4

@MesQueUnClub96 oni cie prowokują a ty się dajesz

0

@Bagsik88 Jak mial grac jak szejk go nie chcial puścić nawet 200mln odrzucił z kilko miesięcznym kontraktem? Jakby chcial to by juz podpisał umowę z PSG wytlumscz mi proszę czemu jeszcze nie podpisał tylko nie pisz że chce więcej pieniędzy wynegocjować

2

@Janiama to była pierwsza bramka :D
Szacunek że potrafisz docenić klasę rywala.

0

@Bagsik88 widzę że nie zrozumiałeś że to ironia, nie jest oficjalnie potwierdzone ale nie ma co się okłamywać Kylian jest w 99,9% jak i Rudiger w Realu

1

@Sysia11 to źle interpretujesz koleżanko ochlon trochę i nie bierz wszystkiego jako ofensywe w twoja strone
PS trochę więcej luzu

0

@Sysia11 nie boli mnie Gavi czy Pedri Bo wiem że w pomocy Real tez ma przyszłość Valverde czy Camavinga
PS ty zaczalas porównywać ja napisałem że Mbappe ich wkreci

0

@LUPR piękne podsumowanie :D

1

@LUPR nie staraj się nawet Bo tej osobie ciezko cokolwiek wytłumaczyć, ma swój swiat

0

@Sysia11 idz lepić pierogi na święta Bo mnie skreca jak widzę to co ty piszesz

0

@Sysia11 wspomniałaś o tym ze wkreci to miał już okazję i się nie popisał xd
Militao to nie Dijk prawda Bo Militao jest lepszy aktualnie proste

1

@TR3YWAY Herbata z miodem

0

@LUPR z kosmosu sie urwała chyba

1

@Sysia11 hahaha ty ogladasz w ogole mecze Barcelony ?? Przeciez Fati nic nie robił w el clasico byl niewidoczny xdd

0

@Sysia11 Muszę Ciebie zmartwić mianowicie w następnym sezonie w Realu będzie grac przyszły zdobywca 10 złotych piłek Kylian Mbappe a co za tym idzie? Będą wkręcani w ziemię :(

2

@habzor Trzymaj się!

0

@yzyr chodzi o to ze wyglada na szczęśliwa i nie wie co ja czeka

1

@yzyr nie, ale nie lubie patrzeć jak ryba sobie pływa kilka godzin przed podaniem jej na talerz xd

0

Czego najbardziej nie lubicie w Świętach? Ja zdecydowanie nie lubię patrzeć na cierpienie ryb.

1

@MesQueUnClub96 Czemu ty nie śpisz ?

2

@AmigoBlancos O to mi chodzi :D

8

Pewien ekspert pisał że dzisiaj Real straci punkty, jego skuteczność w obstawianiu meczy Królewskich wynosi 9%

1

@MesQueUnClub96 W końcu coś mądrego napisałeś...

0

@Danny Gaucho Kwestia minut :D

0

Aj ale Hazard zepsuł

0

@AmigoBlancos i ten komentarz piekny
,,jak zwykle w punkt''

0

@MesQueUnClub96 o czym oni mówią?

0

@Rust_Cohle wyjść z golda w lolu

0

@Sysia11 hahahahhaha

0

@Sysia11 Dramat to zaraz będzie jak Mbappe do Realu przejdzie, będzie robił co będzie chciał z np. takim Nico jakiś Ronaldo Chop, Rainbow czy szybka przekładanka, chłopaki nie będą wiedzieć co się dzieje gdy zawita przyszły zdobywca 10 złotych piłek :D

0

@Sysia11 jak się ma kija w 4 literach to wiadome że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?