PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ElKamil pod wodzą koemana w reprezentacji gral dobrze
1
@DaPidejpi one season wonder po prostu
1
@MesQueUnClub96 trzymaj sie dodi nie daj sie
0
@Rust_Cohle ładny atak @TheNekro94 wyprowadzisz kontrę?
1
@speed1 niektórzy nie widzą tego po prostu dopiero zauważa to gdy kariera tej dwójki dobiegnie końca
0
@_catalan żenada ze go pchają... co z tego że w 99% zawsze się mówi o Strzelcu decydującej bramki
0
@_catalan masakra że go tak pchają co nie ?
2
@MesQueUnClub96 nie przejmuj się hejterami rob dalej to co robisz wykonujesz kawał dobrej roboty wariacie
0
@AmigoBlancos dzieki
0
@AmigoBlancos Jak gra Mendy?
0
Oglada ktos Real bo ja niestesty nie moge Jak gra Mendy?
1
@clyde pod koniec listopada
1
@MesQueUnClub96 dodi nie przejmuj sie hejterami rob dalej swoje
1
@MesQueUnClub96 dodi ile dziennie spędzasz czasu na la rambli ?
0
@MesQueUnClub96 tak
1
@MesQueUnClub96 z kolega jest grane
1
@MesQueUnClub96 sorry dodi ale ja w lola pykam nie dam rady
1
@MesQueUnClub96 ciekawość to 1 stopień do piekła dodi
1
@MesQueUnClub96 przepraszamy dodi
0
@Tom30 no trochę żałosne ze strzela gole właśnie Andorze san Marino czy Luksemburgowi w ogole to jest typ bez honoru że on wychodzi na mecz przeciwko nim i w dodatku strzela gole masakra jakaś powinni mu nie uznawać tych bramek
1
@Woland10 nie wiem jak ty ale ja to bym cofnął wszystkie bramki które strzelil Ronaldo np takiemu Luksemburgowi czy Andorze wtedy to może by mial z 20 bramek w reprezentacji i oczywiście większość z karnych..
0
@Alanooo dzieki wielkie
0
Mógłby ktoś napisać co to się wczoraj stało podczas meczu na trybunach? Niestety nie mogłem ogladac meczu
0
@AllBundy jak brakuje skoro jest pedri i de jong
0
@Ojciec5tkidzieci Gdzie tam Liya Silver. Do Chanel Preston to chyba nikt podjazdu nie ma. Piekna kobieta.
1
@MesQueUnClub96 ok
0
@Joe_Pesci ona jest okropna
2
@norbi77 jak chyba 99% osob
17
I po raz ostatni Łukasz Faaaaaaaaaaabianski
0
Są tu fani ligi legend?