Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Encore no jak był w odpowiednim miejscu to strzelił, to za mało, ale dobrze niech na mundialu nie przeszkadza za bardzo i będzie wielkie siuuu
1
@Encore pijany jestem, najlepszy na boisku, Bernardo niewidoczny, ale plus że nie przeszkadzał
1
W końcu wychodzi na prostą.
1
@Encore oczywiście, to już jednak będzie musiał pan wyjaśnić elementowi
0
@Encore Siuuu, nigdy nie będzie drugiego takiego piłkarza
0
@Encore wynik nwm, goat dwie bramki
4
@mekston dziś najważniejszy jest GOAT
2
@sidi12843 sens jest, jednakże dodatki to wspaniała przygoda i się gra w nie.
2
@barcelonaLM Sinner jest słaby
0
@mekston może fan klub Alcaraza powinien zacząć kibicować dla Serbia? Co o tym sądzicie?
2
@Sysia11 w 2011 zacząłem kibicować, Inieste poznałem na mundialu w 2010!
2
@Sysia11 w 06 to miałem 3 lata, a jak Cristiano strzelał gole to się cieszyłem, ale żeby Barca wygrała najważniejsze, potem goat
5
@Kapitan hawk 2016 - prawie codziennie rozmawiam z Mają, goat wygrywa Euro, MSN, Iniesta, Chile
2024 - nadzieja umiera ostatnia..
1
@RoberDzik Hiszpania...
0
Samson Dauda, ale forma.
2
Miłego dnia dla ramblowiczów z Lizbony i Porto
1
Do jakiego piłkarza grałeś podobnie na wf? Ja trochę Robben trochę Mbappe.
3
@PatrychoO Nie jedz kebaba, kup water
2
@Ojciec5tkidzieci winni są ludzi, który nie mają pojęcia o filmach, ja byłem już dwa razy, może dziś będę też
6
Miłego dla ramblowiczów z Berlina i Londynu
0
@Marian_Pazdzioch za krajem na P, żadnych rozdartych serc
0
Dramat, dobrze że w sobotę prawdziwy Meczyk.
0
@agaFCB dla mnie najważniejsze jest ilu chłopakom, ramblowiczom dałem radę udzielić pomocy
2
Yangel Herrera - w jakim klubie i na jakiej pozycji gra?
2
@AFA zamiast koszulki Wenezuela, doszła koszulka Boliwia...
1
@KacperVEB ważne to zrozumieć złe postępowanie i wrócić na ścieżkę życia w zgodzie z regulaminem. Szacunek
1
@NeroTFP1 na zawsze Rafa i Hubert
14
@FCB_dimiC Bardzo często, ciągłe myśli dlaczego jestem taki świetny.
11
Najgorsze to jak widzisz że twój kolega z gimnazjum pije piwo, a w gimnazjum nie dało się was pokonać na wf, nawet starsze klasy...
1
@tomek8756 dla Wenezueli, ale po więcej informacji trzeba pytać @AFA