0

@MesQueUnClub96 szczepili cie rodzice?

1

@MesQueUnClub96 nie martw się zwariowany Marcinie to hejterzy !!!

4

@DaPidejpi @MesQueUnClub96 to jest zwariowany marcin

1

@MesQueUnClub96 nie denerwuj się Piotrek

1

@Rust_Cohle Maciek przeżywa emocję daj mu spokój :P

0

@kamilo0066 przeciez oni zawsze szukaja atencji

0

@Janiama nie kazdy jest patriota

0

0

@tadzik447 bedziesz ogladac skoki Gi-Hun ?

2

@TheNekro94 tez mam problem ze wzorkiem i dali mi a xd

1

@escarabajo ja pytalem bezbeku

2

@Momals11 prawojazdy360 te same pytania co na egzaminie jeden do jeden, uczylem sie z tego i za pierwsza proba 74/74

0

@HighestInTheRoom każdy ma swoje zdanie, ja w csa przegralem kilka ładnych lat, od 2021 gram w lola i w sumie mogę powiedzieć po praktycznie roku gry że cs nie dorównuje grze riotu. Można to też zobaczyć po oglądalności np na twitchu

0

@adi7adi8 czytałem z 2 lata temu że valve do 2022 ma podpisana taka umowę zobaczymy co to bedzie

0

@takisobiektos valve podpisało na kilka lat umowę ze turnieje będą się odbywać dlatego esport w csie jako tako się trzyma, lecz miedzy csem a lolem czy dota to jest przepasc

1

@DaPidejpi zgadzam się ten cs to już nie to samo co kiedyś :/ dzisiaj 1 raz zagrałem z kolegami od kilku lat i niestety muszę przyznać że gra się gorzej

0

@HighestInTheRoom to nie czytaj jak ci przeszkadza

0

@HighestInTheRoom robia co chca takze nic ci do tego ;d

0

@HighestInTheRoom jak cos oni sie bawia daje im to frajde ;)

0

@MesQueUnClub96 CO TY MOWISZ DAMIAN

3

@Kapitan hawk dlaczego nie zwrócisz koledze uwagi?Notorycznie trolluje a jest kibicem Barcelony ty ode mnie wymagałes abym zwrócił uwagę trollowi który kibicuje Realowi

1

@MesQueUnClub96 zwariowany Marcin to nie Ty? Bo po twoich wpisac myslalem ze to ty

1

@MesQueUnClub96 tęskniłeś za nim Marcin?

0

@FCBMati10 kto zauważy to zauważy :P

0

Aktualnie trwają w Ligue of legends oraz w CS:GO mistrzostwa świata aktualnie na twitchu Lola Final Worldsow oglada praktycznie 3mln osób a pólfinał Majora CS:GO 600 tysięcy niecałe taka ciekawostka :D

0

@cules100pro ja za dk :D chociaż jak edg wygra to nie będę narzekać ładnie graja, liczę na Sylasa/Syndre :D

1

Ależ świetny finał EDG 2 2 DK Zaraz 5 decydujaca mapa

0

Witam, dałby rade ktoś polecić dobry monitor 144hz 1ms do grania i oglądania np. youtube? Budżet 800zł

0

@HighestInTheRoom ee tam jutro ważniejszy dzień finał worldsow

1

@MesQueUnClub96 NIE DAJ SIE HEJTEROM !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?