PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy jakby Rosja zaatakowała Ukraine to byście chcieli zeby Polska pomogła Ukrainie czy nie ?
0
@VamosLenglet Nie jeszcze 2 lata
1
@Patrykl145 jedynie jaka bramke on moze strzelic to samobojcza
0
@LeoMesjasz muszę cię zmartwić ale będziesz musiał ten widok znieść :)
0
@Rewolucja123 wiadomo od kiedy w kinach w Polsce?
0
@MesQueUnClub96 Ja tak się śmieje gdy widzę grę Dodiego
0
@tbas nie z Barcelona jest tak że sędzia gwiżdże na korzyść Realu zawsze...
2
@Marcin91fcb No przecież Athletic jak gra z Realem to 0 zaangażowania a jak z Barcelona to biegają jak szaleni nie wiesz o tym?
2
Ciekawe czy Elche podłoży się dzisiaj Realowi tak jak np. Athletic czy inne kluby
0
@MesQueUnClub96 skad wiesz ze chodziło mi o Dodiego?
2
@MesQueUnClub96 kompromitacja Bo nie wystawia jakiejś łamagi co o własne nogi się potyka ?
0
Ale ta nowa postać w lolu Zeri to syf
1
@MesQueUnClub96 Pogramy w lolka ?
1
@MesQueUnClub96 W jakie gry grasz Dodi
2
@sevs znowu ktos Realowi się podklada.... La liga powinna sie tym zająć
4
@haryveb944 chodzilo mu o to ze po szczepionce takie objawy moga wystapic
1
@MesQueUnClub96 nie
0
Wczoraj kupiłem bilety do kina a dzisiaj gorączka jak pech to pech
0
@MesQueUnClub96 Bo nikt nie siedzi tyle co ty na La Rambli
0
@koziar nie oglądam United
0
@Rewolucja123 To co ty masz w takim razie powiedzieć jak oglądasz Barce?
0
@Marcelinho99 Też odnoszę takie wrażenie pamiętam jak np. przed mundialem w 2018 o niczym innym nie myślałem w głowie miałem tylko mundial a teraz w tym roku zbliża się mundial i 0 emocji bo w święta praktycznie mundial xd
1
Czy wy też tak powoli tracicie chęć do oglądania piłki? czy tylko ja tak mam
3
@jeyx77x Jego drybling zostawiał wiele do życzenia? W łeb się pacnij
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore o Flo Ride ci chodzi 100% wpisz w Google Flo Rida i sluchaj
3
@LeoMesjasz tak bo lubie milfy
1
@LeoMesjasz dla mnie 20 lat
1
@MesQueUnClub96 to wytrzymaj
2
@MesQueUnClub96 BOJKA