0

@!34RC3!_0N4 DNA wiesz o co chodzi piłeczka ma chodzic

0

@Irmscher10 odkąd przyszedł do Barcelony to zagral tylko dobre pol roku, jest graczem który notorycznie gubi krycie/odpuszcza podaję do najbliższego albo do tyłu, ja bym go nawet do puiga porownal to samo oferują na boisku xd

2

@Pewex nie mow hop Bo Haaland to nic pewnego jedynie Mbappe i Rudiger

5

@Survier a co twoim zdaniem de jong gra dobrze ?

8

Na OLX'ie ruszyła akcja nakarm psa,2 kliknięciami możemy pomóc zwierzętom, zachęcam do wzięcia udziału,głos można oddawać raz dziennie. Nic nas to nie kosztuje a możemy pomóc zwierzętom że schronisk.
https://www.olx.pl/lps/nakarm-psa/

4

@KrystianR Nie, to nie ironią według mnie Braithwaite więcej by dal niż Depay

2

Trochę pech Bo nie dość że Messi odszedł to jeszcze Braithwaite nie mógł pomóc bo kontuzja.

10

@Djzordon ,,Valverde czy Camavinga z ancelottim przepadną'' Tak jak przepadł Vinicius?

4

@John_Doe Puig/Gavi/FDJ/Nico > Valverde , MATS > Courtois , Fati > Vinicius , Dest > Rodrygo , Garcia > Militao itd. Czego ty nie rozumiesz? to takie prsote...

19

@Djzordon musisz wszystko do Realu porównywać xd

0

@Rewolucja123 z tego co pamietam to tak czy siak sie cieszyles ale moze mnie pamiec mylic

0

@Djzordon twoje przepowiednie nie zgadzaja sie zbyt czyzby Mbappe w Realu?

1

@Rewolucja123 Przecież sam chciałeś zwolnienia Koemana i zatrudnienie Xaviego xd

0

@VeB 1899 1/8 lm = final le

2

Co kierowało Xavim ze objął drużynę w takim momencie...

0

@pacior95 w sumie jak de jong

1

A się wydarł xd

1

@MesQueUnClub96 szacun dodi

0

@kamzar grac ? Czy siedziec na ławie Bo to 2 różne rzeczy

0

De jong nie jest piłkarzem na miarę Barcelony change my mind

0

Komentarz usunięty

0

Demebele juz ponad 60min gra i dalej sie nie połamał cos niesamowitego

1

@MesQueUnClub96 zadowolony jestes że bayern wygrywa ?

0

@Encore jak praktycznie w każdym meczu, on jest według mnie bardzo overrated

1

@MesQueUnClub96 dziękujemy za informacje

0

Bayern sporo miejsca zostawia Barcelonie

0

Nigdy nie rozumiałem jak oni mogą grac w taka pogode w krótkich rękawach

0

@MesQueUnClub96 normalne pytanie

0

@MesQueUnClub96 czego nie rozumiesz dodi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?