3

Miłego dnia dla ramblowiczów ze Słupska i Oleśnicy

1

@AmigoBlancos Argentyna wygrał wtedy ten mecz i GOAT został mistrzem świata, hejterow do dziś boli

1

Ma może jakiś ramblowicz jutro urodziny, albo przynajmniej zna kogoś kto ma urodziny.. trzeba znaleźć powód do picia

1

@AFA po co o tym Realu piszecie? Tu jest Barcelona!

2

TV klasa, zawsze trzyma poziom

9

Mimo wszystko Popitek.

3

Co się na Amorima dali nabrać to ich, podobnie będzie z Gyokeresem.

2

Dość promowania średniaków trenerskich typu Amorim

6

@MesQueUnClub96 ja właśnie na kandydata z PiS albo PO będę głosować, jeszcze nwm

2

@Stinger_ Salah jest skrzydłowym

1

@AFA Como, gra tam słynny Nico

3

@AFA moim zdaniem Fiorentina jednak nie wygra, ale ładnie dziś z chłopakami Fabregasa zagrali

2

@barcelonaLM w telewizji nie ma Jeszcze wyborów

1

@tomek8756 Jeszcze muszę trochę w TV pooglądać żeby zdecydować

2

Święta za miesiąc, niby fajnie, ale oby ten konfederacki kuzyn nie przyjeżdżał, ja mu łopatka nie dam.

4

@NeroTFP1 może Ten Hag kilka wskazówek Guardioli dał. Itp

1

Te całe skoki narciarskie to w TV może są?

0

@MesQueUnClub96 dalej grają w premier league?

2

@mekston tu na Rambli slabiak Gyokeres jest promowany

2

Może i Max został mistrzem, ale to dlatego że prime Lando się skończył, musi Max potrenować bardzo dużo by wygrać znowu z cwaniakami za rok

3

@mekston co te cwaniaki robią...

8

Miłego dnia dla ramblowiczów jeżdżących Mercedesem

2

@mekston czy to już koniec Maxa?

2

@barcelonaLM ja to trudne sprawy chyba oglądam, czasem szkoła, potem trochę polityki..

2

@mekston tej ligi to akurat staram się unikać w TV

2

@Encore to Bundesliga, oglądam czasem w TV, ale inne ligi lepsze

5

Trening z ramblowiczem czy spotkanie z aktorką? Ramblowicz @Popitek12 Aktorka Jenna Ortega

1

@Adran360 jazda jazda! Oby Atalanta przegrała

15

@MesQueUnClub96 nie. Kłótnia jest @mekston mam już dość

1

@Comentateiro miał rację, szkoda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?