0

Lek na covid xd
Jestem ciekaw kiedy to wszystko się skończy bo to nawet śmieszne już nie jest

1

@MesQueUnClub96 nie martw się rób dalej to co robisz Bo wykonujesz kawał dobrej roboty

2

@MesQueUnClub96 Dziękuje za tą ciekawostkę, miłego wieczoru.

0

@Colin94 Żadnego takiego przepisu nie ma lecz warto wymienić dla swojego bezpieczeństwa i innych ;)

1

@MesQueUnClub96 dlaczego ciebie tutaj niezbyt lubia?

1

@MesQueUnClub96 dobre dodi dobre

2

@kamiVeB dziwnym trafem już 2 tygodnie temu wiedzieli ile będzie za 2 tygodnie zakazen :D

0

@amanter ale ta technologia idzie do przodu

0

@Djzordon Uwielbiam twoje ciekawostki, pozdrawiam oraz życzę miłego wieczoru.

1

@MesQueUnClub96 dlaczego nie oglądasz?

0

@DonMatteo901 czyli wina wszystkich trenerów a chyba mial 4 w Barcelonie

3

@DonMatteo901 znowu wina trenera a nie de jonga

3

@arasz1819 otwórz oczy

1

@MesQueUnClub96 nie martw się Lukebakio to hejterzy zazdroszczą ci ;)

0

@Sau_Ron gole w 90+ to dzieki grze do końca strzelają a nie fart

2

@Comfortable_ jakbyś w każdej grze gral dobrze i to w jg lee sinem jak to napisales to byś mógł sam siebie nafeedowac oraz np. Topa i wygrać gre ;) nawet 4v5

1

@Comfortable_ Napisałem Ci ze chyba jesteś świadom że może cie to spotkać, i również gralem pod range i trafiałem troll czy bota 3/28 ale mowilem sobie trudno next bedzie lepszy i jakoś to było

1

@Rust_Cohle dobranoc

0

@Comfortable_ Skoro grasz w tą grę to na pewno jesteś świadom że może ktoś taki ci się trafić w drużynie i jeśli się denerwujesz zamiast się bawić grą lub czerpać radość to musi coś być nie tak.
O siebie nie muszę się martwić ponieważ jestem spokojny i wyrozumiały. Miłego wieczoru

0

@Nazio87 piękne czasy :D

0

@Nazio87 Ja pamiętam granie w metina i do 7/8 rano siedzenie :D

1

@Comfortable_ jak masz problem z nerwami to idz do lekarza przypisze ci jakieś tabletki

1

@Neutral league of legends, metin2 jakis prywatny serwer który długo stoi i będzie stać

3

@MesQueUnClub96 nie dodi,mozesz isc slodko spac

1

@MesQueUnClub96 HAHA :D dobre dodi ciebie to zawsze trzyma dobry humorek tez bym chcial milego wieczoru pozdrowienia

0

@barcamember zobaczymy co pokaza na 5 mapie chciałbym zobaczyć apheliosa gumayusiego ale ciągle banowany :/

0

DK 2 2 T1 Piękna mapa w wykonaniu Showmakera, ostatnia mapa zdecyduje kto zagra w finale.

0

@MatiSkrzacior Pięknego ma tego ulta :D

0

2:1 dla T1 po trzech mapach perfekcyjna gra Gumayusiego oraz Fakera, Zilean na supporcie tez wypalił ładnie.

0

@Ronmes League of legends

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?