1

@MesQueUnClub96 jak pikolak ? Troche za mocny czy nie

0

@lukas10 jedynie kto wrocil pijany to ja

0

Aleee glowa boli

1

@MesQueUnClub96 chłodzi piccolo na 24

0

Ale dzisiaj @MesQueUnClub96 zachleje

0

@Pawel13sz Dobre dobre masz jeszcze coś śmiesznego do dodania Pawle?

0

@Rust_Cohle PIDZAMA PARTY I PICCOLO

0

@MesQueUnClub96 Będziesz dzisiaj imprezował ?

0

@Adi123456789 on odkąd przyszedł mial tylko pół roku dobre otwórz oczy i przestań patrzeć na to co gral w ajaxie

3

@DwayNee to jest szczur po przejściu do Atletico zaczal krytykować Real także ja bym się nie zdziwił gdyby to drewno tak zrobilo

0

@MesQueUnClub96 W Anglii różnica 8 punktów W Hiszpanii również 8 punktów a ty sądzisz że w Anglii mistrzostwo rozstrzygnięte a w Hiszpanii nie ? gdzie logika i sens? W Anglii tym bardziej nierozstrzygnięte bo lepsze drużyny są

0

@baartekk97 FDJ 70mln za grę w Ajaxie ? Bo odkąd przyszedł to może pół roku miał dobre

1

@Ghotti Ona ciągle pisze głupoty nie warto sobie głowę tym zawracać :D

5

@Sysia11 Czy ty właśnie porównujesz Griezmanna Dembele Coutinho do m.in. Mbappe? Żaden z tych piłkarzy wymienionych w swoim prime nie był blisko Mbappe

0

@Rewolucja123 Ja sądziłem że już jest termin na 4 dawkę

0

@Rewolucja123 A termin 4 dawki kiedy masz?

0

@Encore ja spie na boku Bo nie potrafię na plecach i jest niewygodnie gdy ręką zaslaniam

0

Uzywa ktoś opaskę na oczy do spania ? Pomaga czy nie zbyt

0

Pytanie do graczy League of legends
Jakie postacie mainujecie i jakie rangi macie na soloq?

1

Jako kibic Flamengo jestem bardzo zadowolony z przyjścia Sousy !

1

@Rust_Cohle Albo buff od szamanki :C

0

@xDoMinO26x Polecam przeczytać wszystkie nowe przepisy bo trochę się pozmieniało :)

1

@MesQueUnClub96 ale rozrywke ci zapewniaja :D

2

@Sysia11 Miłego dnia :)

2

@MesQueUnClub96 poco ci tyle atencji...

2

@DaPidejpi Gang Farmazonów @MesQueUnClub96

0

@Patrykl145 To jeszcze nic Bo znajdą się pieniądze jeszcze na m.in. Gaye czy Haalanda

1

@MesQueUnClub96 zastanów się chłopie, zastanów się

0

@Transu96 Alessandrini z fify 18 najlepsza karta jaka kiedykolwiek grałem a grałem chyba wszystkim praktycznie Gullit Nazario Eusebio Tots Neymar itd itd

1

Także chlopie pakuj się, wyjazd do Brazylii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?