0

@lukaszbarca15 ??? Przeciez rozgrywa kapitalny sezon wraz z Alabą

0

@Sysia11 Valverde,Militao,Vinicius was :P

0

@QUNJ No pewnie cały świat pisał oraz mówił o fatalnych zawodach sędziego ale qunj powie że żadnych karnych nie było, kompromituj się dalej

0

@arasz1819 co z tego że wygrala 6 pucharów jak w meczu z Chelsea sędzia ich przepchnął xdd czlowieku o czym ty piszesz argument wyjęty z 4 liter

0

@arasz1819 w ogole Real wygrał jakiś mecz w swojej historii bez pomocy sędziów?
Ps. Może przypomnę ci co było w 2009 kiedy to Barca wygrala lige mistrzów


0

@Cadafaz między innymi jak w 2016,2017 oraz 2018?

1

@Agonus szkoda słów xd

1

@Rewolucja123 Ok pozdrawiam i gratuluje

0

@Agonus Między innymi z tym gówniarzem?

0

@Rewolucja123 Co ty tam mówiłeś bo poszedłem grać w lola jakbyś mógł w skrócie napisać

3

@Agonus Uspokój się Agonusie

1

Skład Realu na Cadiz
Courtois,Lucas, Militão, Alaba, Mendy; Casemiro, Kroos, Valverde; Hazard, Vinícius, Benzema.

2

@MesQueUnClub96 ja glosowalem

0

@jacobFCB Zdrówka rodaku

0

@Rust_Cohle Linkin Park zawszę na propsie. Ja polecam posłuchać


0

@lambard To zasponsoruj klubowi trochę pieniędzy to kupią kogoś, Rudiger w 99,9% w Realu

6

Koniec akcji Nakarm Psa na OLX. Łącznie nakarmiono 100 psów i 20 kotów co daje 2400 KG karmy ! Piękny wynik.

0

@Kondziubarca a nie obwinisz obrony ? Tylko Ter Stegena

0

@kamilo0066 Bo Araujo to przyszły najlepszy obrońca to nie mogą mu wytknąć błędu

0

@KrychaFCB dla Realu lepiej przynajmniej więcej wolnego będą mieć tym bardziej teraz gdy mecz za meczem rozgrywany jest
Enrique tez mial wpływ na Pedriego

0

@barcelonaLM biore przyklad z dodiego najwiekszego zadymiarza

1

@MesQueUnClub96 ale to ty mi grozisz banem na pw

0

@MesQueUnClub96 to ty dzwonisz

4

@Janiama 4-0 dla Barcelony po 3 przewrotkach Laki Luka i strzału z 35 metrów Busquetsa

4

0

@MesQueUnClub96 Czy ty porównujesz Dodiego do Messiego? xddd mam nadzieje ze rodzice ci w koncu wylacza internet

4

Wytłumaczy mi ktoś fenomen tego Dodiego? Przecież on jest tak słaby ze glowa mala w dodatku chyba 16 meczy i 0 bramek, nie dziwię się dlaczego trener Wolsburga go już nawet nie powołuje.

0

@TheNekro94 Miłego słuchania Nekro

0

@JohnnyBarca tego to ja bym mundialem nie nazwal

3

@Khajio No np. Dodi nadaje się do tarcia chrzanu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?