Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 To część strategii, ale tylko najwięksi znawcy piłki nożnej są w stanie ją pojąć, dobrze że ja się do nich zaliczam
0
Trener na boisku to najważniejsza pozycja. A pod tym względem najlepszy jest łysy gracz z Manchesteru
1
@mekston no i co z tego? Zgłoszone
0
@mekston to jest tak śmieszne
2
@Adran360 Banda słabeuszy. Kończ waść wstydu oszczędź, wstyd i dramat @mekston
1
Hurkacz i Alcaraz nawiązujący współpracę przeciwko average playerowi i Serbowi. @MesQueUnClub96 @barcelonaLM
3
Ogórkowa liga gra tak.
0
@Encore gra dziś Ten Hag?
2
Jak na matematyce pani mówiła do tablicy i wypowiadała twoje imię to zawsze było wiadome że to koniec
2
@AFA ale co to ma być? A Venezuela to kraj a nie sędzia , mam już dość
1
Najlepszy sędzia w historii piłki nożnej to?
0
@Kessie kto tam bije?
1
Fame MMA czy UFC, która federacja ma lepszych zawodników?
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz może robić wszystko co mu się podoba
1
@mekston to na piwo człowieka głosuję w takim razie @MesQueUnClub96
0
@vangoor ale może inni piłkarze wygrają kto wie..
4
Koniec lata, czyli początek jesieni, teraz już zostało tylko grać, jeszcze dwa sezony przynajmniej, a potem będzie co będzie
0
@Kidd 1. Lando Norris 2. Leclerc 3. Maklaren 4. Lando 5. Piastri Lando Leclerc.
7. Miejsce. Sainz
1. Max
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alons
5. Gasly
6. Hulkenberg
7. Bottas
8. Tsunoda
9. Colapinto
10. Lando
0
@Kessie ja głosuje że Perez wygra
1
@barcelonaLM Lando jest goatem
Niestety
4
@mekston jakaś Roksana mnie zaprosiła na spotkanie
2
Trzeba grać w lidze mistrzów teraz @mekston Barcelona tak tak
1
Ozil ładnie kiedyś piłkę podał
0
@Transu96 bo tak powinno się grać, uczciwie zdobyłem te karty, albo kupiłem i karczmarzy, to nie będę usuwać tylko ażeby łatwiej było odnieść zwycięstwo
0
Najgorsze to jak grasz w wiedźmina 3 i jest gwint i już po losowaniu widzisz, że nic z tego
1
@barcelonaLM ale goat ukończył piłkę nożną
3
Nie doceniałem tego 2016, po czasie chciałbym wrócić, najlepszy rok
3
Jeden mecz Fabregasa >>>
2
Braci się nie traci, szacunek, oby więcej takich przyjaciół jak Rio
3
Liga mistrzów w tym roku, średnio. Najlepsza drużyna prowadzona przez mistrza Ten Haga niestety nie gra i wiadome jest, że zwycięzca jest tylko numerem 2