Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 chciałbym zobaczyć taki wywiad z Duplantisem, po nieudanej próbie pobycia rekorda swiata
2
Najgorzej to jak rozmawiasz z ładną dziewczyną w makdonaldzie i nagle stracisz równowagę i oblewasz ją fantom
3
Miłego dnia dla ramblowiczów ze Szczecina i Płocka
1
@mekston Kibicuj Mekston Barcelonie a nie rotatorom jakimś
0
Ciężką zostać sędzią mundialowym?
0
@maroon ja będę sprytniejszy i kupię sobie litra
1
@MessiForeverTheBest ale Iniesta szacuneczek, wielki piłkarz i tyle w temacie
11
Donde esta wiadomo kto hmmmm...
2
@Kessie jak jest mam już dość oo angielsku? @mekston
4
Ludziom to się w głowach poprzestawiało, zamiast kupić water, kupują jakieś alkohole..
0
@siuuu czy ten gigaczad cały to jakiś fan Cristiano?
7
Miłego dnia dla ramblowiczów z Łodzi i Torunia.
5
@Adran360 w końcu jakaś nadzieja na lepsze jutro
0
@MesQueUnClub_87 Sny to jest najgorsze. Kiedyś mi się śniło że nie miałem co dwa tygodnie nowej dziewczyny, a potem budzik i wraca realizm
1
@zodiak_10 ja to nwm co robić, z jednej strony Julka mnie zaprosiła z okazji dnia chłopaka, a z drugiej Karolina...
0
@KamQiX faktycznie, zbyt dobrze ten pan wygląda. Siuuu
5
@Kessie jak cofnąć zgłoszenie poprzednich postów, sorry?
1
Miłego dnia dla ramblowiczów z Gorzowa i Madrytu
3
@agaFCB ja lider
1
Z okazji rozpoczynającego się roku akademickiego, wszystkiego najlepszego dla studentów z Bydgoszczy i Wrocławia
0
@Lionel_Messi10 Widać Rio nigdy nie wyjaśnił mu o co chodzi
3
W końcu Argentyna coś dobrze zrobiła dla piłki, to za mało, ale dobrze lepiej tyle niż wcale. @mekston @AFA
2
@Lionel_Messi10 tym razem akurat fajnie jakby coś strzelił i dobrze zagrał
1
@PatrychoO 7 to super numer
1
@Kessie Najgorsze jest że jego nie zgłaszam...
0
Czy to dziwne, jak ktoś wierzy jeszcze w Puiga?
0
@MesQueUnClub96 tragiczny jest jego szef
3
Szkoda tylko Garnacho
0
Ale jak to wielki strateg nie jest dobrym trenerem?
0
@mekston Ten Hag ma ten mecz pod kontrolą