PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 ale lecisz
1
@Rewolucja123 ani 1 pilkarza Realu chyba kolega ma tu kompleks Królewskich :P
0
@Majkel12 tak postępuje doby obywatel :)
0
@Majkel12 zostałeś właśnie zgłoszony za kilka minut powinieneś być zbanowany miłego wieczoru
0
@lukaszbrk właśnie skończyłem oglądać 1 odcinek i powiem szczerze że się wkręciłem i lece dalej
3
Ciekawe czy Newcastle bedzie obowiązywać Finansowe fair play według mnie nie bo wiadomo dlaczego :$
1
@MesQueUnClub96 siema lukebakio
1
@MesQueUnClub96 bawi cie to dodi?
7
@Cwaniak4 Poprzewracało się w głowie Bo chce spełnić swoje marzenie z dzieciństwa?
0
@Qlewer Pamietam jak ksiądz na lekcji religii mówił kiedys aby nie obchodzić tego ,,święta"
0
@jeyx77x zgadzam się w 100% przełom października i listopada to chyba najlepszy przełom w roku
1
@Bykunn Gratulacje :D
1
@kryhaa otóż to :D
0
@Qlewer No nie obchodzi się zbyt u nas nie ma tego klimatu co np w USA Anglii czy Irlandii
1
Lubicie halloween czy raczej nie przepadacie za tą zabawą, tak wiem że w wierze Chrześcijańskiej jest to święto szatańskie.
0
Jak zagrał wczoraj Depay?
0
@Dertinho dokładnie tak :P
8
@Image kozakiem w internecie Bo kogoś lapie na złym czynie?
0
@HERORICH2 siema
1
@KrychaFCB tak zwane dna
0
@Rewolucja123 Oby Valencia wygrała bo mam ją na kuponie :D
0
@AllBundy nie pisz tak bo to jest przyszly najlepszy obronca wedlug niektorych tutaj
0
@Sulej ale pieknie się uśmiecha grubasek :D
0
@analitykTaktyki podobno przyszly najlepszy obrońca świata
0
@Ronmes ochłon gość zagral kilka dobrych meczy które można policzyć na palcach ręki i od razu top10?? A nawet może 5 ?? Z księżyca spadłeś
0
@ProMILs to prawda lecz balonik byl pompowany ;d
1
@Jakchcesz przez la ramble byl nazywany przyszlym najlepszym obronca ;P przed transferem
0
@Titanito uwielbiam takie komentarze xddd
1
@MesQueUnClub96 no normalnie dodi bo :
punkty = kilka
punkt = 1
0
@MesQueUnClub96 dobra dzieki za informacje jak mozesz to informuj mnie co kilka minut ok?