PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale wyrównany mecz między DK a T1
0
@MarioVeB! aa co nurkowi żuniorowi konkurencje bedzie robił?
1
@MesQueUnClub96 aha to pozdrowienia przesyłam w twoja stronę miłego wieczoru
0
@Tuc nie gram w fife 22 ale obserwuje i gralem kilka ładnych lat i chciałbym Ci doradzić jak chcesz o coś wyższego walczyć to nie rób nigdy la ligi Bo są lepsze kartę a jak dla zabawy to myślę ze git tylko boki obrony bym pozmieniał
4
Mbappe dobrze ze przechodzi do Realu bo w psg się marnuje
1
@MesQueUnClub96 skad dodi wiesz ? Może pochwalisz się ta wiedza z nami
0
@Pilka_jest_okragla wróżę mu dobrą przyszłość, będą kluby się o niego bić.
13
@Rewolucja123 klasa.
0
@FC1899Barca podziwiam was że wy nadal w niego wierzycie, jak byl zdrowy to mu się nawet nie chciało biegać na boisku
4
@MesQueUnClub96 Jak mozna tiktoka ogladac?
0
Witam latał ktoś może z ramblowiczów paralotnią? Jeśli tak to poprosiłbym o opinię i wrażenia.
2
@Rewolucja123 LIGA LEGEND > cs
Astralis nigdy nie lubiłem
0
@Mikorolloo ta gra w ogole dalej istnieje?
1
FDJ jedynie co dobrze robi to traci piłki i gubi krycie :D
0
@Dankhog xd potrafisz humor poprawic pozdrawiam
2
@Dankhog cholerka w każdym meczu sędzia drukuje mecze na korzyść przeciwnika Barcelony dlatego przegrywa Barca
0
@Dankhog przynajmniej wygrywają nie to co barcelona :P
0
@SinMistico ale to nie od trenera mordeczko Bo za czasow koemana w holandii smigal
0
@szymonekk co ty on jest totalnym kozakiem top3 pomocników na świecie według niektórych
2
Kakao oraz pierniki przygotowane na 2 połowę.
0
@WisniaKala ładnie gra nie rozumiem czemu mad 3 raz oddało mu lee sina
0
@WisniaKala liczę że showmaker wezmie sylasa mojego maina glownego :D
E: a jednak wzial mojego drugiego maina syndre :D
2
@Comfortable_ jak mogłeś w pickemie na mad dac, co toba kierowało?
0
@Criss18Barca jest takie cos jak rynek i tam możesz sprawdzić ceny zawodników albo futbin
0
@Comfortable_ czytam i nie widze zadnych glupot
14
@Barwindg wiekszej glupoty dzisiaj nie przeczytalem
2
@AmigoBlancos Pamietam jak ludzie narzekali na transfer Mendyego ładnie in zamknął buzię
0
@Image g4 na solo/duo wyżej nie gram, gram od tego sezonu
0
@Aureczek pamietam ta kartę z fify 19 byl kozakiem totalnym i gralem nim na napadzie robil robotę jestem ciekaw jak w fifie 22 śmiga
1
@PatrykBarca ja nie wiem dlaczego nie potrafią zrozumieć tak łatwej rzeczy