0

@FcPortoFan1999 no bo liczy się tylko 2025, a w piłce liczy się tylko 2026

0

2024 był dla Huberta rozgrzewką, 2025 będzie jego primem @MesQueUnClub96

1

@mekston nie pamiętam z kim Portugalia grała tego dnia mecz

3

Kurczę, jak przejść tego wiedźmina 3? Jest walka z gryfem, a ten Vesemir mało bije, już z 15 razy podchodziłem do tego

2

@MichuZ44 ja jestem ekspertem jeśli chodzi o filmy, oglądałem pierwszego jokera

0

Najlepsi przyjaciele w historii piłki nożnej to? Moim zdaniem Rio Ferdinand i Marcelo

0

@mekston No i co z tego?

2

@Adran360 oczywiście że tak, dla wszystkich którzy łamią regulamin

2

Regulamin jest zbyt łagodny

2

@barcelonaLM Chciałem tylko wyjaśnić ramblowiczów że o ile pod względem wiedzy o polityce nikt nie może się ze mną równać, o tyle na tematy gier kilku użytkowników może być blisko, ale wciąż ja znam się najlepiej

0

@Kgorecki2500 ja akurat grałem w obie gry to się znam. W 3 gimnazjum zachciało mi się god of wara z 2018 roku, to dziewczyny z klasy się zrzuciły by mi kupić

0

Gra, która jest dobra, ale nie najlepsza to?

1

@PatrychoO ja chciałem zagrać w GOT ale nie umiałem kupić i kupiłem Days Gone

0

@macio_944 The last of US to gra

1

@MichuZ44 Lando Norris to niesamowita historia, to jakby przykładowy Mario Mandzukic stał się nagle najlepszym piłkarzem na świecie, możliwe że w historii

2

@AFA Ten Hag mu tak kazał zagrać

0

@Radioactive9705 Quaresma tak tak tak, proszę wróć, proszę, jeden turniej

0

@NeroTFP1 różnica jest taka że Guardiola z tym składem nie wygrałby nawet jednego mecza, mistrzu Ten Hag wygrał i wygra jeszcze wiele

3

@zodiak_10 Zbyt szybko biegam na bycie piłkarzem, spadkowicz La Liga to mój maksymalny poziom

5

@Culer9002 Ja się na piłce znam i wiem że on was wszystkich nabiera że nie potrafi trenować. Przyjdzie w końcu taki dzień że mistrz Ten Hag będzie numerem jeden

4

Debata Ten Hag vs Guardiola to chyba najgłupsza debata w piłce nożnej. @Encore @barcelonaLM

2

@barcelonaLM właśnie miałem sen w którym Ten Hag wygrał 10 lig mistrzów z rzędu, nie przegrywając żadnego meczu o 6 lat

0

Najlepsze to jest jak Barcelona wygrywa i zdobywa 3 punkty

1

@mekston ale to są spekulacje Mekston, a tu zostały podane fakty

0

Żeby zdobyć 3 punkty, trzeba wygrać mecz!

2

@zodiak_10 ale co nadzieje na lepsze jutro miałem to moje ;(

1

Wojciech Szczęsny duży szacunek za mundial 2022. Zwłaszcza za obrobionego karnego! @mekston

2

@PatrychoO niestety dopóki @mekston nie przetłumaczy to nie znam angielskiego

2

@Rust_Cohle nie oglądałeś jeszcze 2026 mundial

1

@Rust_Cohle oczywiście że tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?