PodkarpackiKibic
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2021
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Dodi siedzi i liczy
1
@Pawel13sz Higuain :D
0
@KacperVEB poniekąd masz trochę racji ale też nie bo np u niego gra defensywna kuleje co by nie mówić daję się odjeżdżać bardzo łatwo
0
@blaugrana16 chorzy bo ktoś wyraził swoją opinię?
2
Witam czy jest tu jakiś fan talentu FDJ i mógłby mi powiedzieć czego jest uważany za wielki talent ? Bo ja jedynie co widzę to granie do tyłu czasem dobrze zagra do przodu i często gubi krycie.
0
@AmadiRM Pozdrówki wariat
0
@RR Valverde w tamtym sezonie również zagrał kilka spotkań na prawej obronie i spisywał się dobrze :D także raczej Fede na prawej obronie
0
@Marcel99 Zaraz cię zwyzywają za tego Depaya :P
5
Według mnie ten FDJ jest bardzo przereklamowany, ale to tylko moja subiektywna opinia
0
@LionelM95 chyba magia ;p
1
Wierzycie w inne cywilizację? bo ja tak, nie chce mi się wierzyć w to że np. piramidy w Egipcie są tak dokładnie zrobione przez ludzi w tamtych czasach, sądzę że są różne cywilizację które są lata świetne przed nami.
1
@Woland10 Idąc twoim tokiem rozumowania to Real nie powinien wykorzystywać błędów przeciwnika i powinien oddawać im piłkę jak błąd popełnią.
2
@Woland10 Myślę że Real nie powinien się zachowywać w taki sposób i powinien oddawać pilke rywalowi wtedy. W sumie nawet 3 punkty powinien oddać jakby miał jakiś honor.
1
@Kamiloza91 to jest dopiero początek sezonu nie ma co oceniać
1
@jeyx77x Zobaczymy co czas pokaże, jestem dobrej myśli ;)
1
Nie chce chwalić dnia przed zachodem słońca ale Camavinga jak do tej pory bardzo dobry transfer jeśli nic się nie stanie to Real ma dobre zastępstwa za Modricia czy Kroosa mianowicie Valverde i Camavinga, jeśli dalej tak będą grać to Real nie musi się martwić o środek pola
1
@adi7adi8 Nie chcieliby ;)
1
@amanter Oni to już na pewno wiedzą o innej cywilizacji tylko to ukrywaja.
0
Tak z ciekawości zapytam, czy są tu fani Wiśni Bakajoko? :P
3
Bardzo żałosne zachowanie ze strony Koemana, trzeba mieć coś nie tak z głową żeby takie słowa o swoich zawodnikach mówić, jednym słowem WSTYD.
0
@joloskyy znaczy ja nie wiem jakie są dobre fotele biurowe lecz ja sam mam gamingowy firmy diablo i nie polecam w dodatku nie raz słyszałem że biurowe są o niebo lepsze od gamingowych ponieważ są po proste wygodniejsze
4
@joloskyy Nie polecam gamingowego o wiele lepsze są fotele biurowe
3
@michaleu jeśli kibicujesz klubowi a nie piłkarzowi to nic dziwnego ;) normalna sprawa
2
@bartas97 Również mam taką nadzieję
2
@Djzordon Jeśli był karny dla Valencii w 1 połowie to równie dobrze można powiedzieć że był karny na Vinim, otwórz oczy
2
@DaPidejpi Może nie najlepsza 9 bo aktualnie to Lewy jest najlepszym napastnikiem na świecie lecz jest to prawdziwy lider Realu
1
@MesQueUnClub96 Lub waleczność Królewskich :D
0
@Jonyx aż się zaśmiałem xd
0
@Borneo Ja czytałem że przynajmniej jedną dawką także tak napisałem
0
@maroon Ludzka ciekawość