PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 jestes rasistą?
0
@FCBMati10 Tu nie chodzi o preferencje klubowe, tu chodzi o to że ty masz zamknięty mózg według Ciebie Real zawsze ma farta, sędziowie Realowi pomagaja, inne kluby się podkładają. Zamiast kibicować swojemu klubowi to ty tylko liczysz na wpadkę wroga przynajmniej z tego wynika co piszesz
1
@Alanooo 100zl = 100zl do wykorzystania
1
@FCBMati10 a szkoda pisac bo z toba jest coś nie tak
1
@FCBMati10 Bilbao nie wyjdzie na mecz zobaczysz Bo od razu się podłoża Realowi to nie jest wcale tak ze Barcelona slabo zagrala.
1
@Rust_Cohle oooooo kooohel ale żarcik z rana
0
@Zawsze_Wierny ta? Nie wiem czy ty widzisz ale fdj co gre sabotuje mecze
0
@Zawsze_Wierny Patrz co pisales niżej xd
1
@tbas a czym się wyróżnia Frenkie w przeciwieństwie do Puiga powiedz mi
1
Puig > Frenkie
Fakt nie opinia.
0
@AlexMQUC zawsze był przereklamowany
0
@Gall proste że tak sędziowie zawsze na korzyśc Realu i oczywiście ten fart zawsze
0
@Zawsze_Wierny to lepiej nic nie pisz i idz ochlon Bo ci siada na psyche widze
3
@Zawsze_Wierny Dawaj kolejne teorie Bo idzie się pośmiać
1
@MesQueUnClub96 to sobie teraz odblokuj mozg (oczywiście jeśli masz)
3
No i w końcu Hazard się spłacił :)
1
@MesQueUnClub96 bo nikt nie interesuje sie pierwszym z brzegu pilkarzem z bundesligi
3
@Zip @vangoor zdroweczko
1
@MesQueUnClub96 zdenerwowales mnie wlasnie wiesz?
1
@Encore cs is dead
2
Pięknie został potraktowany Dembele
,, jak sobie pościelisz tak się wyśpisz"
0
@Ghotti juz wiesz co kupić :D
1
@lukaszbarca15 xd a tak szczerze okres wieku 8-12 wspominam najlepiej w moim życiu oddałbym wszystko zeby się cofnąć chociaż na tydzien
1
@MesQueUnClub96 No nic, nie odbieraj trgo jako atak w twoja strone czy cos po prostu trochę mi smutno jak popatrzę jak teraz dzieciństwo wyglada
Przykład
Nie wazne czy zima czy lato zawsze sie wracało późno z dwora do domu a teraz nawet w lato dzieci nie widać na ulicach zeby się bawiły przynajmniej u mnie
3
@MesQueUnClub96 jestem ciekaw po prostu dlaczego całymi dniami na la rambli siedzisz i ogladasz sport 24/7 zamiast pograc w piłkę z kolegami, chyba że czasy się zmieniły i już się nie gra w piłkę, nie bawi się w chowanego itd
2
@MesQueUnClub96 Ej tak szczerze ile masz lat powiedz nam wszystkim prawdę
1
@MesQueUnClub96 ja też Bo rano na przyrodę trzeba iść ;(
1
@MesQueUnClub96 a kto to ?
1
@MesQueUnClub96 dobrze właśnie eq na swój lvl wymaxowalem na pangei A co u ciebie