1

@MesQueUnClub96 Ej Dodi zaszczepiony jesteś na Covid?

0

@KacperVEB jak gralem jeszcze w fife skonzcylem na 19 to Desailly był taki średni bo mało zwroty ale nie wiem jak teraz

0

@Transu96 jaka range wbijasz?

1

@kubix05 Liptona zwykłego

0

@-barca4ever- 8 Mila, film o Eminemie, może nie nowy ale jeśli lubisz ten klimat to polecam.

0

@jeyx77x @igor69 dlatego psa powinno się uczyc od małego zeby nie wychodzić i jak ma się własne podwórko to powinno się każda dziurę wyeliminować

0

@Transu96 dobre transu tak trzymaj

0

@DaPidejpi przeglądam youtube :D

1

@igor69 tak jak napisał @DaPidejpi

5

I na koniec dnia smutny obraz, mianowicie jechalem samochodem i na drodze leżał malutki piesek przejechany (nie rozszarpany) ten piesek na moim pasie byl i centralnie na mnie skierowany i tylko bylo widać jak ma zamknięte oczka,nie zrozumiem nigdy jak można nie pilnować swoich zwierząt. Nie wiem jak wy ale zawsze po takim czymś jest mi mega smutno.

1

@MesQueUnClub96 Cieszysz się ?

1

@esem91 Dzięki :D

0

@Gomess No nie sprawdzałem składów bo czasu nie miałem xd

0

@esem91 a ok, a Alves?

0

Jak zagrał FDJ bo nie oglądałem.

0

@Pawel13sz Przecież to Suarez i grał w Barcelonie a teraz w Atletico gra

3

@DonMatteo901 ale cie musi duma rozpierac z tego powodu.

4

@Zoker De Jong, Alves, Busquets, Trent, Neymar xdddd

1

@MesQueUnClub96 tylko nie ty....

0

@Transu96 Panie Pan to ty nie myśl bo ci to nie wychodzi :P

0

@Rewolucja123 ile ci zajmuję średnio analiza 1 meczu?

0

@KmN dowierzasz czy nie dowierzasz ?

1

@DaPidejpi Zdecydowanie Dolores i Draco

0

Według mnie Haaland nie chciałby teraz grać w Barcelonie ponieważ odbudowa może trochę potrwać.

0

@Rust_Cohle i podobno chciałeś się z nim spotkać tak mi mowil

0

@Rust_Cohle No gdyby wygrał by był bardzo szczęśliwy chłopaczek by nie mógł spac pewnie

7

Trochę szkoda ze nie ma @MesQueUnClub96 Bo to jeszcze dzieciak gdyby wygrał na pewno by się bardzo ucieszył :/

2

0

@MesQueUnClub96 wspolczuje ci pewnie stresowałes się ze rodzice ci powiedzą ze twoja wina i bys dostal lanie

0

@Sysia11 to następnym razem napisz dokładnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?