PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukaszbarca15 ??? Przeciez rozgrywa kapitalny sezon wraz z Alabą
0
@Sysia11 Valverde,Militao,Vinicius was :P
0
@QUNJ No pewnie cały świat pisał oraz mówił o fatalnych zawodach sędziego ale qunj powie że żadnych karnych nie było, kompromituj się dalej
0
@arasz1819 co z tego że wygrala 6 pucharów jak w meczu z Chelsea sędzia ich przepchnął xdd czlowieku o czym ty piszesz argument wyjęty z 4 liter
0
@arasz1819 w ogole Real wygrał jakiś mecz w swojej historii bez pomocy sędziów?
Ps. Może przypomnę ci co było w 2009 kiedy to Barca wygrala lige mistrzów
0
@Cadafaz między innymi jak w 2016,2017 oraz 2018?
1
@Agonus szkoda słów xd
1
@Rewolucja123 Ok pozdrawiam i gratuluje
0
@Agonus Między innymi z tym gówniarzem?
0
@Rewolucja123 Co ty tam mówiłeś bo poszedłem grać w lola jakbyś mógł w skrócie napisać
3
@Agonus Uspokój się Agonusie
1
Skład Realu na Cadiz
Courtois,Lucas, Militão, Alaba, Mendy; Casemiro, Kroos, Valverde; Hazard, Vinícius, Benzema.
2
@MesQueUnClub96 ja glosowalem
0
@jacobFCB Zdrówka rodaku
0
@Rust_Cohle Linkin Park zawszę na propsie. Ja polecam posłuchać
0
@lambard To zasponsoruj klubowi trochę pieniędzy to kupią kogoś, Rudiger w 99,9% w Realu
6
Koniec akcji Nakarm Psa na OLX. Łącznie nakarmiono 100 psów i 20 kotów co daje 2400 KG karmy ! Piękny wynik.
0
@Kondziubarca a nie obwinisz obrony ? Tylko Ter Stegena
0
@kamilo0066 Bo Araujo to przyszły najlepszy obrońca to nie mogą mu wytknąć błędu
0
@KrychaFCB dla Realu lepiej przynajmniej więcej wolnego będą mieć tym bardziej teraz gdy mecz za meczem rozgrywany jest
Enrique tez mial wpływ na Pedriego
0
@barcelonaLM biore przyklad z dodiego najwiekszego zadymiarza
1
@MesQueUnClub96 ale to ty mi grozisz banem na pw
0
@MesQueUnClub96 to ty dzwonisz
4
@Janiama 4-0 dla Barcelony po 3 przewrotkach Laki Luka i strzału z 35 metrów Busquetsa
4
@Gaucho tak, @MesQueUnClub96
0
@MesQueUnClub96 Czy ty porównujesz Dodiego do Messiego? xddd mam nadzieje ze rodzice ci w koncu wylacza internet
4
Wytłumaczy mi ktoś fenomen tego Dodiego? Przecież on jest tak słaby ze glowa mala w dodatku chyba 16 meczy i 0 bramek, nie dziwię się dlaczego trener Wolsburga go już nawet nie powołuje.
0
@TheNekro94 Miłego słuchania Nekro
0
@JohnnyBarca tego to ja bym mundialem nie nazwal
3
@Khajio No np. Dodi nadaje się do tarcia chrzanu