PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colin94 przeciez to film oni nie ida siedziec xd
0
Sousie atmosfera się chyba nie podobała w drużynie dlatego odchodzi.
1
@MesQueUnClub96 Dostałeś słuchawki to teraz załóż je i idź sobie posłuchać muzyki albo jakieś podcasty
3
@Ronin47 Trzymaj się :( jakoś to się ułoży !
1
@MesQueUnClub96 dlaczego?
1
@MesQueUnClub96 smakowała rybka?
0
@MesQueUnClub96 Jakie? pokażesz
1
@MesQueUnClub96 Co dostałeś na święta?
1
@LionelM95 nie u mnie tylko ryby oraz barszcz z uszkami
1
@Rewolucja123 Już nie ważne Encore usunął komentarz
0
@Encore Powiedz lepiej gdzie on nie widzi faulu kiedy zawodnik Realu odbiera piłkę
3
@MesQueUnClub96 a po polskiemu?
1
@MesQueUnClub96 Ale ty piszesz głupoty w porównaniu do @Rewolucja123
0
Od rana na głośnikach leci
11
@AssisMoreira Kevin bo tradycja
0
@MesQueUnClub96
F*CK MARRY KILL
DODI LEWANDOWSKI ARIANNA GRANDE
4
@MesQueUnClub96 zamiast pomoc rodzicom to ty grasz
0
@jeyx77x jak ty chyba już pijany
0
@Sulimo Dzięki :D
1
Macie jakieś filmy podobne do Project X?
1
@MesQueUnClub96 Życzę Ci aby się spełnił :)
1
@MesQueUnClub96 twoja obecnoscia na tej stronie
1
@MesQueUnClub96 Bo to co ty piszesz to woła o pomstę do nieba !!!!!!!!!!!!!
1
@Bagsik88 naucz się czytać JAK TERAZ PRZEDLUZY KONTRAKT DAJMY NA 3/4 LATA TO BEDZIE MIAL 26/27LAT TO JUZ MOZE BYC ZA POZNO i tak gra z Messim dla niego zdecydowanie jest lepsza niż gra z kolegami z reprezentacji oraz granie w klubie swoich marzeń kończę dyskusje z toba bo Ty nic nie rozumiesz
0
@Bagsik88 Co z tego że wypowiadał się w superlatywach? jak ma określić grę z Messim? On nie jest głupi on wie jeżeli przedłuży teraz kontrakt z PSG to już później może być za późno, co do porównania z Hazardem, Eden nie zadbał m.in. o dietę i były efekty on już lubił wcześniej obżerać się fast foodem szkoda że nie ograniczył tego po przyjściu do Realu a Kylian to profesjonalista przynajmniej na dana chwilę.
0
@Bagsik88 teraz to szejk nic do gadania nie bedzie mial :) i co z tego że z Leo gra ?? Przypomnij mi jego marzeniem jest gra z Messim czy gra dla Realu ?
4
@MesQueUnClub96 Zidane
1
@MesQueUnClub96 uduszę jak cos
1
@MesQueUnClub96 czego ty nie rozumiesz ze to jego lista i on decyduje ?
1
@Arkon on już w Realu praktycznie :D