PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lek na covid xd
Jestem ciekaw kiedy to wszystko się skończy bo to nawet śmieszne już nie jest
1
@MesQueUnClub96 nie martw się rób dalej to co robisz Bo wykonujesz kawał dobrej roboty
2
@MesQueUnClub96 Dziękuje za tą ciekawostkę, miłego wieczoru.
0
@Colin94 Żadnego takiego przepisu nie ma lecz warto wymienić dla swojego bezpieczeństwa i innych ;)
1
@MesQueUnClub96 dlaczego ciebie tutaj niezbyt lubia?
1
@MesQueUnClub96 dobre dodi dobre
2
@kamiVeB dziwnym trafem już 2 tygodnie temu wiedzieli ile będzie za 2 tygodnie zakazen :D
0
@amanter ale ta technologia idzie do przodu
0
@Djzordon Uwielbiam twoje ciekawostki, pozdrawiam oraz życzę miłego wieczoru.
1
@MesQueUnClub96 dlaczego nie oglądasz?
0
@DonMatteo901 czyli wina wszystkich trenerów a chyba mial 4 w Barcelonie
3
@DonMatteo901 znowu wina trenera a nie de jonga
3
@arasz1819 otwórz oczy
1
@MesQueUnClub96 nie martw się Lukebakio to hejterzy zazdroszczą ci ;)
0
@Sau_Ron gole w 90+ to dzieki grze do końca strzelają a nie fart
2
@Comfortable_ jakbyś w każdej grze gral dobrze i to w jg lee sinem jak to napisales to byś mógł sam siebie nafeedowac oraz np. Topa i wygrać gre ;) nawet 4v5
1
@Comfortable_ Napisałem Ci ze chyba jesteś świadom że może cie to spotkać, i również gralem pod range i trafiałem troll czy bota 3/28 ale mowilem sobie trudno next bedzie lepszy i jakoś to było
1
@Rust_Cohle dobranoc
0
@Comfortable_ Skoro grasz w tą grę to na pewno jesteś świadom że może ktoś taki ci się trafić w drużynie i jeśli się denerwujesz zamiast się bawić grą lub czerpać radość to musi coś być nie tak.
O siebie nie muszę się martwić ponieważ jestem spokojny i wyrozumiały. Miłego wieczoru
0
@Nazio87 piękne czasy :D
0
@Nazio87 Ja pamiętam granie w metina i do 7/8 rano siedzenie :D
1
@Comfortable_ jak masz problem z nerwami to idz do lekarza przypisze ci jakieś tabletki
1
@Neutral league of legends, metin2 jakis prywatny serwer który długo stoi i będzie stać
3
@MesQueUnClub96 nie dodi,mozesz isc slodko spac
1
@MesQueUnClub96 HAHA :D dobre dodi ciebie to zawsze trzyma dobry humorek tez bym chcial milego wieczoru pozdrowienia
0
@barcamember zobaczymy co pokaza na 5 mapie chciałbym zobaczyć apheliosa gumayusiego ale ciągle banowany :/
0
DK 2 2 T1 Piękna mapa w wykonaniu Showmakera, ostatnia mapa zdecyduje kto zagra w finale.
0
@MatiSkrzacior Pięknego ma tego ulta :D
0
2:1 dla T1 po trzech mapach perfekcyjna gra Gumayusiego oraz Fakera, Zilean na supporcie tez wypalił ładnie.
0
@Ronmes League of legends