PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Ej Dodi zaszczepiony jesteś na Covid?
0
@KacperVEB jak gralem jeszcze w fife skonzcylem na 19 to Desailly był taki średni bo mało zwroty ale nie wiem jak teraz
0
@Transu96 jaka range wbijasz?
1
@kubix05 Liptona zwykłego
0
@-barca4ever- 8 Mila, film o Eminemie, może nie nowy ale jeśli lubisz ten klimat to polecam.
0
@jeyx77x @igor69 dlatego psa powinno się uczyc od małego zeby nie wychodzić i jak ma się własne podwórko to powinno się każda dziurę wyeliminować
0
@Transu96 dobre transu tak trzymaj
0
@DaPidejpi przeglądam youtube :D
1
@igor69 tak jak napisał @DaPidejpi
5
I na koniec dnia smutny obraz, mianowicie jechalem samochodem i na drodze leżał malutki piesek przejechany (nie rozszarpany) ten piesek na moim pasie byl i centralnie na mnie skierowany i tylko bylo widać jak ma zamknięte oczka,nie zrozumiem nigdy jak można nie pilnować swoich zwierząt. Nie wiem jak wy ale zawsze po takim czymś jest mi mega smutno.
1
@MesQueUnClub96 Cieszysz się ?
1
@esem91 Dzięki :D
0
@Gomess No nie sprawdzałem składów bo czasu nie miałem xd
0
@esem91 a ok, a Alves?
0
Jak zagrał FDJ bo nie oglądałem.
0
@Pawel13sz Przecież to Suarez i grał w Barcelonie a teraz w Atletico gra
3
@DonMatteo901 ale cie musi duma rozpierac z tego powodu.
4
@Zoker De Jong, Alves, Busquets, Trent, Neymar xdddd
1
@MesQueUnClub96 tylko nie ty....
0
@Transu96 Panie Pan to ty nie myśl bo ci to nie wychodzi :P
0
@Rewolucja123 ile ci zajmuję średnio analiza 1 meczu?
0
@KmN dowierzasz czy nie dowierzasz ?
1
@DaPidejpi Zdecydowanie Dolores i Draco
0
Według mnie Haaland nie chciałby teraz grać w Barcelonie ponieważ odbudowa może trochę potrwać.
0
@Rust_Cohle i podobno chciałeś się z nim spotkać tak mi mowil
0
@Rust_Cohle No gdyby wygrał by był bardzo szczęśliwy chłopaczek by nie mógł spac pewnie
7
Trochę szkoda ze nie ma @MesQueUnClub96 Bo to jeszcze dzieciak gdyby wygrał na pewno by się bardzo ucieszył :/
2
1. @Rust_Cohle 2. @Janiama 3. @Rewolucja123
0
@MesQueUnClub96 wspolczuje ci pewnie stresowałes się ze rodzice ci powiedzą ze twoja wina i bys dostal lanie
0
@Sysia11 to następnym razem napisz dokładnie