3

Szkoda tylko Garnacho

0

Ale jak to wielki strateg nie jest dobrym trenerem?

0

@mekston Ten Hag ma ten mecz pod kontrolą

0

@Linnox ciekawe ile szlemów w tym roku zdobył

1

@MesQueUnClub96 ale to by nic nie dało, za szybki Mathieu. A szkoda, bo lubię Łotysza, słaby na ogórkach, ale zawsze na tych najważniejszych klasykach jest mocny, jak nie jako lider to jako pomocnik

1

@MesQueUnClub96 Toms.:(

0

@Sysia11 oj nie wiem bo jak Ten Hag ustawi taktykę to może jakieś 10-0 być

0

Czy mistrz Ten Hag poradzi sobie dziś z moim drugim ulubionym środkowy obrońcą - Romero? @AFA

1

@MesQueUnClub96 jednak w u23 wygrał chłop co ma ponad 190cm wzrostu i pokonał kilku solidnych górali z wt. A Van Der Poel wygląda szczupło jak nigdy. Zgadzam się że Pogacar jest dużym faworytem, ale zwycięstwo Hirschiego, Remco albo Mathieu nie byłoby sensacją. U kobiet też Kopecky wygrała, aczkolwiek to głównie dlatego że Holenderki się nienawidzą wzajemnie

1

@MesQueUnClub96 za rok w Rwandzie trasa o wiele lepsza dla niego, uważam że źle zrobił ale jego życie

0

@Sulimo O co poszło?

0

@Kessie no i super na dobry początek dnia już dwóch użytkowników zgłoszonych

0

@RoberDzik Yamal jest dobry i nie ma co go sprzedawać, ale na ławce powinien być fachoWIEC

0

Piwo. Tak czy nie?

1

@mekston Jeśli @AFA załatwi mi robotę to obiecuję że będę wystawiać Dybale w każdym meczu, lubię jego grę

0

@GeneralXavi szacuneczek, Flick już dwa mecze zawalił

0

No i tak trzeba grać, szacuneczek dla bramkarza

2

Gdyby tylko dało się poznać kogoś od nowa...

1

@mekston słabiaka z Portugalii trzeba było sprzedać

4

Haha że bardziej woleli słabiaka Portugalskiego w City niż Palmera...

2

@mekston w jakim klubie on gra?

0

@PIWOSZ89 tyle ma wspólnego z byciem najlepszym bramkarzem, co Rooney z byciem najlepszym piłkarzem

0

@Vampir707 jest słabszym piłkarzem od nich i tyle w temacie. @mekston

0

Już lepiej kibicować Barcelonie niż innym klubom

2

@MesQueUnClub96 marzenia się spełniają

0

@FCB_dimiC wtedy akurat najlepiej

1

Najgorsze to jak podchodzisz z kolegą do dziewczyny 10 na 10 i do jej nie dużo gorszej siostry i nagle twój kolega mówi bardzo głośno że ale one są Ten Hag

0

Joker 2. Tak czy nie?

0

@Szklaner haha grałem w takie gry i udało mi się przejść

0

Jakie postaci z gier najbardziej nie lubisz? Ja Vesemir

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?