PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 gdzie spędzasz swieta
0
@DaPidejpi dobry przekaz leci ten tego
5
@Gitarkafcb tak, normalna sprawa
0
@Barca1992 długo myslales nad tym?
0
@kuz niezły wariat z ciebie musi byc
2
@MesQueUnClub96 Ej to prawda że masz mleczaki ?
1
@Medium 2 miejsce zajeliscie widziałem Bo tunio mi pokazywał kostium za turniej
0
@Medium no ja na tych reworkach nie gram ja na arivisie gram,tylko przejadło mi się expienie robienie eq na darmo Bo te pandory teraz to po 3 tygodnie stoją maksymalnie xd
1
@Medium kojarzę gildie :D cos grali na ostatnim reworku pandory oraz na arivisie
0
@Medium ty jaki nick I gildia ?
0
@BulaKG jest taki serwer od graczy pandory Arivis i graja tam głównie starzy gracze, na Start 250 lvl się dostaje eq 5 min i same bitki :D
1
@BulaKG jaki nick na pandorze :D
1
Gral/gra ktos z was w metina ? Jeśli tak to na jakim serwerze
0
@Comentateiro odpowiesz mu cos ?
0
Jeśli Barca odpadnie w 1/16 LE (jeśli odpadnie z LM) to będziecie źli czy wam będzie obojętne?
0
@MesQueUnClub_87 zima jest piękna na swój sposób
0
@dv7wisnia najlepsze :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore pozdrowienia encore
1
@Pawel13sz No ja 2 tygodnie temu miałem :D to w tle sobie lekcje leciały a ja w pracy byłem :D
0
@bartas97 spróbuj xd
0
Za 5 godzin trzeba będzie samochód odśnieżyć oraz szyby skrobać :P
1
@mateusz_mdj10 pozdrowienia z summoners rift
3
@Pawel13sz helena
0
@Pawel13sz pepsi
0
@Djzordon nudny juz jestes
0
@zaiks czasem Carlo gra Benzema Vinicius tylko czasem Asensio
0
@zaiks nie koniecznie
4
@bartas97 pieknie Casemiro to wymyslil
1
@KrwawiaceoczyVEB nigdzie nie napisal ze Rodrygo jest podstawowym graczem