4

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 jestes rasistą?

0

@FCBMati10 Tu nie chodzi o preferencje klubowe, tu chodzi o to że ty masz zamknięty mózg według Ciebie Real zawsze ma farta, sędziowie Realowi pomagaja, inne kluby się podkładają. Zamiast kibicować swojemu klubowi to ty tylko liczysz na wpadkę wroga przynajmniej z tego wynika co piszesz

1

@Alanooo 100zl = 100zl do wykorzystania

1

@FCBMati10 a szkoda pisac bo z toba jest coś nie tak

1

@FCBMati10 Bilbao nie wyjdzie na mecz zobaczysz Bo od razu się podłoża Realowi to nie jest wcale tak ze Barcelona slabo zagrala.

1

@Rust_Cohle oooooo kooohel ale żarcik z rana

0

@Zawsze_Wierny ta? Nie wiem czy ty widzisz ale fdj co gre sabotuje mecze

0

@Zawsze_Wierny Patrz co pisales niżej xd

1

@tbas a czym się wyróżnia Frenkie w przeciwieństwie do Puiga powiedz mi

1

Puig > Frenkie
Fakt nie opinia.

0

@AlexMQUC zawsze był przereklamowany

0

@Gall proste że tak sędziowie zawsze na korzyśc Realu i oczywiście ten fart zawsze

0

@Zawsze_Wierny to lepiej nic nie pisz i idz ochlon Bo ci siada na psyche widze

3

@Zawsze_Wierny Dawaj kolejne teorie Bo idzie się pośmiać

1

@MesQueUnClub96 to sobie teraz odblokuj mozg (oczywiście jeśli masz)

3

No i w końcu Hazard się spłacił :)

1

@MesQueUnClub96 bo nikt nie interesuje sie pierwszym z brzegu pilkarzem z bundesligi

3

@Zip @vangoor zdroweczko

1

@MesQueUnClub96 zdenerwowales mnie wlasnie wiesz?

1

@Encore cs is dead

2

Pięknie został potraktowany Dembele
,, jak sobie pościelisz tak się wyśpisz"

0

@Ghotti juz wiesz co kupić :D

1

@lukaszbarca15 xd a tak szczerze okres wieku 8-12 wspominam najlepiej w moim życiu oddałbym wszystko zeby się cofnąć chociaż na tydzien

1

@MesQueUnClub96 No nic, nie odbieraj trgo jako atak w twoja strone czy cos po prostu trochę mi smutno jak popatrzę jak teraz dzieciństwo wyglada
Przykład
Nie wazne czy zima czy lato zawsze sie wracało późno z dwora do domu a teraz nawet w lato dzieci nie widać na ulicach zeby się bawiły przynajmniej u mnie

3

@MesQueUnClub96 jestem ciekaw po prostu dlaczego całymi dniami na la rambli siedzisz i ogladasz sport 24/7 zamiast pograc w piłkę z kolegami, chyba że czasy się zmieniły i już się nie gra w piłkę, nie bawi się w chowanego itd

2

@MesQueUnClub96 Ej tak szczerze ile masz lat powiedz nam wszystkim prawdę

1

@MesQueUnClub96 ja też Bo rano na przyrodę trzeba iść ;(

1

@MesQueUnClub96 a kto to ?

1

@MesQueUnClub96 dobrze właśnie eq na swój lvl wymaxowalem na pangei A co u ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?