2

@barcelonaLM no to się pomyliłem sorry

0

@barcelonaLM Djokovic to ten najlepszy tenisista w historii?

1

@mekston nie pamiętam już, ale dzięki

0

Ten Hag odszedł i cuda w premier league, tylko on trzymał ligę przy życiu

2

@Kessie szacunek dla pana, innego pana się spytałem w jakim klubie Pedro obecnie gra, to nie chciał mi odpowiedzieć

2

@mekston w jakim on gra klubie obecnie?

0

@FcPortoFan1999 T1 wstyd i hańba, z 5 lat nie gram w lola a zagrałbym lepiej na tej pierwszej mapie niż każdy z nich oprócz Zeusa

1

@mekston z jakiej racji, jak taki kozak Lando to niech wyprzedzi normalnie, jak kiedyś Rosberg Hamiltona

2

@Kessie nie wiem ale chciałbym oddać swoje punkty za Baku

4

@MesQueUnClub96 w jakim on zespole jeździ?

3

@mekston Co to za głupoty Mekston?

5

@mekston czm cwaniak Piastri jest z goatem?

1

@Kidd nie zmieniam, ale typ hat 4 miejsce równa się Sainz

11

Miłego dnia dla ramblowiczów z Oleśnicy i Lublina

2

@mekston Vitinha na euro był drugim najlepszym piłkarzem tej reprezentacji

0

@Kidd 1. Lando 2. Piastri 3. maklareny 4. Piastri 5. Lando Piastri Leclerc 6. Piastri
1. Max
2. Leclerc
3. Russell
4. Alonso
5. Ocon
6. Hulkenberg
7. Guanyu
8. Tsunoda
9. Wiadomo że Albon
10. Lando

1

@Sysia11 przecież przed przyjściem Cristiano Al Hilal miało wiele słabszy skład i kupili więcej dobrych niż Al Nassr dlatego tak jest, a CR zdecydowanie najlepszy w lidze jest

2

@mekston przecież mając słabszą drużynę udało mu się zremisować

0

@Sysia11 no jak drużyna będzie mu przeszkadzać zamiast pomagać to nie wygra, Portugalia z 2016 wygrałaby każdy mundial

2

Skoro nie ma już parodysty, a trenerem został Portugalczyk, to może jednak ostatni taniec... Jak nie teraz to nigdy

8

@zodiak_10 w sumie fani reprezentacji na A są zgłaszani u mnie zawsze, nawet jak coś mądrego napiszą, lepiej nie ryzykować

1

@Gaucho kluby nie mają znaczenia, ważne by pokazać treść i przekaz!

1

@MesQueUnClub96 ja powinienem Colapinto zastąpić bo to wstyd i hańba

1

Sancho i Garnacho - to jest ich czas by udowodnić jak bardzo łysy się zna na piłce

0

@mekston od Colapinto to ja bym lepiej pojechał...

1

@dzefrej234 trzeba unikać przyjemności podobno

2

Najgorsze to jest jak jest listopad i widzisz najlepsza zagrania twojego ulubionego piłkarza na YT albo tiktok

0

@MesQueUnClub96 niestety nie miałem okazji, ale jestem i tak najlepszy

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Wałcza i Słupska

2

@barcelonaLM analizowałem przez setki godzin...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?