanHoffer jedz nie zaluj sobie
1
@Sau_Ron 1. Ferland Mendy 2. Davies 3. Cancelo
0
@kubusbarca11 Jesteś typowym Polakiem zamiast cieszyć się sukcesem naszego rodaka to tobie nie pasuje bo mu idzie lepiej.
Proszę wymień mi aktualnie lepszych od niego
0
@barcelonaLM no tak bo pilkarzowi moze cos nie wyjsc
11
@Criss18Barca xd
0
@MesQueUnClub96 pogramy razem?
2
@MesQueUnClub96 Czemu rodzicow nie poprosiles o ta edycje pod choinke?
0
@MesQueUnClub96 Dzięki za informację z pierwszej ręki :)
0
Ostatnio pytałem was o wasz ulubiony mundial a jakie było wasze ulubione euro moje zdecydowanie w 2012 gdy m.in. w Polsce się odbywało euro atmosfera była niesamowita wtedy szkoda ze Reprezentacji naszej nie poszło za dobrze :/
1
@Joe_Pesci h2so4
21
@Woland10 teraz porównajmy poziom w Afryce do poziomu w Europie.
Egipt na mundiali w 2018 mial 0 punktów na 3 mecze w dodatku przegrali z Arabia Saudyjska
1
@Sulimo Myślisz że nie wiem ze to prowokacja ? A w 2015 nie było wałów na korzyść Barcelony ? Czy tylko widzi się wały na korzyść Realu?
No a co innego masz powiedzieć bedac kibicem Barcelony jak nie tryplet > 3 Ligi mistrzów.
1
Komentarz usunięty
3
@AssisMoreira Mi osobiście się podobało, fajnie było widzieć to z drugiej strony i ich wspomnienia ;)
0
@Borneo No dobra pilke gra to atletico
1
A jednak Bilbao się nie podłożyło żal
0
@arasz1819 martw się o Barcelonę z Napoli a nie o Real
0
@kamiVeB on był szefem już w Porto :D dobrze ze czekal na swoją szansę w Realu
0
@Hartge Zaraz to się zmieni No bo Kylian będzie
0
@tomek8756 inny gust mamy Panie Tomku