5

@mekston to zgłoszę wszystkich ramblowiczów

0

@Encore to jak już awansują to niech szybko odpadną i będzie może bez stresu oglądać

0

@Encore byle Argentyna nie awansowała i będę happy, tylko Garnacho szkoda

1

@Comentateiro jest taka opcja - Zgłoś. Polecam

7

Niedługo na Rambli zacznie się chwalić Viniciusa, mam już dość. @AFA @mekston

1

@mekston Co ty Mekston, jaka Łódź?

2

@Adran360 właśnie zawsze z dziewczynami oglądam jego zagrania, ale na tej mi zależy i chciałbym ją zaskoczyć

0

Najlepsze akcje jakiego piłkarza najlepsze do wspólnego oglądania z dziewczyną?

1

@MichuZ44 jeszcze nie wiem, ale Warszawy nie zabraknie..

3

Joker to jest joker i tyle w temacie.

3

Miłego dnia dla ramblowiczów z Rzeszowa i Gdańska

0

@Encore ja nawet nie oglądałem tego drugiego jokera, lol Encore, Ledger lepszy, zgłoszone

9

@Pedri16Future Guardiola jest najlepszy

5

@NeroTFP1 No i zgłoszone. Gdzie jest @Encore? @mekston

1

@bartas97 oni swój dzień mieli wczoraj

5

Miłego dnia dla ramblowiczów z Spotu i Lublina

2

Brawo dla Ten Haga, kolejny mecz, kolejna znakomita strategia.

1

Kiedy GOAT wraca do tenisa? @barcelonaLM @mekston @Encore Najważniejsze że wygrał igrzyska. Pozdrawiam

0

@Encore gdzie jest Ten Hag?

1

Jakiś przepis na kolację? @AFA @mekston @PatrychoO

2

@AFA no i humor zepsuty, dziękuję

7

Miłego dnia dla ramblowiczów z Olsztyna i Częstochowy

1

@AFA ja bym chciał zagrać Curacao

2

Szacunek dla Davida, on jeden stara się walczyć z tym klubem...

0

Co to miało być. Ale piłka nożna upadła

1

@macio_944 ale walnalbym setkę

4

Hahaha warto było koszulkę Davida na copa America kupić

1

@AFA ja to wszystkim drużynom Copa America kibicuj3(nie znam żadnego piłkarza

2

Columbus Crew koszulka, kupię tanio. @mekston @AFA

0

Co jest najbardziej atrakcyjne u atrakcyjnej kobiety?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?