PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RonnieVEB :( a już myślałem że przerwę będzie mieć jakąś
2
@Khajio No akurat wczoraj poddymiał xdd
5
Dochodzi godzina 13 a @MesQueUnClub96 jeszcze nic dzisiaj nie napisał chyba jakaś karę dostał od rodziców.
0
@Pawel13sz wyczuwam gola z przewrotki
0
@DaPidejpi Mbappe na luzie wpakuje 100 brameczek
1
@MesQueUnClub96 to niech cie rodzice do psychiatry zabiora
2
Nie było mnie ledwo 2h i widzę że @MesQueUnClub96 poddymia
3
@MesQueUnClub96 co cie dzisiaj w szkole nauczyli ?
0
@Encore jak on teraz ma 11 lat to nie możliwe
2
@Mazi dzwoń na policje
0
@Encore nigdy nie oglądałem koszykówki jedynie co to w podstawówce gralem ale jak widzę ta atmosferę na trybunach to mega wygladala
0
@Encore przez te twoje highlighty różne aż mam ochotę zainteresować się koszykówka
0
@Transu96 szacun
0
@BART97 za 10 dawek bedzie dzialal nie poddawaj sie
0
@MesQueUnClub96 a ty nie powinienes juz spac?
2
@Messibestplayerintheworld Posiadam a6 c7 313km 3.0 BiTurbo w Avancie i jestem mega zadowolony, komfort z jazdy jest, sprawne auto godne polecenia, generalnie jestem fanem avantow Audi jeśli zamierzasz brać a6 w sedanie to bierz a7 bo a6 w sedanie są okropne jedynie avanty ale to moje zdanie.
1
@MesQueUnClub96 a @MesQueUnClub_87 to twój wujek Bo coś wspomniałeś że twój wujek ma konto tutaj.
0
@MesQueUnClub96 na którą masz jutro do przedszkola ?
2
@MesQueUnClub96 juz przestan
0
@clyde
to jest dopiero zabawa
0
@DonMatteo901 Asensio akurat gdy formę łapał ;/
2
@MesQueUnClub96 dzieki za garstke informacji pawel
1
@MesQueUnClub96 dzieki za garstke informacji janek
1
@MesQueUnClub96 dzięki mati za garstke informacji
0
@BombowiecKrawczyk https://geex.x-kom.pl/lifestyle/harry-potter-20-rocznica-powrot-do-hogwartu/
0
Czekacie na Harrego Pottera powrót do Hogwartu ?
2
@Pawel13sz Coś pięknego!!
0
@Mbdf27 Dobry świr z dobrym przekazem
5
@Kredon Dużo zdrówka dla babci
@głardiola Czy ty masz jakąś godność?
0
@KacperVEB wszystkimi o ile pamietam bo na koniec 19 o ile pamietam mialem sklad za okolo 40mln xd