1

@MesQueUnClub96 gdzie spędzasz swieta

0

@DaPidejpi dobry przekaz leci ten tego

5

@Gitarkafcb tak, normalna sprawa

0

@Barca1992 długo myslales nad tym?

0

@kuz niezły wariat z ciebie musi byc

2

@MesQueUnClub96 Ej to prawda że masz mleczaki ?

1

@Medium 2 miejsce zajeliscie widziałem Bo tunio mi pokazywał kostium za turniej

0

@Medium no ja na tych reworkach nie gram ja na arivisie gram,tylko przejadło mi się expienie robienie eq na darmo Bo te pandory teraz to po 3 tygodnie stoją maksymalnie xd

1

@Medium kojarzę gildie :D cos grali na ostatnim reworku pandory oraz na arivisie

0

@Medium ty jaki nick I gildia ?

0

@BulaKG jest taki serwer od graczy pandory Arivis i graja tam głównie starzy gracze, na Start 250 lvl się dostaje eq 5 min i same bitki :D

1

@BulaKG jaki nick na pandorze :D

1

Gral/gra ktos z was w metina ? Jeśli tak to na jakim serwerze

0

@Comentateiro odpowiesz mu cos ?

0

Jeśli Barca odpadnie w 1/16 LE (jeśli odpadnie z LM) to będziecie źli czy wam będzie obojętne?

0

@MesQueUnClub_87 zima jest piękna na swój sposób

0

@dv7wisnia najlepsze :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore pozdrowienia encore

1

@Pawel13sz No ja 2 tygodnie temu miałem :D to w tle sobie lekcje leciały a ja w pracy byłem :D

0

@bartas97 spróbuj xd

0

Za 5 godzin trzeba będzie samochód odśnieżyć oraz szyby skrobać :P

1

@mateusz_mdj10 pozdrowienia z summoners rift

3

@Pawel13sz helena

0

@Pawel13sz pepsi

0

@Djzordon nudny juz jestes

0

@zaiks czasem Carlo gra Benzema Vinicius tylko czasem Asensio

0

@zaiks nie koniecznie

4

@bartas97 pieknie Casemiro to wymyslil

1

@KrwawiaceoczyVEB nigdzie nie napisal ze Rodrygo jest podstawowym graczem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?