Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 no bo liczy się tylko 2025, a w piłce liczy się tylko 2026
0
2024 był dla Huberta rozgrzewką, 2025 będzie jego primem @MesQueUnClub96
1
@mekston nie pamiętam z kim Portugalia grała tego dnia mecz
3
Kurczę, jak przejść tego wiedźmina 3? Jest walka z gryfem, a ten Vesemir mało bije, już z 15 razy podchodziłem do tego
2
@MichuZ44 ja jestem ekspertem jeśli chodzi o filmy, oglądałem pierwszego jokera
0
Najlepsi przyjaciele w historii piłki nożnej to? Moim zdaniem Rio Ferdinand i Marcelo
0
@mekston No i co z tego?
2
@Adran360 oczywiście że tak, dla wszystkich którzy łamią regulamin
2
Regulamin jest zbyt łagodny
2
@barcelonaLM Chciałem tylko wyjaśnić ramblowiczów że o ile pod względem wiedzy o polityce nikt nie może się ze mną równać, o tyle na tematy gier kilku użytkowników może być blisko, ale wciąż ja znam się najlepiej
0
@Kgorecki2500 ja akurat grałem w obie gry to się znam. W 3 gimnazjum zachciało mi się god of wara z 2018 roku, to dziewczyny z klasy się zrzuciły by mi kupić
0
Gra, która jest dobra, ale nie najlepsza to?
1
@PatrychoO ja chciałem zagrać w GOT ale nie umiałem kupić i kupiłem Days Gone
0
@macio_944 The last of US to gra
1
@MichuZ44 Lando Norris to niesamowita historia, to jakby przykładowy Mario Mandzukic stał się nagle najlepszym piłkarzem na świecie, możliwe że w historii
2
@AFA Ten Hag mu tak kazał zagrać
0
@Radioactive9705 Quaresma tak tak tak, proszę wróć, proszę, jeden turniej
0
@NeroTFP1 różnica jest taka że Guardiola z tym składem nie wygrałby nawet jednego mecza, mistrzu Ten Hag wygrał i wygra jeszcze wiele
3
@zodiak_10 Zbyt szybko biegam na bycie piłkarzem, spadkowicz La Liga to mój maksymalny poziom
5
@Culer9002 Ja się na piłce znam i wiem że on was wszystkich nabiera że nie potrafi trenować. Przyjdzie w końcu taki dzień że mistrz Ten Hag będzie numerem jeden
4
Debata Ten Hag vs Guardiola to chyba najgłupsza debata w piłce nożnej. @Encore @barcelonaLM
2
@barcelonaLM właśnie miałem sen w którym Ten Hag wygrał 10 lig mistrzów z rzędu, nie przegrywając żadnego meczu o 6 lat
0
Najlepsze to jest jak Barcelona wygrywa i zdobywa 3 punkty
1
@mekston ale to są spekulacje Mekston, a tu zostały podane fakty
0
Żeby zdobyć 3 punkty, trzeba wygrać mecz!
2
@zodiak_10 ale co nadzieje na lepsze jutro miałem to moje ;(
1
Wojciech Szczęsny duży szacunek za mundial 2022. Zwłaszcza za obrobionego karnego! @mekston
2
@PatrychoO niestety dopóki @mekston nie przetłumaczy to nie znam angielskiego
2
@Rust_Cohle nie oglądałeś jeszcze 2026 mundial
1
@Rust_Cohle oczywiście że tak