Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Miłego dnia dla ramblowiczów ze Słupska i Oleśnicy
1
@AmigoBlancos Argentyna wygrał wtedy ten mecz i GOAT został mistrzem świata, hejterow do dziś boli
1
Ma może jakiś ramblowicz jutro urodziny, albo przynajmniej zna kogoś kto ma urodziny.. trzeba znaleźć powód do picia
1
@AFA po co o tym Realu piszecie? Tu jest Barcelona!
2
TV klasa, zawsze trzyma poziom
9
Mimo wszystko Popitek.
3
Co się na Amorima dali nabrać to ich, podobnie będzie z Gyokeresem.
2
Dość promowania średniaków trenerskich typu Amorim
6
@MesQueUnClub96 ja właśnie na kandydata z PiS albo PO będę głosować, jeszcze nwm
2
@Stinger_ Salah jest skrzydłowym
1
@AFA Como, gra tam słynny Nico
3
@AFA moim zdaniem Fiorentina jednak nie wygra, ale ładnie dziś z chłopakami Fabregasa zagrali
2
@barcelonaLM w telewizji nie ma Jeszcze wyborów
1
@tomek8756 Jeszcze muszę trochę w TV pooglądać żeby zdecydować
2
Święta za miesiąc, niby fajnie, ale oby ten konfederacki kuzyn nie przyjeżdżał, ja mu łopatka nie dam.
4
@NeroTFP1 może Ten Hag kilka wskazówek Guardioli dał. Itp
1
Te całe skoki narciarskie to w TV może są?
0
@MesQueUnClub96 dalej grają w premier league?
2
@mekston tu na Rambli slabiak Gyokeres jest promowany
2
Może i Max został mistrzem, ale to dlatego że prime Lando się skończył, musi Max potrenować bardzo dużo by wygrać znowu z cwaniakami za rok
3
@mekston co te cwaniaki robią...
8
Miłego dnia dla ramblowiczów jeżdżących Mercedesem
2
@mekston czy to już koniec Maxa?
2
@barcelonaLM ja to trudne sprawy chyba oglądam, czasem szkoła, potem trochę polityki..
2
@mekston tej ligi to akurat staram się unikać w TV
2
@Encore to Bundesliga, oglądam czasem w TV, ale inne ligi lepsze
5
Trening z ramblowiczem czy spotkanie z aktorką? Ramblowicz @Popitek12 Aktorka Jenna Ortega
1
@Adran360 jazda jazda! Oby Atalanta przegrała
15
@MesQueUnClub96 nie. Kłótnia jest @mekston mam już dość
1
@Comentateiro miał rację, szkoda