Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szkoda tylko Garnacho
0
Ale jak to wielki strateg nie jest dobrym trenerem?
0
@mekston Ten Hag ma ten mecz pod kontrolą
0
@Linnox ciekawe ile szlemów w tym roku zdobył
1
@MesQueUnClub96 ale to by nic nie dało, za szybki Mathieu. A szkoda, bo lubię Łotysza, słaby na ogórkach, ale zawsze na tych najważniejszych klasykach jest mocny, jak nie jako lider to jako pomocnik
1
@MesQueUnClub96 Toms.:(
0
@Sysia11 oj nie wiem bo jak Ten Hag ustawi taktykę to może jakieś 10-0 być
0
Czy mistrz Ten Hag poradzi sobie dziś z moim drugim ulubionym środkowy obrońcą - Romero? @AFA
1
@MesQueUnClub96 jednak w u23 wygrał chłop co ma ponad 190cm wzrostu i pokonał kilku solidnych górali z wt. A Van Der Poel wygląda szczupło jak nigdy. Zgadzam się że Pogacar jest dużym faworytem, ale zwycięstwo Hirschiego, Remco albo Mathieu nie byłoby sensacją. U kobiet też Kopecky wygrała, aczkolwiek to głównie dlatego że Holenderki się nienawidzą wzajemnie
1
@MesQueUnClub96 za rok w Rwandzie trasa o wiele lepsza dla niego, uważam że źle zrobił ale jego życie
0
@Sulimo O co poszło?
0
@Kessie no i super na dobry początek dnia już dwóch użytkowników zgłoszonych
0
@RoberDzik Yamal jest dobry i nie ma co go sprzedawać, ale na ławce powinien być fachoWIEC
0
Piwo. Tak czy nie?
1
@mekston Jeśli @AFA załatwi mi robotę to obiecuję że będę wystawiać Dybale w każdym meczu, lubię jego grę
0
@GeneralXavi szacuneczek, Flick już dwa mecze zawalił
0
No i tak trzeba grać, szacuneczek dla bramkarza
2
Gdyby tylko dało się poznać kogoś od nowa...
1
@mekston słabiaka z Portugalii trzeba było sprzedać
4
Haha że bardziej woleli słabiaka Portugalskiego w City niż Palmera...
2
@mekston w jakim klubie on gra?
0
@PIWOSZ89 tyle ma wspólnego z byciem najlepszym bramkarzem, co Rooney z byciem najlepszym piłkarzem
0
@Vampir707 jest słabszym piłkarzem od nich i tyle w temacie. @mekston
0
Już lepiej kibicować Barcelonie niż innym klubom
2
@MesQueUnClub96 marzenia się spełniają
0
@FCB_dimiC wtedy akurat najlepiej
1
Najgorsze to jak podchodzisz z kolegą do dziewczyny 10 na 10 i do jej nie dużo gorszej siostry i nagle twój kolega mówi bardzo głośno że ale one są Ten Hag
0
Joker 2. Tak czy nie?
0
@Szklaner haha grałem w takie gry i udało mi się przejść
0
Jakie postaci z gier najbardziej nie lubisz? Ja Vesemir