PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Djzordon Czyli się boisz
2
@MesQueUnClub96 Wszystko Dodi z tobą w porządku ?
1
@MesQueUnClub96 Gdzie cie zaatakowałem
1
@MesQueUnClub96 Śmieszne.
1
@MesQueUnClub96 ok.
5
@Djzordon do zordona w koncu dotarlo ze Mbappe przyjdzie do Realu latem
0
@DaPidejpi escandalo?
0
Czy ten dziennikarz który oskarżył tyle klubów i pilkarzy pokazał w końcu dowody?
1
@Przemas8411 nie ma co brać niektórych na poważnie :P
Może następny sezon będzie wasz :D liczę że Barca i Real wrócą tam gdzie ich miejsce, dobrej nocy
10
Komentarz usunięty
2
@zodiak_10 Dobrej nocy
1
@neeed 21:35 Aktualizacja: Lucas Navarrete informuje, że Karim Benzema na pewno nie zagra z Interem i Atlético. Dalsze badania potwierdzą, jak poważny jest uraz Benzemy.
Taka informacja na stronie Realu
0
Niestety Karim schodzi z boiska ;/
1
@MesQueUnClub96 a to ty nei jestes kibicem bayernu?
0
@Kapitan hawk trudno nie zauważyć że jestem kibicem Realu
0
@puyol_presidend5 tak, on lapie kibicow Realu którzy udają kibiców Barcelony.
4
@puyol_presidend5 Zlapal cie straznik la rambly na podszywaniu sie pod kibcia Barcelony
0
@QUNJ Jak już to 2017
0
Kiedyś ktoś pisał że Depay jest lepszy od Mbappe i kiedyś zdobędzie złota piłkę.
0
@Adi123456789 co z tego ze zagral po kontuzji lepiej niz caly zespol skoro w 80% meczy jest kontuzjowany i tylko pieniadze pobiera z budzetu w sumie za nic xd
0
@Adi123456789 ty dalej wierzysz w dembele?
0
@Kamilos84 przychodząc wiedzial na co sie godzi
1
@Commandement Kiedy masz termin 4 dawki ? :D
2
@mientusek1407 to dziala w dwie strony bo tutaj tez sa kompleksy
1
@Vane ja to slucham dzień w dzień jego starych kawałków dzień bez Eminema u mnie nie istnieje :D 2008-2012 piękne czasy muzyki, np Flo Rida czy pitbull też byli/są kozakami.
3
Czy są tu jacyś fani Eminema ? jeśli tak to jaki jest wasz ulubiony utwór Marshalla
0
@Djzordon jestem agentem Kyliana i już mogę powiedzieć że transfer jest zaklepany do Realu ;)
1
Test nowego awataru po banie.
E. jest piękny
3
@Rust_Cohle @Encore jestescie kolegami juz ?
1
@MesQueUnClub96 skad wiesz