PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@!34RC3!_0N4 DNA wiesz o co chodzi piłeczka ma chodzic
0
@Irmscher10 odkąd przyszedł do Barcelony to zagral tylko dobre pol roku, jest graczem który notorycznie gubi krycie/odpuszcza podaję do najbliższego albo do tyłu, ja bym go nawet do puiga porownal to samo oferują na boisku xd
2
@Pewex nie mow hop Bo Haaland to nic pewnego jedynie Mbappe i Rudiger
5
@Survier a co twoim zdaniem de jong gra dobrze ?
8
Na OLX'ie ruszyła akcja nakarm psa,2 kliknięciami możemy pomóc zwierzętom, zachęcam do wzięcia udziału,głos można oddawać raz dziennie. Nic nas to nie kosztuje a możemy pomóc zwierzętom że schronisk.
https://www.olx.pl/lps/nakarm-psa/
4
@KrystianR Nie, to nie ironią według mnie Braithwaite więcej by dal niż Depay
2
Trochę pech Bo nie dość że Messi odszedł to jeszcze Braithwaite nie mógł pomóc bo kontuzja.
10
@Djzordon ,,Valverde czy Camavinga z ancelottim przepadną'' Tak jak przepadł Vinicius?
4
@John_Doe Puig/Gavi/FDJ/Nico > Valverde , MATS > Courtois , Fati > Vinicius , Dest > Rodrygo , Garcia > Militao itd. Czego ty nie rozumiesz? to takie prsote...
19
@Djzordon musisz wszystko do Realu porównywać xd
0
@Rewolucja123 z tego co pamietam to tak czy siak sie cieszyles ale moze mnie pamiec mylic
0
@Djzordon twoje przepowiednie nie zgadzaja sie zbyt czyzby Mbappe w Realu?
1
@Rewolucja123 Przecież sam chciałeś zwolnienia Koemana i zatrudnienie Xaviego xd
0
@VeB 1899 1/8 lm = final le
2
Co kierowało Xavim ze objął drużynę w takim momencie...
0
@pacior95 w sumie jak de jong
1
A się wydarł xd
1
@MesQueUnClub96 szacun dodi
0
@kamzar grac ? Czy siedziec na ławie Bo to 2 różne rzeczy
0
De jong nie jest piłkarzem na miarę Barcelony change my mind
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11036205#comment-11036205 xd
0
Komentarz usunięty
0
Demebele juz ponad 60min gra i dalej sie nie połamał cos niesamowitego
1
@MesQueUnClub96 zadowolony jestes że bayern wygrywa ?
0
@Encore jak praktycznie w każdym meczu, on jest według mnie bardzo overrated
1
@MesQueUnClub96 dziękujemy za informacje
0
Bayern sporo miejsca zostawia Barcelonie
0
Nigdy nie rozumiałem jak oni mogą grac w taka pogode w krótkich rękawach
0
@MesQueUnClub96 normalne pytanie
0
@MesQueUnClub96 czego nie rozumiesz dodi