Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB bo ja włączyłem TV, przestałem myśleć. Messi i Djokovic goaty
4
Samodzielne myślenie to coś czego nikt nie zabierze człowiekowi, jedna z najważniejszych wartości w życiu
0
@barcelonaLM no mówili w telewizji że Djokovic najlepszy..
0
@barcelonaLM a co to za turniej? Ten goat to nie Serb? Bo tak mówili w telewizji
0
@Czajka90 nie ma to jak się wybijać na nazwisku goata
2
@AFA w jakich oni grają klubach?
1
@mekston co wy oglądacie. Nie kibicujemy już Alcarazowi, Serb lepszy
4
Peru ładne kobiety
2
@Donnie_Darko pisanie o Riberym = zgłoszone @AFA już tak miał
2
@macio_944 dobry piłkarz, jeden z najlepszych z lepszych
1
Kłyz piłkarski #_3
Co to za piłkarz? Wygrał mundial, stworzył słynny duet z Xavim, grał w Barcelonie, powinien wygrać złotą piłkę, ale nie wygrał.
6
Miłego dnia dla ramblowiczów z Płońska i Jarocina
1
@Kgorecki2500 Nie, mundial 2026, END GAME - koniec gry - finał Portugal vs Argentina., 99 minuta, 2-2, goat podchodzi do wolnego, gg
2
@Comentateiro tu jest Polska! Nie Copa America
1
@AFA ale co to ma być? Dlaczego nie water i zdrowa żywność?
0
@agaFCB hahaha to było na maturze
0
@agaFCB ja to inny kraj oglądam
1
Ale Bartka wpuścić to nie. Włączcie myślenie @mekston on już wygrał jeden ważny mecz w tym sezonie
1
Jazda jazda, meczyk, super
0
@Herato uuuu, oby chłopaki kibicujący reprezentacji na A tego nie zobaczyliy
0
@gurales byli już chyba tacy, ale będą z Płońska
2
@zodiak_10 o co tutaj chodzi?
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Wadowic i Tczewa
2
@Rust_Cohle aaaa kilka dni wcześniej bym się urodził i Goat
0
@negreanu Authority naszych czasów?
2
@RoberDzik GOAT został zbanowany, niestety.
1
@Stinger_ no dobrze, ale są też lepsi piłkarze niż on
0
Kłyz piłkarski #_2
Co to za piłkarz? Najbardziej znany z występów w AC Milanie, pochodzi z kraju sąsiadującego z Polską, złota piłka, grał z Maldinim w jednej drużynie.
1
@MesQueUnClub96 Batista jest starszy w byciu starszym
8
Time to Play the game