PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 ty czy twoi rodzice dodi :D
0
@Encore wykonuj polecenia dodiego...
1
@Encore slyszales lepiej nic nie mow gosciu
1
@MesQueUnClub96 dobra wez sie uspokoj dzieciak
1
Komentarz usunięty
2
@Roxi nie moze grac alves dopiero od stycznia
1
@Colin94 było było :D
1
@Rust_Cohle Siema w koncu wrociles
0
@mekston właśnie... poco bierzesz te treningi na powaznie
4
@MesQueUnClub96 nie oglądaj dodi telewizji !
0
@Arkon również nie widzę go zbyt w Realu aktualnie
0
@Songo91 dobrze skoro mówisz że nie ma szans to już na pewno Real nie wygra
1
@Hubsao pamietam tyle że średnia naszego składu była 15 lat okolo i mieszanka 11 osob które ledwo zebraliśmy na jakiś juniorów starszych xd i wyglądało to tak że po stracie bramki pilka na środek podanie do najbliższego i wybijanie pilki pod bramkę rywala xd
1
@Hubsao porażka 29-0 a najwyższa wygrana 9:1 chyba
3
@Colin94 Real Madryt
2
@MesQueUnClub96 nie wierzę ci
1
@MesQueUnClub96 jestes neizly wariat marcinku
0
@AmigoBlancos :D u nich nie wazne kto grą Puig czy FDJ na to samo wychodzi obaj nic nie mają do zaoferowania na boisku oprócz podania do tyłu ani do najbliższego
1
@Ewelinax FDJ jedynie bazuje na opinii z Ajaxu.
2
@MesQueUnClub96 niezły z ciebie świr marcin
0
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 fajnie tam ? Mógłbyś teoche więcej opowiedzieć o życiu tam itp
0
@Comfortable_ za każdym razem próbujesz wbic szpilke któremuś z piłkarzy Realu tyle. Kończę temat
1
@AlwaysBlaugrana jeszcze haaland,cancelo itd
0
@BombowiecKrawczyk Xavi mowil ze trawa była za długa i nie są do tego przyzwyczajeni dlatego :P
5
@Comfortable_ Comfortable_
@AmigoBlancos Oblak, Mendy, Donnarumma?
Wymieniasz gościa który nie łapie się do 1 składu PSG zamiast Courtoisa który co chwile ratuje dupę Realowi od 2 sezonów, to już się nazywa kompleks, może pora w końcu zdjąć klapki z oczu i docenić grę Belga mimo braku sympatii do klubu bo gdyby Ter Stegen tak bronił to byś mówił zapewne że to najlepszy bramkarz na świecie, i ciekawi mnie dlaczego praktycznie w każdej swojej dyskusji z kimś piszesz o czytaniu ze zrozumieniem może to ty powinieneś popracować nad czytaniem ze zrozumieniem.
0
@Comfortable_ a ciebie dalej boli ze Real wychodzi powoli na prostą ? wspolczuje ale z drugiej strony co innego ci zostalo
1
@Alanooo xd co racja to racja
0
De jong = Puig
Change my mind
0
@Rewolucja123 nie chce go bronić bo on za wcześnie ocenia pracę Xaviego ale te twoje argumenty troche są na odwal się mianowicie piłkarze co chwilę podróżują oni powinni być przyzwyczajeni do innej pogody itp :P