2

Ale wyrównany mecz między DK a T1

0

@MarioVeB! aa co nurkowi żuniorowi konkurencje bedzie robił?

1

@MesQueUnClub96 aha to pozdrowienia przesyłam w twoja stronę miłego wieczoru

0

@Tuc nie gram w fife 22 ale obserwuje i gralem kilka ładnych lat i chciałbym Ci doradzić jak chcesz o coś wyższego walczyć to nie rób nigdy la ligi Bo są lepsze kartę a jak dla zabawy to myślę ze git tylko boki obrony bym pozmieniał

4

Mbappe dobrze ze przechodzi do Realu bo w psg się marnuje

1

@MesQueUnClub96 skad dodi wiesz ? Może pochwalisz się ta wiedza z nami

0

@Pilka_jest_okragla wróżę mu dobrą przyszłość, będą kluby się o niego bić.

13

@Rewolucja123 klasa.

0

@FC1899Barca podziwiam was że wy nadal w niego wierzycie, jak byl zdrowy to mu się nawet nie chciało biegać na boisku

4

@MesQueUnClub96 Jak mozna tiktoka ogladac?

0

Witam latał ktoś może z ramblowiczów paralotnią? Jeśli tak to poprosiłbym o opinię i wrażenia.

2

@Rewolucja123 LIGA LEGEND > cs
Astralis nigdy nie lubiłem

0

@Mikorolloo ta gra w ogole dalej istnieje?

1

FDJ jedynie co dobrze robi to traci piłki i gubi krycie :D

0

@Dankhog xd potrafisz humor poprawic pozdrawiam

2

@Dankhog cholerka w każdym meczu sędzia drukuje mecze na korzyść przeciwnika Barcelony dlatego przegrywa Barca

0

@Dankhog przynajmniej wygrywają nie to co barcelona :P

0

@SinMistico ale to nie od trenera mordeczko Bo za czasow koemana w holandii smigal

0

@szymonekk co ty on jest totalnym kozakiem top3 pomocników na świecie według niektórych

2

Kakao oraz pierniki przygotowane na 2 połowę.

0

@WisniaKala ładnie gra nie rozumiem czemu mad 3 raz oddało mu lee sina

0

@WisniaKala liczę że showmaker wezmie sylasa mojego maina glownego :D
E: a jednak wzial mojego drugiego maina syndre :D

2

@Comfortable_ jak mogłeś w pickemie na mad dac, co toba kierowało?

0

@Criss18Barca jest takie cos jak rynek i tam możesz sprawdzić ceny zawodników albo futbin

0

@Comfortable_ czytam i nie widze zadnych glupot

14

@Barwindg wiekszej glupoty dzisiaj nie przeczytalem

2

@AmigoBlancos Pamietam jak ludzie narzekali na transfer Mendyego ładnie in zamknął buzię

0

@Image g4 na solo/duo wyżej nie gram, gram od tego sezonu

0

@Aureczek pamietam ta kartę z fify 19 byl kozakiem totalnym i gralem nim na napadzie robil robotę jestem ciekaw jak w fifie 22 śmiga

1

@PatrykBarca ja nie wiem dlaczego nie potrafią zrozumieć tak łatwej rzeczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?