Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@AFA już dawno ich zgłosiłem
5
Może jednak Alex nie miał racji? @mekston temat do rozważenia jest
2
@Kessie mam już dość...
0
@agaFCB zgłoszone, miłego następnego tygodnia
4
@AFA w końcu oprócz mnie, ma na tej stronie ktoś słuszny nick.. szacunek
0
@FcPortoFan1999 ja nie biorę udziału w teleturniejach, bo nikt nie miałby ze mną szans, czy to awantura, 1z10 czy milionerzy
7
Kurde poczytałbym wiedźmina, ale nie umiem czytać...
2
@mekston oczywiście że zgłaszam, gole w champions League proszę... Gole ogólnie proszę
1
@MichuZ44 ja nie wiem czy pokonanie go jest możliwe..
3
Miłego dnia dla ramblowiczów z USA, to wy jesteście teraz najważniejsi
2
@Encore najgorsze to jest jak grasz w tenisa i przegrywasz mecz
0
Mingueza. Tak czy nie?
1
@mekston czyżby Max miał pokonać być może najlepszego kierowcę w prime?
0
Oby Argentyńczyk Luca Langoni wygrał swój następny mecz
1
@AFA nie ma to jak w sobotę o godzinie 20 ileś tam oglądać Ten Haga
0
Jaka jest najlepsza gra fabularna dla introwertyka, a jaka dla ekstrawertyka?
2
@KrwawiaceoczyVEB za tydzień jest i tyle w temacie @mekston
1
Oby Real stracił punkty przed gran Derbi
0
Federer - Hurkacz Nadal - Djokovic ... Kto będzie ostatnim przeciwnikiem Serba i ześle go na emeryturę?
0
@PatrychoO jednak atakowanie Hogana to trochę obowiązek za całokształt..
6
Chyba znowu mamy Batista vs Undertaker po prawie 18 latach od ich walki na WrestleManii. @PatrychoO @zadafcb @MesQueUnClub96
0
@FcPortoFan1999 z całym szacunkiem ale miałem luźny wykład i oglądałem, dużo lepiej od Weibo zagrali, nawet zaryzykuję stwierdzenie, że przegrana drużyna tego meczu też zagrała lepiej od Weibo
1
@lucas/catalan ja wodę zazwyczaj w temperaturze pokojowej preferuję, nawet jak są upały
0
@Messibestplayerintheworld hahaha grałem w pierwszego i w milesa hahahha
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Ostrołęki i Bytomia
0
@Popitek12 6 miejsce młody Carlos Sainz
2
@Kidd 1. Lando
2. Lando
3. Maklareny
4. Lando
5. Lando Piastri Leclerc
6. Lando
1. Max
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Albon
10. Lando
@mekston @Kessie od teraz oprócz Popitek, Popito, Kosmitek, Goat, mistrz świata, można mnie również nazywać Mr.Baku
2
@Comentateiro problem był właśnie taki że za szybko wyjechałem z tego ronda... No dramat i tyle w temacie, egzaminator mi jakieś polecenia dawał tu w lewo tu w prawo itp.. zawróc
10
Dziś mijają 3 lata od mojego piątego podejścia do egzaminu praktycznego na prawo jazdy, był to pierwszy raz, jak udało mi się wyjechać z placu, niestety rondo zweryfikowało
2
@AFA nie wiem, jestem na jakiejś imprezie i mało osób znam