Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston przecież oni grają z Paragwajem a nie Francją, Mekston 2922 się skończył, czas się z tym pogodzić, za dwa lata kompromitacja będzie
2
@macio_944 no i dobrze, każdy uczestnik dyskusji został już zgłoszony
4
@AFA z liceum to słabo grali, ale gimnazjum na spokojnie
3
Netflix z koleżanką czy mecz Cristiano Ronaldo z kolegą?
5
@agaFCB przede wszystkim Popitek
2
@AFA po meczu z Arabią 2 lata temu było kalkulowanie
1
@Szklaner ja też w to grałem
3
@esem91 to ten od złotej piłki?
5
Asuncio - ceny mieszkań, na jakiej pozycji gra Cardozo, kto jest trenerem z Argentyny? @AFA @nek2222 @mekston
0
Detroit tak czy nie?
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Sanoka i Nowego Targu
1
@agaFCB ja miałem wtedy 16 lat, jeszcze nie byłem nawet najlepszy na świecie
0
@macio_944 Szkoda, że Real, dobrze że Goat
0
@macio_944 dawaj na konfederację. Ja będę na nich głosować, ale ja się znam
0
@MesQueUnClub96 jeśli powiem o kogo chodzi dostanę bana
1
@MesQueUnClub96 znaczy Rambla skończyła się wrzesień 2021
3
@MesQueUnClub96 nie wiem, ale zgłoszę tego użytkownika
2
@MesQueUnClub96 na jakim stadionie oni grają?
5
@Jakchcesz szacunek dla Ciebie, teraz wszyscy się kłócą, wtedy byliśmy zjednoczeni
11
Najgorsze że Rambla 2020 już nie wróci. Prime
2
Gdyby był Argentyńczykiem to śmiechy by były.. dramat
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Wejherowa i Leszna
0
@MesQueUnClub96 ja jednak nie wiem czy Batista nie zasłużył żeby wygrać
1
@AFA który Argentyńczyk jest najszybszy?
3
@BartqRKO w zeszły wtorek Undertaker znowu Batiste pokonał, tym razem w najważniejszym wydarzeniu roku
3
@PatrychoO ja bym chciał zagrać, ale jestem za słaby, średniak La ligi to mój maks poziom, z drugiej jednak strony pod względem szybkości żaden piłkarz nie może się ze mną równać
2
Jeśli kogoś zabolało, to jest to o nim
3
Idziesz na solowe z prime Mike Tysonem, możesz wziąć ze sobą dwóch ramblowiczów... Kogo bierzesz?
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Władysławowa i Świdnika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika