Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca w jakim on klubie teraz gra?
0
Nowy gladiator.. tak czy nie?
1
@AFA ja to mam już dość, Kocham Maję, ale chyba wejdę z Nikolą w związek, lepsze to niż co dwa tygodnie inna..
0
Halloween. Tak czy nie?
2
@AFA Mourinho, witam
3
@Lionel_Messi10 kryzys wieku średniego
5
Miłego dnia dla ramblowiczów z Pułtuska i Wołomina
2
@Encore pewnie chciał Argentynę wychwalać i algorytm uznał że nie ma co. Szacunek
0
Garnacho uratowany... Swoją drogą był taki jeden co zamienił Lizbonę na Manchester, reszta jest już historią..
2
@mekston dość pisania o takich słabiakach jak Ribery
1
@MesQueUnClub96 samego siebie
2
@AFA tak, tymczasem, dla Argentyńczyków i osób zaprzyjaźnionych zostało 5 godzin żeby odbić od wczorajszego komentarza Afy. Inaczej więcej niż jeden użytkownik dostanie dziś perma
2
@MesQueUnClub96 w jakim sporcie biorą udział?
2
Złota piłka dla Jorginho i tyle w temacie
1
@barcelonaLM kto tam jest?
0
@Lanosss zgłoszone za promowanie Realu
0
Zakola tak czy nie?
0
@LukaszFan Madryciaki nie nie nie
1
Miłego dnia dla ramblowiczów kibicujących najlepszemu klubowi w historii..
2
@mekston a i ogólnie żarty się skończyły, fani Argentyny mają 12 godzin na potępienie takiego zachowania, inaczej nie tylko ksywka Afa będzie w tym liście
2
@mekston tego zgłaszać nie mam zamiaru nawet, list otwarty do Elementa pójdzie za zniewagę.
3
@barcelonaLM *Wycofaj zgłoszenie, miss click
1
@LeoMessiiBarcaPepa ja bym wolał jeszcze raz zobaczyć mundial 2022, a te setne sekundy to nic nie dają szczęścia
2
@barcelonaLM od kiedy to Cristiano zaczął reprezentować Hiszpanie?
5
Niesamowite że świat już 2024 lata trwa i dalej podróży w czasie nie opracowali, dramat...
1
@Culer9002 Nie poddajemy się, szacunek, do końca, nie wygrasz dziś, nie wygrasz jutro, za tydzien i za miesiąc przegrasz i za rok, ale za 2 lata..
1
A już było dobrze w tej piłce nożnej, już wychodziło na prosto, ale dobrze jeszcze będzie pięknie
2
@AFA Patologia i tyle
2
@juarez tak i jestem dumny z tego
3
@mekston dopiero wróciłem z randki dajcie mi czas, tylko w kolejce się ustawić żeby nikt dwa razy zgłoszenia nie dostał